Haber

Afra Saraçoğlu Boy Kilo, Kaç Yaşında?

Afra Saraçoğlu son dönemde rol aldığı Yalı Çapkını dizisi ile kendinden oldukça fazla söz ettirmiştir. Bu haberimizde “Afra Saraçoğlu Boy Kilo” bilgisi ile birlikte nereli, kaç yaşında, göz rengi saç rengi gibi bir çok soruya yanıt veriyoruz.

Afra Saraçoğlu, Selanik ve Girit kökenli bir ailenin çocuğu olarak 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Antalya’da tamamladıktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümüne kabul edildi. Üniversite hayatında yer aldığı bölümde, ilk kez 2016 yılında İkinci Şans adlı filmde oyunculuk kariyerine ilk adımını attı.

Afra Saraçoğlu Kimdir?

2 Aralık 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Afra Saraçoğlu, İkinci Şans filmi ile oyunculuğa adım attıktan sonra, Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştı. Bu deneyimleri sayesinde Fazilet Hanım ve Kızları adlı ilk dizisinde 50 bölüm boyunca Ece karakterini canlandırma fırsatını elde etti. Dizideki başarılı performansı sayesinde, Afra’nın adı daha da geniş kitleler tarafından tanınmaya başladı.

2018 yılında, Afra Saraçoğlu, Hummel ve Pantene’in marka yüzü olarak seçildi. Bu kampanyalar, genç oyuncunun reklam dünyasında da yükselişine yardımcı oldu. 2021 yılında, Netflix Türkiye’nin orijinal dizisi Aşk 101’de Burcu karakterini canlandırdı ve bu rolüyle beğeni topladı. Şimdilerde ise, Yarım Kalan Aşklar adlı dizide başrol oynuyor ve oyunculuğundaki gelişimi gözler önüne seriyor.

Afra Saraçoğlu resimleri

Adı Soyadı: Afra Saraçoğlu
Doğum Tarihi: 02.12.1997
Nereli: İstanbul
Burcu: Yay
Kilosu: 52 Kg
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Evli mi: Hayır
instagram Hesabı: @afrasaracoglu
Twitter Hesabı: twitter.com/afrasaracogiu
Facebook Hesabı: Yok

Rol aldığı reklam ve dizilerde başarılı performans göstermiştir. Aşağıdaki başlıklardan rol aldığı dizileri de inceleyebilirsiniz.

Afra Saraçoğlu Boy Kilo

En sık araştırılan konulardan olan Afra Saraçoğlu boy kilo bilgisini de paylaşmak istedik. Afra Saraçoğlu boyu 1.70 kilosu ise 52 kg’dır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Twitter ve Instagram uygulamalarını kullanıyor.

Instagram uygulamasında 7 milyondan fazla takipçisi bulunan güzel oyuncu fotoğraf ve reels videoları hayranları tarafından oldukça beğeniliyor. Rol aldığı karakterlerle bütünleşen Afra Saraçoğlu halen oynadığı Yalı Çapkını dizisi ile seyircinin beğenisini kazanmıştır.

Afra Saraçoğlu Kaç Yaşında?

Genç oyuncunun yaşı da araştırılmaktadır. 2 Aralık 1997 yılında dünyaya gelen Afra Saraçoğlu‘nun yaşı 25’tir.

Afra Saraçoğlu Dizileri

Afra Saraçoğlu fotoğrafları
  • 2017-2018: Fazilet Hanım ve Kızları
  • 2019: Kardeş Çocukları
  • 2020: Öğretmen
  • 2022-2023: Yalı Çapkını

Rol aldığı diziler yıllara göre yukarıdaki gibidir. Diziler dışında çeşitli sinema projelerinde de rol almıştır. Rol aldığı projeler:

  • İkinci Şans
  • Kötü Çocuk
  • İyi Oyun
  • Aşk Bu Mu?

Gibi sinema projelerinde de rol almıştır. Aynı zamanda TV reklamlarında da sıkça karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Hummel, Pantene, Cornetto, Elidor, Gamler gibi çeşitli markaların reklam filmlerinde de rol aldı.

Afra Saraçoğlu Fotoğrafları

Afra Saraçoğlu fotoğrafı

Afra Saraçoğlu fotoğraflarını ve son gönderilerini anında görmek için güzel oyuncuyu Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir