Haber

Barış G Kimdir? Barış Can Kaç Yaşında, Nereli? 2024

Barış G Youtube’ta ağırlıklı olarak oyun videoları üreten bir sosyal medya fenomenidir. Youtube platformunda canlı yayın yapmaktadır. Bu yazımızda “Barış G kaç yaşında”, gerçek adı, nereli ve kimdir gibi soruları yanıtlıyoruz. Pubg Mobile videoları günümüzde halen daha Youtube’ta en fazla izlenen videolardır. Birkaç yıl önce 5 – 6 yayıncı günlük video paylaşıyor ve ortalama olarak 450 bin ila 1 milyondan fazla izlenme alıyordu. Günümüzde ise Pubg Mobile oyunu için, Barış G en fazla izlenen Youtube kanallarından biri oldu. Diğer yayıncılar kendi aralarındaki anlaşmazlıklar ve çeşitli polemiklerden dolayı takipçi ve izlemeleri düşerken, Barış G her geçen gün daha fazla takipçiye ulaştı diyebiliriz.

Barış G kaç yaşında, sorusu ise takipçilerinin en fazla merak ettiği konulardan biridir. Youtube’ta 4 milyondan fazla takipçisi olan Youtuber’ın birden fazla Youtube kanalı var. Bunlardan biri Barış G diğeri ise Barış Can Youtube kanalıdır. Barış G kanalından yalnızca Pubg videoları ve turnuvaları yayınlıyor. Barış Can kanalında ise farklı oyunları deniyor ve video izleyerek tepki videosu çekiyor diyebiliriz. Canlı yayınlarda da komik ve eğlenceli videolar izleyerek takipçileriyle birlikte keyifli vakit geçiriyor.

Doğum Tarihi: 21 Eylül 1992Doğum Yeri: KKTC
Eğitim: –Burç: Başak
Meslek: YouTuberInstagram

Barış G Kaç Yaşında?

Barış G,1992 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğdu. Barış G’nin yaşı ise 31’dir. Youtube kariyerinde odaklanan Barış G, oldukça fazla etkileşime sahiptir. Her iki kanalından da yüzbinlerce kişi tarafından takip ediliyor.

Pubg Mobile videoları paylaştıktan sonra, daha fazla takipçi sayısına ulaşan Barış G aralıksız olarak her gün video paylaşmıştır. Ardından kendi E-Spor takımını kurdu. Girdiği Turnuvalarda birincilik ve derecelerle ayrılmıştır.

Barış G Gerçek Adı Nedir?

Barış G’nin gerçek adı; Barış Can Mercan’dır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde doğan Barış Can Mercan Youtube platformunda milyonlarca kişinin takip ettiği bir fenomendir.

2015 senesinde Youtube’da adından bahsettiren Barış Can Mercan PUBG başta olacak şekilde birçok oyunu oynamaktadır. Ayrıca, oyunda tanıştığı ve sonradan tanıştığı birçok genç arkadaşın da elinden tutarak tanınmasına yardımcı olmuştur. Ayrıca kendi E-Spor takımını kurduktan sonra, takım üyeleri için özel ev tutmuş, cihazlar almış ve desteğini esirgememiştir.

Barış G Evli Mi?

Barış Can Mercan’ın evli olup olmadığı da merak konusu olmuştur. Fakat bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yok. Bilindiği kadarıyla evli değil.

Barış Can Burcu Ne?

21 Eylül 1992 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dünyaya gelen Barış G’nin burcu; Başak’tır. Sosyal medya hesaplarından takip ederek canlı yayınlarına ve paylaştığı eğlenceli içeriklere ulaşabilirsiniz. Instagram hesabına baktığımızda şu an giriş yapılamıyor. Muhtemelen, kısa süreli olarak Instagram hesabını dondurmuş olabilir.

Barış G Kıbrıslı Mı?

Merak edilen bir diğer konu ise Youtube Barış G Kıbrıslı mı sorusu oldu; 21 Eylül 1992 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğmuştur. Yani evet Barış Can Mercan Kuzey Kıbrıslıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir