Haber

Beyaz Tv Frekans 2024 HD Olmayan

Beyaz Tv ülkemizde en çok izlenen Tv kanallarından biridir. Bu kanal için internette “Beyaz Tv Frekans 2024” yılında değişti mi şeklinde aramalar yapıldığı için güncel bilgilere değiniyoruz. Beyaz TV HD televizyon kanalı, Turksat 12380 Sembol Rate 27500 frekansı üzerinden, D-Smart 40. kanal ile, Digiturk 36. kanalda, KabloTV 30. kanal, Turkcell TV+ 36. kanalda ve Tivibu 31. kanaldan izlenebilir. Kanal numarasını bilmeyenler bu numara bilgilerine göre Beyaz TV kanalına ulaşabilirler.

Beyaz Tv frekans ayarlama ile ilgili araştırma yapanlar için burada frekans ayarını nasıl yapacağınızı da anlatıyoruz. BEYAZ TV HD Kanalı 12380 frekansından yayın yapıyor. Polarizasyon değeri ise V – Dikey şeklindedir. Turksat 12380 Sembol Rate 27500 uydu ayarını yaparak Beyaz TV kanal ayarını yapabilirsiniz. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girmeniz gerekmektedir. BEYAZ TV HD kanalı HD olarak yayın yapıyor.

Beyaz Tv Kaçıncı Kanal?

 • D-SMART D Smart 40. Kanal
 • TELEDÜNYA 36. Kanal
 • TİVİBU 31. Kanal
 • DIGITURK 36. Kanal
 • KABLO TV 35. Kanal
 • TURKCEL TV PLUS 3. Kanal

Beyaz Tv izlemek isteyenler kaçıncı kanalda olduğunu da araştırıyorlar. Yukarıda çeşitli platform ve uydu sağlayıcılarında Beyaz Tv kaçıncı kanalda inceleyebilirsiniz. D-Samart ile Beyaz TV izlemek için 40. kanalı açabilirsiniz. TiviBu’da is 36.kanalda Beyaz Tv izlenebilir. Turkcell TV Plus’ta 3. kanal, Kablo TV’de 35. kanaldır.

Beyaz Tv Frekans Turksat 42 E

“Türksat 3A/4A ya da TURKSAT 42.0 E” seçeneğini bulun ve sonra “OK” seçeneğine basın. “Transponder” satır kısmında “OK” tuşunu seçin. “12380/27500” uydu frekansını veya “12423/30000” frekansını bularak “OK” tuşuna basmalısınız. “Menü” tuşuyla geri çıkmanız halinde uydu ayarları yapılmış olacaktır.

Beyaz Tv Frekans 2024

Kanal AdıBEYAZ TV HD
Frekansı12380
Polarizasyon DeğeriV – Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 – BATI
TipHD
KategoriGENEL
Kanal ŞifresiŞifresiz

Beyaz Tv kanalını uydudan eklemek isteyenler yukarıdaki Frekans bilgilerini kullanarak kanalı bulup kanal listesine ekleyebilirler. Beyaz Tv kanal frekansı değiştiğinden dolayı bazı TV’lerde görünmüyor olabilir. Bu nedenle frekans arama bölümünden yukarıda verilen bilgilere göre kanalı bulup ekleyebilirsiniz.

Beyaz Tv Yeni Frekans SD

BEYAZ TV HD Kanalı 12380 frekansıdır. Bu frekans üzerinden kanal yayınına ulaşabilirsiniz. Ayrıca uydu alıcısının kanal ekle özelliğini kullanıp burada verdiğimiz frekans bilgisi ile kanalı televizyonunuza ekleyebilirsiniz.

Beyaz Tv Frekansı HD Olmayan

Beyaz TV’yi uydudan bulmak için hd olmayan frekans olarka; Turksat 12380 Sembol Rate 27500 Vertical (Dikey) frekansı ile arama yapabilirsiniz. Normal Beyaz Tv frekansı 12380/27500 frekansıdır. Bu frekansı uydu alıcısı menüsünden bulup kanalı ekleyebilirsiniz.

Beyaz TV Adres Bilgileri

Beyaz TV, televizyon kanalları, Gayrettepe Mah., Cemil Arslan Güder Sok., No:25, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye konumunda yer almaktadır.

Beyaz Tv Müdürü Kim?

Vatandaşlar tarafından araştırılan bir diğer konu ise Beyaz Tv’nin müdürü kimdir. Beyaz Tv müdürü Dinç Tuncel (2021-günümüz) tarihleri arasında görev yapmaktadır.

Beyaz Tv HD Frekans

Beyaz TV HD, Türksat 4A 12380 V 27500 3/4 frekansından uydu alıcısından ayarlanabilir. Bu kanalı izlemek istiyorsanız, D-SMART D Smart 40. Kanal, TELEDÜNYA 36. Kanal, TİVİBU 31. Kanal, DIGITURK 36. Kanal, KABLO TV 35. Kanal ve TURKCEL TV PLUS 3. Kanallarını açarak izleyebilirsiniz.

Beyaz Tv’nin Yeni Frekansı

Türksat 4A 12380 V 27500 3/4 frekansından Beyaz TV’ye ulaşabilirsiniz. Eğer bu kanalı uydu alıcısından televizyonunuza eklemek istiyorsanız menüden frekansı bulup eklemeniz gerekiyor. Uydu alıcısı kanal ekleme nasıl yapılır bilmiyorsanız alt başlıktaki adımları sırasıyla uygulayın.

Beyaz Tv Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

TV açın ve menü tuşuna basın. Açılan ekrandan, uydu alıcısının marka ve modelinize göre; “Kanal Arama” – “Manuel Arama” – “Kanal Ekleme” – “El ile Arama” gibi menülerden hangisi görünüyorsa AŞAĞI-YUKARI OK TUŞU onu seçin.

Açılan ekrandan yine uydu alıcınızın markasına göre şu seçeneklerden birini seçmelisiniz; “TP Frekans” – “Alış Frekans” – “Frekans” – “Uydu Frekansı” seçeneklerinden ekrana gelenini seçin. Uzaktan kumanda rakam tuşları ile BEYAZ TV’nin frekansı olan “12380” ‘u yazın.

Yine aynı pekrandan “Sembol Oranı” veya “Sembol Rate” yazan alana ise yine rakamlar yazmanız gerekecek. Bu seçeneğin üzerine gelip, or alandaki boş alana “30000” yazın.

Aynı ekranda, “Polarizasyon” ya da “Pol” şeklinde bir ayar daha göreceksiniz. Bunun üzerine gelin ve  SAĞ-SOL OK TUŞLARI ile “Dikey (Vertical)” seçeneğini seçin.

Aynı ekrandaki, “FEC Kodu” ayarını yapabilmek için kumanda SAĞ-SOL OK TUŞLARINI kullanıp 3/6 seçin. Bazı uydu aalıcılarında (Receiver) modellerde, FEC Kodu girmek için kutucuk bulunmayabilir. Uydu alıcınızda FEC Kodunu girmek için bir seçenek yoksa kod yazmanıza gerek yok demektir.

Son etapta ise  “OK” tuşuna basarak işlemi tamamlayın. Bu ayarları yaptıktan sonra uydu alıcınızın BEYAZ TV‘nin yayınına ulaşması için frekans ayarlarını yapmış olursunuz.

Beyaz Tv Programları

 • Beyaz Ana Haber
 • Elif Melek’le Şeffaf Sohbet
 • Beyaz Magazin
 • Nilüfer Zamanı
 • Belma Belen’le Geziyoruz
 • Esra Ezmeci İle Yeni Baştan
 • Seksenler

Programları gibi çeşitli programların yayınını yapmaktadır. Aynı zamanda, Beyaz TV ekranlarında yerli ve yabancı sinema filmlerini de izleyebilirsiniz. Bu kanalı isterseniz internetten de canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir