Haber

Bulgaristan Alışveriş Siteleri 2024 Online Elektronik Market

Bulgaristan alışveriş siteleri, elektronik market alışverişi yapacaklar tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Nasıl ki ülkemizde online alışveriş popüler durumdaysa diğer ülkelerde de durum pek farklı sayılmaz. Online alışveriş günümüzde dünyayı sarmalamış durumda denilebilir. Bulgaristan’da en popüler online alışveriş sitesi hangisi diye merak edenler için bu yazımızda detaylarıyla birlikte açıklıyoruz.

Online alışveriş denince akla direkt elektronik gelse de, giyim, hobi, hırdavat, küçük ev aletleri ve daha birçok şeyi bu platformlarda bulmak mümkün. Bulgaristan da hizmet vermekte olan online alışveriş siteleri de ülkemizdekiler gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu internet sitelerinde yok yok demek yanlış olmaz. Peki en popüler Bulgaristan alışveriş siteleri hangileri?

Bulgaristan Alışveriş Siteleri

  • Emag.bg
  • Pazaruvaj
  • olx.bg
  • hippoland.net
  • zora.bg
  • ozone.bg

Yukarıda Bulgaristan’da en çok ziyaret edilen online alışveriş sitelerini listeledik. Bulgaristan alışveriş sitelerini merak ediyorsanız aşağıda bu sitelerin bağlantılarını ve ne tür ürünler sattığını da açıkladık. Tabii ki alışveriş sayfaları bunlarla sınırlı değil. Eniyisor.com olarak bu konu ile ilgili en çok kullanılan ve ziyaretçi alan siteleri listeye dahil ettik.

1. Emag.bg Elektronik Alışveriş Sitesi

Emag

Online alışveriş denildiğinde akla ilk gelen ürünler elektronik ürünler oluyor. Emag.bg internet sitesinde cep telefonu, oyun konsolları, moda, hediyelik eşya, küçük ev aletleri ve araba aksesuarları gibi birçok ürünü bulabileceksiniz. Fiyatları görüntülemek için buradan emag.bg internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site tasarımı bakımından oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Ayrıca dönem dönem kampanyalar yaparak Bulgaristan vatandaşlarının indirimlerden de faydalanmasına olanak sağlanıyor.

2. Pazaruvaj

pazaruvaj

Pazaruvaj.com Bulgaristan’da kurulmuş, 2006 yılından günümüze dek hizmet vermekte olan bir online alışveriş sayfasıdır. Pazaruvaj.com’da farklı satıcılar ürünlerini ekler ve alıcılar ise bu ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra kendileri için en uygun olanını satın alabilirler. Ürün çeşitliliği konusunda oldukça geniş bir kategoriye sahiptir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

3. olx.bg

olx.bg

olx.bg kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Moda, araba, araç parçası, spor, tamirat, hırdavat, çocuk ürünleri ve kıyafet gibi çeşitli ürünleri olx.bg’da bulmak mümkün. Olx.bg internet sitesinde satıcılar ya da hizmet sağlayıcıları tarafından verilmiş olan ilanlarda alıcılar ürün ya da hizmet bilgilerine bakabilirler. Aynı zamanda, satıcı ile alıcı birbiriyle iletişim kurarak pazarlık yapabiliyorlar. Burada ikinci el ürünleri bulmak mümkün. Kullanım bakımından Letgo’ya benzetebiliriz. İnternet sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

4. hippoland.net

hippoland

Bulgaristan online alışveriş siteleri arasında bebek ve çocuklara yönelik olan sayfalar da mevcut. Bunlardan biri de hippoland.net internet sitesidir. Bu internet sitesinden çocuklara yönelik her şeye ulaşabilirsiniz. Kıyafet, oyun konsolları ve çeşitli oyuncakların satışının yapıldığı hippoland.net internet sitesi de Bulgarlar tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

5. zora.bg

zora.bg internet sitesinde oyun konsolları, bilgisayarlar ve diğer elektronik aletleri bulmak mümkün. Hemen hemen her online alışveriş sitesinde olduğu gibi zora.bg internet sitesi de zaman zaman kampanyalar yaparak olası müşterilerini alışverişe yönlendiriyor. Site tasarımı bakımından basit ve eski bir görünüme sahip olduğu için bir pek beğenmedik.

6.ozone.bg

ozone

Ozone.bg Bulgaristan’ın en iyi teknoloji alışveriş sitelerinden biridir. Oyuncu bilgisayarı, laptop, tablet, cep telefonu ve daha bir çok teknoloji ürününe buradan ulaşabilirsiniz. Harici klavye, mouse kulaklık gibi oyuncu ekipmanları da yine bu internet sitesinde satılmaktadır. Bizdeki teknoloji sitelerine benzetebiliriz. Görünüm bakımından da internet sitesi ferah ve kullanılabilirliği kolaydır. Ürünlerin fiyatlarını incelemek isterseniz buradan internet sitesine gidebilirsiniz. Eğer bildiğiniz farklı internet siteleri varsa bunları da yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir