Haber

Berfu Yenenler Kaç Yaşında

Eser Yeneler’in eşi Berfu Yenenler kaç yaşında ve kimdir sorularına tek başlıkta cevap veriyoruz. Peki, Berfu Yenenler kimdir? Instagram ve Youtube gibi birçok sosyal medya uygulamasında sıkça karşımıza çıkan ünlü isim birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu makalemizde Berfu hakkında en çok sorular sorulara yanıtlar başlıklar halinde paylaşıldı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli TV programı ile büyük bir ün sahibi olan Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler‘in hayatı hayranları tarafından merak edilmektedir. O halde hadi, kimdir nerelidir ve kaç yaşındadır sorularını yanıtlayalım.

Berfu Yenenler Kaç Yaşında:

1995 yılında dünyaya gelen Berfu Yenenler: 29 yaşındadır. Eser Yenenler ile 2019 yılında evlendiler. Berfu ve Eser çiftinin 2 çocuğu var.

Berfu Yenenler Kimdir?

Berfu Yıldız Yenenler, 1995 yılında Kocaeli’nin İzmit bölgesinde dünyaya gelmiştir. Yüksek öğrenimini, Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde gördü. Buradan mezun olan Berfu Yenenler, 2015 senesinde Miss Turkey Güzellik Yarışmasına katıldı. Yine aynı yıl Miss International Yarışması’nda da Türkiye’yi temsil etmiştir. Güncel olarak sosyal medya ile ilgilenmektedir. Instagram ve Youtube platformlarından yüzbinlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

Berfu Yenenler Nereli:

Berfu Yenenler 1995 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir