Genel

Bargello 134 Hangi Parfüm? Notaları – Ne Kokusu

Bargello muadili parfümler satan parfümerilerden biridir. Son yıllarda da kendini oldukça geliştirmiş olan markanın Bargello 134 hangi parfüm muadili merak ediliyordu. Haberimizde Bargello 134 bayan hangi koku ve notaları gibi soruları yanıtlıyoruz.

Bargello 134 parfüm kodu kadınlar tarafından sık kullanılan parfüme aittir. Günümüzde parfüm fiyatları bir hayli pahalı olduğundan insanlar daha çok muadili parfümler kullanmaya başladı. Bu sektörde en iyi markalardan biri de Bargello markası diyebiliriz. Peki Bargello 134 hangi koku, notaları nedir? Bargello’da bu kodu arattığımızda kodun adı Chance olarak karşımıza çıkıyor. Chance ise şans anlamına geliyor. Ülkemizde binlerce kadının tercih ettiği bu koku da kısa sürede yayılmaya başladı. Bargello 134 chance, okusuna önem veren kadınların tercih ettiği parfüm listesinde yerini almış bulunuyor.

Bargello 134 Hangi Parfüm Muadili?

Koku yıllardan beri insanların önem verdiği özelliklerden biridir. Örneğin kötü kokan birinin yanında hiçbirimiz fazla durmak istemeyiz. Bununla birlikte parfüm kokusu da oldukça önemlidir. Kullandığınız parfüm sizi ve karakterinizi yansıtır. Peki Bargello parfümerilerde satılan 134 hangi parfümün muadili:

  • Bargello 134 kodlu parfümün muadili Chance Chanel’dir.
  • Chance Chanel’in muadili olan Bargello 134 kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.
  • Kokunun orjinali oldukça pahalıdır.
  • Orjinal koku 35 ml, 50 ml, 100 ml olarak satılmaktadır.
  • Koku notası: yoğun çiçeksi.
  • Kalıcılık süresi 7 – 10 saat arasında değişmektedir.
  • Koku Notaları : Turunçgil , Misk , Çiçeksi , Paçuli , Şeker.
  • Cinsiyet : Bayan.
  • Koku Tipi : Oriental.

Bazı parfümler insana kendini özel hissettirir bu parfüm de tam olarak onlardan biri. Kendi zevkinize ve teninize uygun parfümü arıyorsanız Bargello 134 kadın parfümünü de deneyebilirsiniz. Bargello 134 kadın paçuli kokusunu size tam anlamıyla hissettirecek. Çiçeksi bir koku ile ferahlamanıza ve daha iyi hissetmenize olanak sağlar.

İçinde bulunan turunçgiller ile miskli ve şekerli bir kokacaksınız. Hemen hemen her mevsim için uygun olan bu parfüm kokusunu isterseniz günlük kullanımlarda isterseniz de özel tercih olarak kullanabilirsiniz. Bargello kadın parfüm 134 Ori̇ental 50 ml EDP fiyat bakımından da oldukça uygundur. Bargello satış noktalarında devam eden ikinci ürüne indirim kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Kalıcılık bakımından da oldukça uzun bir ömre sahiptir.

Chance Chanel Parfüm Muadili

Parfüm MarkasıParfüm Kodu
Chance Chanel Parfüm MuadiliBargello 134
Bargello 134 orjinaliChance Chanel

Kokusuna önem veren kadınlar tarafından tercih edilen ve çiçeksi bir yapıya sahip olan bu parfümü duştan sonra kullanmanız halinde daha etkili olduğunu göreceksiniz. Muadili ürün genel olarak 7 – 10 saatlik bir kalıcılık sağlıyor. Tabii ki, bu süre sonunda da kokuyu almak mümkün ancak ilk sıktığınız kadarki gibi yoğun bir koku beklemeyin.

Parfümü duş almadan kullanacak olursanız kıyafetinize uygulamanızı öneririz. Eğer teniniz terliyse ya da kendinizi kirli hissediyorsanız parfüm ile birlikte daha rahatsız hissedersiniz. Ancak kıyafetinize sıktığınızda anlık bir ferahlama hissiyatının geldiğini siz de fark edeceksiniz.

Bargello 134 Ne Kokusu Notaları?

Koku Notaları : Turunçgil , Misk , Çiçeksi , Paçuli , Şeker şeklindedir. Bu parfümün Üst notalarında sedir ve limon, orta notalarında su sümbülü, pembe biber ve yasemin, dip notalarında ise beyaz misk, iris, kehribar, paçuli, Hint ağacı ve vetiver  bulunmaktadır.

Parfümü kullandığınız an itibariyle çiçeksi bir koku ile sarmalandığınızı hissedeceksiniz. Bir buluşmada ya da toplantıya gittiğinizde kokunuz insanların burnunda hoş bir imza bırakacaktır.

Bargello Çiçeksi Kokular

Parfüm satın alırken Bargello markasını tercih edenler için çiçeksi kokular da oldukça önemlidir. Kadınlar daha çok çiçeksi ve ferah kokuları tercih ediyorlar. Bununla birlikte parfümün notaları da büyük önem taşıyor. Eğer çiçeksi bir koku kullanmak istiyorsanız Bargello 134 bayan parfümü sizin için ideal bir seçim olabilir.

Diğer kokuları da merak ediyorsanız Bargello haberlerini ziyaret edip buradan kadın ve erkek kokularına bakabilirsiniz. Bargello 134 hangi parfüm sorusu ile birlikte arkadaşa hediye olarak alınır mı diye merak ediyorsanız bizim yanıtımız kesinlikle evet olacak. En beğendiğiniz konuyu en sevdiğiniz arkadaşınız ya da ailenizden birine hediye etmek için alabilirsiniz.

Beğendiğiniz farklı bargello kadın parfümleri varsa bunları da yorum kısmından yazmayı unutmayın. Bu sayede diğer ziyaretçilerimiz de o kokular hakkında en azından fikir sahibi olurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir