Genel

BTS Fotoğrafları 2024

Kore pop kültürü bütün dünyayı etkilemiş durumda. Etkilenen ülkelerden biri de Türkiye’dir. Türk hayranlar bts fotoğrafları yakından takip ediyorlar. BTS hayranları için üyelerin hepsinin fotoğraflarını burada paylaştık. Bu fotoğrafları telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz.

Üyelerin fotoğraflarını hem sosyal medya hesaplarından hem de internetten takip edenler için burada en yeni bts fotoğrafları galeri halinde yayınlanmıştır. BTS, Korece “Bangtan Sonyeondan” anlamına gelen bir Kore pop grubudur. Grup, 2013 yılında Big Hit Entertainment tarafından kurulmuştur ve şu anda 7 üyeden oluşmaktadır: Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jungkook. BTS, çok yönlü müzikleri ve sosyal mesajları ile dünya çapında bir hayran kitlesine sahiptir ve birçok ödül kazanmıştır. Grup, aynı zamanda K-pop dünyasında ilk Koreli grup olarak Amerika Birleşik Devletleri Billboard 200 listesine ilk sıradan giriş yaptı. BTS, çok yönlü bir grup olmasına rağmen, en çok pop, hip-hop ve R&B tarzlarında müzik yapmaktadır.

BTS Üyeleri

BTS, şu anda 7 üyeden oluşmaktadır:

 • Jin (김석진): BTS’nin vokalistidir ve grup içinde en yaşlı üyedir. Ayrıca BTS’nin resmi “maknae”sıdır (yani en genç üyesi).
 • Suga (슈가): BTS’nin parçilerindendir ve aynı zamanda grup içinde prodüktör ve yapımcı olarak da görev yapmaktadır.
 • J-Hope (제이홉): BTS’nin üyelerindendir ve aynı zamanda dansçıdır. J-Hope, BTS’nin en enerjik üyesi olarak bilinir.
 • RM (랩몬스터): BTS’nin lideridir ve aynı zamanda rapçidir. RM, ayrıca grup içinde çok sayıda şarkının yapımcısıdır.
 • Jimin (지민): BTS’nin vokalist ve dansçısıdır. Jimin, ayrıca grup içinde en çok sevilen üyelerden biri olarak bilinir.
 • V (뷔): BTS’nin vokalistidir ve aynı zamanda grup içinde en çok gülümseyen üye olarak bilinir.
 • Jungkook (정국): BTS’nin vokalist, rapçi ve dansçısıdır. Ayrıca grup içinde en genç üye olarak bilinir.

BTS üyeleri, her birinin kendine has bir tarzı ve yetenekleri olsa da, birlikte müzik yaparken bir arada olduklarında ortaya çıkan enerji ve dinamizmleri ile ünlüdürler.

BTS Fotoğrafları

🟢 – Jin FotoğraflarıVar – ✅
🟢 – Suga FotoğraflarıVar – ✅
🟢 – J-Hope Fotoğrafları Var – ✅
🟢 – RM FotoğraflarıVar – ✅
🟢 – Jimin FotoğraflarıVar – ✅
🟢 – V FotoğraflarıVar – ✅
🟢 – Jungkook FotoğraflarıVar – ✅

Kpop bts grubunun fotoğraflarını arayanlar için burada bütün isimlerin ayrı ve grup halindeki fotoğraflarını paylaştık. Ülkemizde de oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan BTS grubu dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip ediliyor. Fotoğrafları, tarzları ve yaşantılarıyla kendilerinden sıklıkla söz ettiren grubun bütün üyeleri çok seviliyor. Hadi birlikte Bts fotoğraflarına bakalım.

Bts fotoğraflarını indirmek için ilgili fotoğrafın üzerine basılı tutup ardından Kaydet seçeneğine dokunmanız yeterli. İndirdiğiniz fotoğrafı telefon duvar kağıdı, Whatsapp, Youtube, Instagram gibi sosyal medya platformlarında profil fotoğrafı olarak da kullanabilirsiniz.

BTS Jin Fotoğrafları

Bts fotoğrafları arasında en çok bakılan isimlerden biri Jin karakteridir. Grubun en büyük üyesi olan Jin vokalist olarak toplulukta sevilen isimlerdendir.

BTS Suga Fotoğrafları

Suga Bts fotoğrafları arayanlar için burada toplamda altı adet Suga fotoğrafını yayınladık. Sosyal medya hesabından takip ederek en yeni fotoğraflarını kontrol edebilirsiniz.

Bts J-Hope Fotoğrafları

Duvar kağıdı olarak Bts J-Hope fotoğraflarını indirmek isteyenler beğendikleri fotoğrafın üzerine basılı tutup Kaydet seçeneğine dokunmalıdır. Fotoğrafı kaydettiğinizde, galerinize iner.

RM Fotoğrafları

BTS grubunun liderlerinden biri olan RM sürekli tarzını değiştiriyor. Saç rengini bazen sarı, bazen beyaz bazen de siyah görmek mümkün.

BTS Jimin Fotoğrafları

Bts jimin instagram fotoğraflarını arayanlar sosyal medya hesabından Jimin’i takip edebilirler. Jimin duvar kağıdı fotoğrafları ve jimin profil fotoğrafları arıyorsanız buradaki fotoğraflar işinize yarayabilir.

Bts V

Sahnede kullandığı adı V olan Kim Tae Hyung, 30 Aralık 1995 tarihinde doğmuştur. Grubun vokalliğini ve baş dansçısı görevi onda. Oğlak burcu’dur. 1.79 cm boyunda olan V 63 kilodur. V, Kimsenin dinlemediği şarkıları arayıp bulmaktan ve dinlemekten keyif aldığını açıkladı. Oldukça mimiksiz ve donuk bir yüz ifadesine sahip.

Jungkook

Grubun vokalisti, rapçisi ve dansçısıdır. Jungkook BTS grubunun en önemli üyelerinden biridir. Ülkemizde de K-pop hayranları tarafından en çok sevilen ve takip edilen isimlerden biridir. Bts jungkook fotoğrafları arayanlar için aşağıdaki galeride toplamda sekiz adet fotoğrafını paylaştık. Bu fotoğrafları da ister duvar kağıdı isterseniz de sosyal medya uygulamalarınızda profil fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz.

BTS Şarkıları

BTS, yıllar içinde birçok başarılı şarkı yayınlamıştır. Bazı ünlü BTS şarkıları şunlardır:

 • “Dynamite” – BTS’nin ilk tamamen İngilizce şarkısıdır ve 2020 yılında yayınlanmıştır. Bu şarkı, BTS’nin en çok satan ve en çok dinlenen şarkısıdır ve dünya çapında büyük bir başarı kazanmıştır.
 • “Blood Sweat & Tears” – Bu şarkı, 2016 yılında yayınlanmıştır ve BTS’nin en çok satan şarkılarından biri olmuştur. Şarkı, K-pop tarzında yapılmıştır ve müzik videoları da oldukça popülerdir.
 • “I Need U” – Bu şarkı, 2015 yılında yayınlanmıştır ve BTS‘nin ilk çok satan şarkısı olmuştur. Şarkı, K-pop tarzında yapılmıştır ve müzik videoları da oldukça popülerdir.
 • “Spring Day” – Bu şarkı, 2017 yılında yayınlanmıştır ve BTS’nin en çok satan şarkılarından biri olmuştur. Şarkı, K-pop tarzında yapılmıştır ve müzik videoları da oldukça popülerdir.
 • “Boy With Luv” (feat. Halsey) – Bu şarkı, 2019 yılında yayınlanmıştır ve BTS’nin ikinci tamamen İngilizce şarkısıdır. Bu şarkı, dünya çapında büyük bir başarı kazanmıştır ve BTS’nin en çok satan şarkılarından biri olmuştur.

BTS, yıllar içinde birçok başarılı albüm yayınlamıştır ve üyelerinin hepsi de farklı türlerde müzik yapabilme yeteneklerine sahiptir. Grup, ayrıca birçok hit şarkı yayınlamış ve dünya çapında bir hayran kitlesine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir