Genel

Bargello 112 Hangi Parfüm?

Kokular insanlar için oldukça önemlidir. Günümüzde güzel kokmak için kremler ve parfümler kullanılıyor. Muadil parfüm satın alanlar ise Bargello 112 hangi parfüm konusunu araştırıyorlar. Bu kokuyu kullananlar adeta bağımlısı oluyor. Kremsi yapısı sayesinde vücudunuzda kısa sürede yayılan bu kokunun kalıcılığıda oldukça iyidir.

Bargello 112 bayanların en çok tercih ettiği kokulardan biridir. Bargello 112 Absolutely Irresistible kokusunun çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise fresh bir koku oluşu ve kremsi yapısıdır. Notalarının da araştırıldığı parfümün orjinali de merak ediliyor. Kokuyu severek kullananlar orjinal parfümünü de satın almayı düşünebiliyor. Haberimizde Bargello 112 Absolutely Irresistible bayan parfümünü kullananlar için notalarını ve içindekileri de açıklıyoruz.

Bargello 112 Hangi Parfüm Muadili?

Günlük olarak kullanılan parfümler arasında Bargello markası kadınlarca da çok sık tercih ediliyor. Kokuların muadili kokulara benzerliği ve kalıcılık etkisi ile en popüler parfümlerden biri olmuştur. Peki Bargello parfümerilerde ve online alışveriş sitelerinde satılan Bargello 112 hangi parfüm muadili:

  • Bargello 112 Absolutely Irresistible kokusu Givenchy markasının bir kokusudur.
  • Koku tipi, Floral’dir.
  • Parfüm, bayan parfümüdür.
  • Kullanım zamanı, gece ve gündüz kullanılabilir.
  • Koku notaları fresh, meyveli, şeker, sıcak baharat, beyaz çiçek notalarına sahiptir.

Bargello 112 Floral EDP 50 ml kadın parfüm, güzel kokmak isteyen kadınların tercihleri arasındadır. Yoğun esansı ve kalıcılığı ile ön planda olan bir üründür. Özel formülü sayesinde çiçek, baharat ve meyve birleşimi ile üretilmiştir. Bu ürünü okula, işe ya da bir davete giderken kullanabilirsiniz. Kalıcılığı oldukça iyidir. Ortam koşullarına göre 7 – 8 saat kadar kalıcılık gösterebilir. Ürünü temiz cildinize uygulamanız halinde daha uzun süreli kalıcılık gösterecektir. Bununla birlikte, duş alamadığınız günler kıyafetinize de uygulayabilirsiniz.

Bargello 112 Hangi Koku?

Bargello 112 Absolutely Irresistible hangi koku sorusunu ar aştıran kadınlar için orjinali: Givenchy markası diyebiliriz. Bu ürünü de ülkemizde çeşitli online alışveriş sitelerinde ya da mağazalarda bulmak mümkündür. Özel günlerde ya da günlük kullanımlarda tercih edebileceğiniz bir kokudur.

Bargello 112 parfümü denemeden önce bileğinize sıkmanız ve yaklaşık 10 saniye bekledikten sonra koklamanızı öneririz. Bu sayede teninize uygun bir koku olup olmadığını daha rahat anlayabilirsiniz. Eğer orjinali ile karşılaştıracaksanız her bir kokuyu koklamadan önce kahve koklayarak koku hafızanızı sıfırlayın. Böylece kokuyu kafanız karışmadan daha net bir şekilde alacaksınız.

Bargello 112 Notaları

Fresh, meyveli, şeker, sıcak baharat, beyaz çiçek notaları ile ön plandadır.

Bargello 112 50 ml parfüm, EDP kalıcı özelliğe sahiptir. Ürün kalıcı özelliği ile sabahtan akşama kadar hoş kokmanızı sağlar. EDP parfümler, esans yani koku yoğunluğu ile ön plandadır. Eğer satın aldığınız parfümün üzerinde EDP ibaresi varsa bu parfümün daha kalıcı olduğunu ifade ediyordur. Bargello 122 bayan parfüm, beyaz çiçeksi aroması sayesinde gün boyu güzel kokmanızı sağlar. Bu parfümü kullanmaya başladığınız andan itibaren arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız hangi kokuyu kullandığınızı sormaya başlayacak.

Bargello 112 Kullananlar

Bargello 112 Absolutely Irresistible içeriği ile günlük kullanıma uygundur. Özel buluşmalarda, işe ya da okula giderken bu kokuyu tercih edebilirsiniz. Kokuyu online alışveriş sitelerinden incelediğimizde onlarca olumlu yorum aldığını görüyoruz. Ancak daha öncesinde bu kokuyu hiç kullanmadıysanız ve fikir edinmek istiyorsanız Bargello mağazalarını ziyaret edip kokuyu deneyebilirsiniz.

Bargello 112 Floral EDP kadın parfüm, içeriği ile günlük kullanımlarda tercih edilmektedir. Koku; meyveli, şekerli, sıcak baharat ve beyaz çiçeksi aroması ile fresh bir hissiyat verir. Meyveli esans bakımından şeftali, armut, elma gibi tropikal ürünler yer alır. Şeker içeriği ise; hindistan cevizi, yasemin ve vanilya aromalarından oluşur. Sıcak baharat kısmındaysa tarçın, tütün ve sandal ağacı bileşenleri ile elde edilir. Tazelik hissi için duştan sonra tercih edebilirsiniz. Parfümü kullandıktan hemen sonra üzerinizde bir canlılık hissedersiniz. Duş alamayacağınız durumlarda ise kıyafetinize uygulamanızı öneririz.

Kullanıcı yorumlarına dönecek olursak çoğu kişi bu kokuyu arkadaşından duyarak almış durumda. Genelde Bargello bir alana ikincisi indirimli fiyatıyla satış yapıyor. Eğer hali hazırda Bargello parfümlerini tercih ediyorsanız ikinci parfüm olarak bu kokuyu tercih edebilirsiniz. Önerdiğiniz farklı kokular ya da markalar varsa yorum kısmından yazarak diğer kullanıcılara öneride bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir