Genel

En iyi Açık Doldurma Parfüm Markaları Orjinale En Yakın 2024

En iyi açık parfüm markası ve en iyi doldurma parfüm markaları hangisi? Parfüm fiyatları oldukça uçuk seviyeye geldiğinden dolayı insanlar doldurma parfüme yönelmiş durumda. Doldurma parfümler ise marka parfümlerin neredeyse birebir aynısı kokular üretiyorlar. İçlerinden küçük bir baharat çıkarıp ya da ekleyip Orjinal marka parfümlerle tıpatıp aynı kokuları çıkarıp satışa sunuyorlar. En iyi açık parfüm markası hangisi yorumlarını merak edenler için burada markaları listeledik.

Özelliklede ithal parfümlerin döviz kuru farkından dolayı pahalandığı günümüzde açık parfüm markaları hepimizin işine yarıyor. Açık parfümlerde kalite şüphesi olduğundan dolayı hangi marka daha iyi sorusu çokça sorgulanıyor. Aynı zamanda açık parfüm kullananlar yorumları da internette araştırılıyor. Eniyisor olarak biz de en çok kullanılan ve koku olarak güzel kokular sunan en iyi açık parfüm markası hangisi sorusuna yanıt verdik.

Erkek Parfüm Markaları

 • Giorgio Armani
 • Dior
 • Hugo Boss
 • Calvin Klein
 • Bvlgari
 • Burberry
 • Tom Ford
 • Versace

En iyi Açık Parfüm Markaları

En iyi açık parfüm markaları listelenirken genel olarak kalıcılık ve koku kalitesine önem verilmiştir. Tabii ki sizin sıralamanız daha farklı olabilir.

 • Eyfel Açık Parfüm
 • Loris Doldurma Parfüm
 • Bargello
 • Raphella
 • DP
 • Sansiro

1. Eyfel Açık Parfüm

En çok kullanılan ve hemen hemen çoğu ilde mağazası olan açık parfüm markası Eyfel’dir. Hem kolay ulaşılır hem de çeşitlilik bakımından oldukça zengindir. Çeşitli internet sitelerinden de Eyfel doldurma parfümlerine ulaşabilirsiniz.

2. Loris Doldurma Parfüm

Bir diğer tanınmış ve bilinen açık parfüm doldurma markası Loris’dir. Hemen hemen ülkemizde her ilde şubesi vardır. Eğer bulunduğunuz ilde şubesi yoksa çeşitli internet sitelerinden de Loris marka açık parfüm satın alabilirsiniz. Genelde çiçek ve taze fresh kokularıyla biliniyor. Son zamanlarda bilinen marka parfümlerin de açık parfüm olarak satıldığı doldurma parfüm satış noktasıdır.

3. Bargello

Bargello markasını Avmlerde büyük caddelerde görmek mümkün. Doldurma parfüm ile birlikte kolonya, deodorant ve vücut spreyi ile beraber araç kokularını da satışa sunmaktadır. Ürün yelpazesi bakımından oldukça geniştir.

En güzel kokuları için Bargello parfüm kodları haberini ziyaret edebilirsiniz.

4. Raphella

Raphella doldurma parfüm markasını da her şehirde görebilirsiniz. Egzotik ve fresh kokularıyla ön plandadır. Fiyatları ise birçok açık parfüm markasına göre daha uygundur. Raphella mağazalarına giderek kokuları deneyebilir beğendiğiniz kokuları satın alabilirsiniz.

5. DP

Açık parfüm satış noktası olarak bilinen en eski markalardan biri ise DP markasıdır. Bu marka da birçok şehirde şube açmıştır. Fresh ve ağır kokularla birlikte egzotik kokuları da Dp mağazalarında bulabilirsiniz. Aklınızda marka bir koku varsa istediğiniz kokuyu satıcıya söyleyerek birebir aynı kokuyu alabilirsiniz.

6. Sansiro

Sansiro açık parfüm fiyatları diğer markalara göre biraz daha pahalı diyebiliriz. Sansiro markasını hemen hemen her ilde şubesi bulunmuyor. Fakat internetten de satın alabilirsiniz. Yumuşak fresh kokular ile birlikte kalıcı açık parfüm arıyorsanız Sansiro markasını da tercih edebilirsiniz.

Gerçeğe en yakın açık parfüm satışını hangi markalar yapıyor diye merak ediyorsanız buradaki liste işinize yarayabilir. En kalıcı doldurma parfüm markası hangisi sorusuna yanıt olarak bilinen en iyi 6 markayı da bu haberde topladık. Sauvage Dior Erkek Parfüm kokusu gibi bilindik popüler markaların kokularını da yine bu altı mağazada bulmak mümkün.

Doldurma Parfüm Markaları

Doldurma parfüm markaları vatandaşlar tarafından sık araştırılıyor. En iyi doldurma parfüm hangisi sorusu ise parfüm fiyatlarının artışıyla birlikte gündeme geldi. Orjinal parfümlerin benzer kokularını oluşturan açık parfümcüler ülkemizin hemen hemen her yerinde hizmet veriyor.

En iyi Muadil Parfüm

Muadil parfümler orjinal kokuya çok yakın kokulardır. Örneğin Bargello ve benzeri birçok parfümeri muadil parfüm üretmektedir. Bu parfümerilerde, bütün marka parfümlerin muadil ürününü bulmak mümkün. Kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen muadil parfümlerin kalitesine göre fiyatları farklılık gösterebilir.

Birçok muadil parfüm üreticisi internetten ya da kendi mağazalarından satış yapmaktalar. Muadil parfümlerin barkod kodlarını merak ediyorsanız Bargello parfüm kodları başlığına bakabilirsiniz. Buradan hangi markanın muadil parfümleri olduğunu da inceleyebilirsiniz. Muadil parfüm üreticileri hem erkekler hem de kadınlara özel kalıcı özellikli kokular üretip satmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir