Haber

Brawl Stars Elmas Hilesi

Brawl Stars elmas hilesi, arayanlar için güncel içerik. Hem hile yöntemiyle hem de farklı yöntemlerle bedava elmas nasıl alınır anlatıyor olacağız. Eniyisor.com olarak sizin için birçok yöntemi denedik ve burada çalışan yöntemleri bir araya getirmeye özen gösterdik. Bununla beraber en hızlı sonuç alabileceğiniz Brawl Stars gems hilesi hangisi konusuna da açıklık getirdik diyebiliriz. Muhtemelen bu içerik Brawl Pass açmak isteyen ancak yeterli elması olmadığı için açamayanların çok işine yarayacak. Hem hile kullanmadan hem de hile kullanarak yapabileceğiniz bu yöntemler ile artık siz de her ay Brawl Pass açabileceksiniz.

Bu içeriği özetlemek gerekirse bedava Brawl Stars elmas almak isteyenler için bunu nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. Hem programsız hem de farklı yöntemler ile kazandığınız elmaslar ile hem karakter satın alabilir hem de bedavadan kostümler edinebilirsiniz. Brawl Stars hileleri genelde elmas almak için kullanılan yöntemlerdir. Elmas alacak parası olmayan ya da banka kartı ve kredi kartı kullanmayan küçük yaştaki kardeşlerimiz bu yöntemlerle ücretsiz elmas alıp bunu da oyun içerisinde çeşitli ögeleri satın almak için kullanıyorlar.

Brawl Stars Elmas Hilesi Nedir?

Brawl Stars elmas hilesi, dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars oyununda ücretsiz yeşil taş almak için kullanılan bir yöntemdir. Çeşitli internet sitelerinde kullanıcı id’nizi cihaz türünüzü seçerek bedava elmas alabileceğiniz söylense de bu mümkün değil. Bununla beraber, üçüncü taraf abonelik sistemlerine yönlendirmeyle de karşılaşabilirsiniz. Örneğin; üçüncü taraf bir özel servis içeriğine abone olursanız ücretsiz elmas gelebileceğine dair içeriklerle de karşılaştık. Ancak bu tür bir abonelik yaparsanız başlangıç aşamasında sizden para gitmiyor gibi görünür, fakat mobil hattınıza özel servis içeriği ücreti yansıtılır. Üstelik herhangi bir elmas içeriği de verilmez.

Brawl Stars elmas hilesi, genel anlamda üçüncü taraf yazılım ya da platformlar sayesinde gerçekleştirilir. Fakat Supercell sürekli güncellemeler getirerek bu tür yazılımların da önünü kesmeye özen gösteriyor. Buna ek olarak bazı fanlar Brawl Stars oyununun farklı mod apk’larını da çıkarıyorlar. Bu mod apk’larda sınırsız elmas, altın ve diğer ögeleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda bütün karakterler ve kostümleri de kullanabildiğiniz Apk’lardır. Fakat bu yazılımlar da direkt olarak Supercell tarafından yapılmadığından üçüncü taraf mobil uygulamalar sınıfına girmektedir. Google Play ya da App Store gibi uygulama mağazalarından bulamazsınız. Bunun yerine diğer uygulama indirme sitelerinden cihazınıza indirip gerekli izinleri vererek kurmanız gerekecektir.

Oyun içerisinde Brawl Stars elmas hilesi kullanımı ile ücretsiz elmas alabilsek dahi bu kullanım oyun kurallarına aykırıdır. Yani çalışan bir hile bulup kullansanız dahi oyun bunu fark ettiğinde hesabınızı kalıcı olarak yasaklayacaktır ve siz tekrar bu hesaba giriş yapamayacaksınız. Fakat ek bir yazılım ya da program kullanmadan da her ay ücretsiz elmas almak mümkün. Çok fazla miktarda kazanamasanız dahi Brawl Pass açacak kadar elmas sahibi olabilirsiniz. Bu da yeni çıkan her karakteri ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz anlamına gelir.

Elmas hilesi ücret ödemeden oyun içi karakter, kostüm ve diğer ögeleri almak isteyenlerin en çok tercih ettiği yöntemler arasında geliyor. Brawl Stars hilesi ile ilgili bilinmesi gereken en önemli şey ise sağlam bir platformdan hileyi edinip kullanmanız gerekir. Aksi halde güvenilir bir platformdan bunu yapmazsanız muhtemelen cep telefonunuza virüs bulaşacaktır. Çünkü indirdiğiniz program cihazınıza zarar verecek yazılımlar içeriyor olabilir. Bu bağlamda dikkatli olmanızda fayda var.

Özetleyecek olursak gerekirse, Brawl Stars elmas hilesi 2023, oyun oynayanların oyundan ücretsiz ya da düşük maliyetle elmas almalarına yardımcı olan bir tür ekstra işlemdir. Ancak bu tür hile kullanımları, oyun kurallarına uygun olmadığından ötürü hesabınız yasaklanabilir ya da belirli süreliğine askıya alınabilir. Elmas hilesi kullanacakların en fazla dikkat etmesi gereken şey de sağlam kaynaklardan hileyi edinmeleridir.

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars, mobil platformlarda en fazla oynanan savaş arenası oyunlarından biridir. Moba oyunlarında da benzetilebilir. Elmas, oyunda kullanılan bir çeşit para birimidir. Elmas ile, yeni karakter, kostüm ya da oyun içi özellikler satın alınabiliyor. Bundan dolayı, çoğu oyuncu genel olarak her şeyi alabilmek için çok fazla elmas’a gereksinim duyuyor.

Brawl Stars elmas hilesi, oyuncuların herhangi bir ücret ödemeden çok fazla elmas sahibi olmasına yarayan bir yöntem olarak kullanılır. Fakat, hile kullanmadan önce bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. Çünkü yanlış kullanım ile hem cihazınız hem de hesabınız zarar görebilir. Başlangıçta, oyuncular bu hileleri kullanırken hesaplarının yasaklanmasını göze alırlar. Bu nedenle, güvenlik önlemleri maksimum seviyede olan gems hileleri kullanmakta yarar var.

Brawl Stars elmas hilesi için birçok yöntem bulunmaktadır. İnternette birçok web site ve uygulama oyuncular için ücretsiz elmas yöntemleri hakkında bilgiler sunmaktadır. Bazı yöntemler ücretsiz bir şekilde paylaşılırken bazıları da ücretli olarak piyasaya sürülüyor. Siz kendiniz için en uygun yöntemi kullanarak hileyi yapabilirsiniz.

 • Güvenlik Önlemleri: Brawl Stars elmas hilesi yapmak isteyenlerin güvenliklerini de sağlaması gerekir. İnternette tüm web siteleri ve uygulamalar düşündüğünüz kadar masum olmayabilir Oyuncular, gems hilesi yapmaya çalışırken kişisel bilgilerini güvende tuttuğundan emin olmalıdır. Güvenmediğiniz uygulama ya da internet sitesini bu nedenle kullanmamanızı öneririz. Hem hesabınız banlanabilir hem de kişisel bilgilerinizin çalışmasına neden olabilir.
 • Etik Düşünce: Brawl Stars elmas hilesi, oyun yapımcıları ve oyuna para yatıranlar için etik bir durum değildir. Oyun geliştiricileri, oyunu geliştirmeye devam edebilmek için ilgili oyun üzerinden para kazanmalıdır. Bu sayede proje geliştirilip güncel tutulabilir. Bildiğiniz üzere para kazanmayan bir çok oyun sunucusu kapatılır ya da proje askıya alınır. Ayrıca bu etik olmayan davranışınız neticesinde de hesabınız yasaklanabilir.
 • Kazanç: Brawl Stars elmas hilesi, oyuncuların para yatırmadan elmas sahibi olmasına olanak sağlar. Bu sayede hem oyuncuların parası cebinde kalmış olur hem de çeşitli karakterler, kostümler ve oyun içi ögeler kazanmış olurlar. Bu yöntemler birçok oyuncu tarafından kullanılarak ücretsiz elmas alınıyor.
Elmas Hilesi YöntemleriGüvenlik
Web siteleriGüvenilirliği bilinmiyor.
UygulamalarGüvenilir veya güvenilir olup olmadıkları hakkında bilgi yok.
Ücretli hizmetlerGenelde güvenlidir fakat aldatmaca da olabilir.

Brawl Stars Gems Hilesi

Brawl Stars, Supercell oyun yapımcısı tarafından geliştirilen çevrimiçi çok oyunculu bir savaş oyunudur. Oyunda, farklı karakterler ile karşınızdaki rakiplere karşı mücadele verirsiniz. Bu mücadelenin sonucunda da eğer başarılı olursanız maçı kazanmış sayılırsınız. Brawl Stars elmas hilesi, tam olarak burada devreye giriyor. Oynarken karakteriniz ne kadar güçlü ve yeniyse başarılı olma şansınız o kadar yüksektir. Yeni dedik çünkü, yeni karakterler genelde eski karakterlere göre çok daha güçlü oluyor. Oyunda, farklı rakiplere karşı mücadele verirken elinizdeki en güçlü ve işe yarar karakteri seçmeniz gerekir. Brawl Stars elmas hilesi ise oyunda daha güçlü karakterler ve bu karakterlere kostüm almak için kullanılmaktadır.

Brawl Stars gems hilesi, oyundaki para birimi olduğundan dolayı büyük bir önem taşır. Nasıl ki gerçek hayatta markete gidince bir şeyler almak için cebinizde para olması gerekiyorsa bu oyunda da ürün satın alabilmek için hesabınızda yeterli miktarda elmas olması gerekir. Eğer yeterince elmas yoksa ne karakter ne de kostüm gibi ek özellikleri alamazsınız.

Oyunda birçok avantaja aynı anda sahip olmanıza olanak sağlayan bu elmas hilesini hemen hemen herkes kullanabilir. Hem android hem de ios işletim sistemlerinde çalışan farklı hile yöntemleri bulunmaktadır. Güvenilir bir elmas hilesi bulduktan sonra kendi işletim sisteminize uygun olanı indirip kullanmanız gerekir. Brawl Stars gems hilesinin artıları ve eksilerini aşağıdaki gibi listeleyebiliriz:

 • Brawl Stars elmes hilesi ücretsiz elmas almanıza yarar.
 • Daha hızlı ve ücretsiz karakter ve kostüm alırsınız.
 • Karakterinizi hızlı geliştirirsiniz.
 • Rakip oyuncuların karşısında üstünlük elde etmiş olursunuz.

Artıları:

 • Ücretsiz elmas.
 • Sınırsız karakter.
 • Bedava kostüm.

Eksileri:

 • Hesabınız yasaklanabilir.
 • Geçici süre hesabınız askıya alınabilir.
 • Güvenilir bir hile indirmezseniz cihazınıza virüs bulaşabilir.

Gerçek Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki yöntemler çalışsa da genelde çok uzun süre bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bunun yerine bu başlık altında bahsettiğimiz elmas hilesini kullanıp siz de her ay ücretsiz Brawl Pass açacak kadar elmasa sahip olabilirsiniz. Birçok oyuncu bu yöntem sayesinde ücretsiz bir şekilde Brawl Pass ödüllerine ve karakterlerine sahip oluyorlar. Ücretsiz Brawl Stars elmas hilesi için:

 • Her gün oyuna giriş yapın.
 • Oyun görevlerini tamamlayın ve ücretsiz Pass görevlerinden ödülleri alın.
 • Bu ödüller arasında ücretsiz elmas içeriği de bulunuyor.
 • Aldığınız elmasları sakın harcamayın.
 • Bir ay ya da bir buçuk ay boyunca bu elmasları biriktirdiğinizde ücretsiz olarak Brawl Pass’i aktif edebiliyorsunuz.
 • Daha sonrasında Brawl Pass aktif olduğu için özel hediyeleri de alabiliyorsunuz.
 • Bu sayede hem ücretsiz hem de ücretli Pass ödüllerindeki elmas ile her ay Brawl Pass’i aktif edip o ayın özel karakterine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Hilesi İle Ne Kazanılır?

Brawl Stars oyununda elmas hilesi yaptığınızda ücretsiz bir şekilde Brawl Pass açabilirsiniz. Bu sayede Pass ödüllerini herhangi bir para ödemeden elde etmiş olursunuz. Buna ek olarak elmasa para ödemek yerine hile kullanarak ücretsiz bir şekilde elmas sahibi olacaksınız. Aynı zamanda oyunun market kısmında bulunan karakterleri, rozetleri ve kostümleri de hile ile edindiğiniz elmasları kullanarak alabileceksiniz.

Brawl Stars gems hilelerinin bazıları 30, 80, 170, 360, 950, 2000 elmas vermektedir. Verdiği elmas miktarı hileye göre farklılık gösterebilir. Bazı hileler limitli sayıda elmas verse de çoğu sınırsız elmas veriyor. Bu elmaslar sayesinde de istediğinizi alabiliyorsunuz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elmas hilesi yaparken, dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bazı uygulamalar ve internet siteleri sizi özel içerik servis abonelikleri yapmaya yönlendirebilir. Bu gibi yönlendirmeler sonucunda da eğer abone olursanız faturanıza ay sonunda özel içerik aboneliği ücreti yansır. Brawl Stars elmas hilesi yapmak isterken hem elmas alamaz hem de boş yere para ödemiş olursunuz. Buna ek olarak cihazınıza virüs bulaştırabilecek yazılımlardan da uzak durmanızı öneririz. Bu nedenle güvenilir yerlerden edineceğiniz hileyi kullanabilirsiniz.

Brawl Stars sınırsız elmas hilesi yaparken, çeşitli uygulamalar ve programlar indirebilirsiniz. Bu program ya da uygulamayı indirmeden önce virüs yazılımlarından geçirip içerisinde virüs olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Çünkü çeşitli uygulamaların içerisinde cihazınıza zarar verebilecek yazılımlar olabilir. Ayrıca indirdiğiniz hile sonucunda hesabınızın askıya alınabilme ya da yasaklanma olasılığını da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Brawl Stars Elmas Hileli Mod Apk Nasıl İndirilir?

Bazı oyuncular ise elmas hilesi yapmak yerine direkt mod apk indirmeyi tercih ediyorlar. Mod apk’da oyunda bulunan bütün karakterler, kostümler ve rozetleri ücretsiz bir şekilde alabiliyorsunuz. Ayrıca yine orjinal oyundaki haritaları gerçek oyuncularla oynayabiliyorsunuz. Mod apk’da diğer oyuncular da sizin gibi sınırsız elmas ve karaktere sahiptir. Diğer oyuncuların oyun keyfini bozmak istemeyen ve insanların hakkına girmek istemeyenler genelde mod apk’ları tercih ediyorlar.

Brawl Stars mod apk’ların tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise bazı apk’larda farklı haritalar da mevcut. Yani çeşitli modlarda oyunlar oynayabiliyorsunuz. Öyle ki Youtube’ta gördüğümüz bazı içeriklerde o kadar iyi geliştirilen modlar var ki oyun içinde ekstra özellikler dahi kullanabiliyorsunuz. Peki bu mod apk’lar nereden indirilir?

Brawl Stars mod apkları Google Play ya da App Store’dan indiremezsiniz. Bunun yerine üçüncü taraf uygulama indirme sitelerini kullanmanız gerekir. Bu siteler de genelde modlu apk’ları yalnızca Android cihazlara uygun şekilde çıkarmaktadır. Bu siteleri ziyaret ederek en güncel mod apk’yı indirip cihazınıza kurduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Oyun hilesi hakkında sorulan çok fazla soru bulunmaktadır. Bu sorular genelde ilk defa oyun içi hile yapacak olan oyuncular tarafından soruluyor. İnsanların hileye yönelme sebeplerinden biri olan elmasların çok pahalı oluşu ve banka kartı ya da kredi kartı kullanmıyor oluşlarıdır. Günümüzde dükkan kısmından taş fiyatlarına baktığımızda en düşük paket 45 TL, en yüksek paket ise 2200 TL civarında satılmaktadır. Oyunu oynayanların genelinin çocuk olduğunu göz önünde bulundurursak bu ücretleri ödemeleri de doğal olarak imkansız.

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

2023 yılında en çok aranan konulardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Brawl Stars bedava elmas hilesini yapmak için birden fazla yöntem vardır. Bu yöntemleri haberimizde sizin için açıkladık. Yöntemleri kısaca listeleyecek olursak bunlar: web siteleri, mobil uygulamalar, programlar ve programsız yöntemlerdir. Programsız yöntemde çok fazla elmas sahibi olamıyorsunuz fakat her ay Brawl Pass’i açabiliyorsunuz. Fakat, program kullanacağınız yöntemlerde ise sınırsız elmas elde edebilirsiniz.

Elde ettiğiniz bu elmaslarla da istediğiniz zaman Brawl Pass’i aktif edebilir ya da Dükkan kısmından kostüm, karakter, rozet ve diğer ögeleri alabilirsiniz. Hile ile elmas aldığınızda herhangi bir ücret ödemediğiniz için bütün içerikleri bedavaya getirmiş olursunuz.

Brawl Stars Programsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyunda herhangi bir program kullanmadan da elmas hilesi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise ücretsiz Pass görevlerini yapıp elmas biriktirmektir. Oyunda günlük görevleri yaptıkça Pass’in sıralama kilidi açılır. Buradan kazandığınız elmasları biriktirin. Ardından biriktirdiğiniz elmaslar ile bir defa Brawl Pass açarsanız ilerleyen sürede de ücretsiz elmas ödülleri verdiği için her zaman Brawl Pass’i açabilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Fiyatı Ne Kadar?

Güncel fiyatları kontrol ettiğimizde 30 elmas 44,99 TL, 80 elmas 109,99 TL, 170 elmas 219,99 TL, 360 elmas 449,99 TL, 950 elmas 1.099,99 TL, 2000 elmasın fiyatı ,se 2.199,99 TL’dir.

Brawl Stars Elmas Hilesi 2023

Direkt olarak bir uygulama ya da program kullanıp sınırsız elmas alma gibi bir işlem yapılamıyor. Çeşitli internet sitelerinde bunu yaptıklarını iddia ediyorlar, ancak genelde bu siteler telefon numaranızı kullanarak özel servislere abone yapabiliyor. Bu yüzden bu tür aldatmacalara kanmayın. Onun yerine oyunda görevleri yapıp, görevlerden gelen elmasları biriktirin. Ardından bir defa Brawl Pass açtığınızda görevleri yaptıkça elmas geleceği için her ay Brawl Pass’i açacak kadar elmasa sahip olursunuz. Bu da gelecek olan her yeni karakteri alacağınız anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir