Haber

C2 Anlık Hilesi 2024 Galeriden Anlık Atma

Bize gelen sorulardan biri de Connected2Me ile ilgili oldu. Uygulamayı kullananlar “c2 anlık hilesi 2024” yılında nasıl yapılır konusunda araştırma yapıyorlar. Bu rehberimizde anlık hilesi nasıl yapılır doğru ve çalışan yöntemleri anlatıyoruz. Buna ek olarak Connected anlık hilesi, connected2me anlık hilesi, c2me anlık hilesi için uygulayabileceğiniz yöntemleri anlattık.

Connected2Me anlık hilesi nasıl yapılır bilmiyor musunuz? Uygulamayı kullanan herkes sadece 1 adet hesap açabiliyor. Uygulama içindeki iletişiminiz tamamen gizlilik içerisinde gerçekleşir. Uygulamanın bu kadar fazla kullanılma sebeplerinden biri de gizliliğe önem veriyor oluşu. Uygulamada gizlilik ön planda olduğundan dolayı, ifşa ya da buna benzer durumlar da yaşanmıyor. Fakat uygulamayı ilk defa yükleyenler anlık nedir bilemeyebiliyor ya da önceden çektikleri fotoğrafı anlık olarak göndermek isteyebiliyorlar. Bu yazımızda hem anlık nedir sorusunu yanıtlıyor olacağız hem de anlık hilesi nasıl yapılır güncel yöntemi anlattık.

Connected2Me Anlık Nedir?

Connected2Me

Connected2Me uygulaması anlık olarak kendinizi gizli tutup insanlarla sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamada sesli ya da yazılı mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf veya resim olarak da mesaj gönderilebilmektedir.

c2 anlık; anlık çekilen fotoğraf ya da videolara denir. Bazı kullanıcılar konuştukları kişiyi anlık olarak görmek adına anlık isteyebilirler. Eğer biri sizden anlık istiyorsa, anlık çekilen bir fotoğraf istiyordur. Bu sayede uygulamada herkes karşıdaki kişinin kim olduğunu isim olmadan görebiliyor.

C2 Anlık Hilesi APK 2024

C2 anlık hilesi APK, sayesinde insanlar karşıdaki kişinin gerçekten kadın mı yoksa erkek mi olduğunu anlayabiliyor. C2’de konuşulan kişi anlık fotoğraf istediğinde insanlar anlık göndermek istemeyebiliyorlar. Bunun yerine önceden çekilmiş bir fotoğraf göndermek isteyebilirler. Fakat uygulama galerideki fotoğrafı seçmenize izin vermiyor.

Eğer galeriden bir fotoğraf seçip gönderirseniz fotoğrafın galeriden gönderildiğinin uyarısını gösteriyor. Fakat anlık hilesi kullanılarak bu durumu çözüme kavuşturabiliyorsunuz. Çünkü bu hile fotoğraf galerisinden gönderildiğinin uyarısını kaldırarak anlık olarak göstermektedir.

C2 Anlık Hilesi iPhone

Connected2Me anlık hilesi iPhone telefonlarda da çalışmaktadır. Programsız bir şekilde bu işlemi yapabilmek için ilk olarak internette bulunan patch dosyasını indirmek ve telefona kurmanız gerekiyor. iPhone cihazlar sadece App Store’daki uygulamaları yükleyebildiğinden bu uygulama için ekstra izinleri de vermeniz gerekecek. Gerekli dosyaları indirip kurduktan sonra iOS cihazlar üzerinden Connected2Me anlık hilesi yapabilirsiniz.

C2 Anlık Hilesi Android

C2 anlık hilesi Samsung, Huawei, Xiaomi gibi android cihazlar için daha kolay yapılabiliyor. Connected2Me uygulamasını sildikten sonra internetten anlık hileli versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Orijinal uygulamadan anlık hilesi yapmak mümkün olmadığından bu yöntem kullanılmalıdır. Uygulamayı silip üçüncü parti uygulama mağazasından anlık hileli versiyonunu indirip kullanabilirsiniz. Fakat bu tür uygulamaların güvenilirliği bilinmemektedir.

Üçüncü parti uygulama mağazasındaki c2 uygulaması anlık hileli olarak yüklenir. Bu sayede galeriden gönderdiğiniz fotoğraflar da karşı tarafa anlık olarak görünecektir.

C2 Galeriden Anlık Atma

C2 galeriden anlık atmak isteyenler yukarıda bahsettiğimiz adımları uygulayarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Eğer daha önce C2 uygulamasını hiç kullanmadıysanız uygulama mağazasından bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir