Haber

Bitexen Dolandırıcılığı Haberleri Bitexen Güvenilir mi?

Bitexen dolandırıcılığı ve Bitexen şikayetleri bu sistemi ilk defa duyanlar tarafından araştırılıyor. Bitexen’e referans linki ile kayıt olunduğunda hem referans olan kişiye hem de referans linki ile kayıt olan kişiye belirli miktarda para yatırılıyor. Yaptığımız araştırmaya göre bu parayı da direkt olarak çekebiliyorsunuz. Bitexen hesabınıza 1 TL ya da 10 TL yatırım yaptıktan sonra referans sistemi ile kazandığınız 50 TL’yi banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Genel olarak araştırdığımızda bu sisteme para yatırmadığınız taktirde bir problem yaşamayacağınız şeklinde.

Bitexen Dolandırıcılığı Haberleri

Bitexen Dolandırıcılığı Haberleri ise bu sisteme kayıt olmayı düşünenler tarafından araştırılmaktadır. Nedeni ise bu tür sistemlerin dolandırma amacıyla açılabiliyor oluşu. Genel anlamda baktığımızda Bitexen uzun süredir hizmet veriyor. Genel şikayetler ise kayıt olurken yaşanan problemler ile ilgili. Bahsettiğimiz gibi referans yöntemi ile tanıdıklarını bu sisteme kayıt ederek 50 TL para kazanıp çeken birçok kişinin de olumlu yorumları ile karşılaştık.

Sistem daha öncesinde 150 TL ve 110 TL gibi belirli miktarlarda da referans hediyesi veriyormuş. Ancak günümüzde referans kodu ile kayıt olunduğunda hem referans kodu sahibi hem de referans ile kayıt olan kişinin Bitexen hesabına 50 TL yatıyor.

Bitexen Referans Sistemi

Bitexen’e kayıt olurken, fotoğraf ve kimlik bilgileri isteniyor. Bitexen özetle kripto para işlemleri yapabileceğiniz bir platformdur. Bu platforma kayıt olduğunuzda size özel bir referans linki verilir. Bu link ile insanlar kayıt olursa hem kayıt olan kişi hem de siz 50 TL kazanırsınız.

Herkes sadece bir defa kayıt olabilir. Örneğin 10 arkadaşınızı kendi referans linkinizi kullanarak sisteme kayıt ettiğinizde 50×10 = 500 TL kazanmış olursunuz.

Sisteme ilk kayıt olurken minimum derecede 1 TL ya da 10 TL gibi bir para yatırmanız gerekiyor. Daha sonrasında para çekebilirsiniz.

İnternette yaptığımız araştırmalara baktığımızda maksimum 10 TL yatırmanız önerilmiş. Çünkü aksi halde kripto para satın alıp satmaya başlayacağınızdan dolayı büyük zararlar yapabilirsiniz. Bununla birlikte eğer kripto para konusunda şansınızı denemek istiyorsanız yine Bitexen’i kullanabilirsiniz.

Eğer Bitexen üyeliğiniz varsa referans linki ile arkadaşlarınızı davet ederek siz de her gelen kişi için 50 TL kazanabilirsiniz.

Bitexen Güvenilir mi?

Bitexen güvenilir mi sorusu da yeni kayıt olacak olan insanların merak ettiği şeylerden biridir. Ancak eniyisor.com olarak hiç bir marka ya da firmanın güvenilir ya da güvenilmez olduğunu iddia etmiyoruz. Fakat şikayetvar gibi internet sitelerinde inceleme yaptığımızda güvenilirlik ile ilgili pek şikayet göremedik.

Yapılan şikayetler genelde kayıt olurken yaşanan hatalar, paranın hesaba geç yatması ve üyelik işlemleri ile ilgili problemlerle alakalı şikayetlere rastladık. Eniyisor.com’a gelen Bitexen Dolandırıcılığı Haberleri Bitexen Güvenilir mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bitexen güvenilir mi? Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşündüklerinizi ve aklınızdaki soruları yorum kısmından bizlere sormayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir