Haber

Eda Ece Boy Kilo 2023 Kaç Yaşında (Eski Estetiksiz Hali)

Eda Ece Tv’de sevilerek takip edilen kadın oyunculardan biridir. Çok fazla sevilmesi ile beraber Eda Ece boy kilo ve kaç yaşında gibi konular da sık araştırılan konulardan biri olmuştur. Hayranlarının en çok araştırdığı konular burada.

Ünlü oyuncu hakkında bazı bilgiler sık soruluyor. Bu sorular arasında, Eda Ece boy kilo 2023 kaç yaşında, parfümü, burcu ve saç rengi gibi sorular da bulunuyor. Merak edenler için haberimizde Eda Ece hakkında en çok araştırılan konulara yanıt verdik. Buradan Boyu ve kilosu, kaç yaşında olduğu saç rengi ve burcu gibi bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Televizyon tarihinin en çok konuşulan dizilerinde yer alan Eda Ece oyunculuğu ile hem erkek hem de kadın seyirciler tarafından çok beğenildi. Son dizilerinden olan Yasak Elma dizisinde canlandırdığı karakter ile herkesin beğenisini kazanmıştır.

Eda Ece Kimdir?

Eda Ece 20 Haziran 1990 doğumludur. İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Eda Ece Uzunalioğlu’dur. Genç oyuncu Şişli Terakki Lisesisi’ni bitirmiştir. Sonrasında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitiren oyuncu lisans eğitimini tamamlayıp ardından Sanat Tarihi üzerine dersler almıştır ve bir galeride çalışmaya başlamıştır.

Eğitim döneminde tiyatro klübüne üye olan sevilen oyuncu daha o zamanlar sahneye çıkmaya başlamıştır. Sahnelenen bir oyunu izlemek için gelen Tümay Özokur tarafından keşfedilmiştir ve televizyon macerası da böylece başlamıştır.

Eda Ece Kaç Yaşında?

20 Haziran 1990 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu 32 yaşındadır. Eda Ece kaç yaşında sorusu hayranları ve sevenleri tarafından en sık araştırılan konulardan biri olmuştur. Eda Ece yaşı: 32’dir. Güzel oyuncu Tv ekranlarında olduğu kadar sosyal medya hesaplarından da çok fazla takip ediliyor. Instagram’da yerli ve yabancı milyonlarca takipçisi var. Aynı zamanda sosyal medyayı aktif kullanan ünlü kadın oyunculardandır.

Eda Ece Boy Kilo 2023

Eda Ece Boy Kilo 2023: 1.68 metre boyunda, 53 kilo‘dur. Kilosuna dikkat eden Eda Ece’nin fiziği de hayranları tarafından sıklıkla konuşulan konulardandır. Eda Ece boyu: 1.68‘dir. Eda Ece Kilosu: 53 kilodur.

Eda Ece Saç Rengi

Sık sık saç rengini değiştiren Eda Ece’nin Saç Rengi de merak edilen konulardan olmuştur. Eda Ece saç rengi: kestane kahve tonlarındadır.

Eda Ece Burcu Nedir? Hangi Burç

20 Haziran 1990 tarihinde doğan Eda Ece’nin burcu ikizlerdir. Eda Ece hangi burç merak edenler için ikizler demek mümkün. Ancak yükseleni bilinmemektedir.

Eda Ece Eski Hali

Eda Ece eski hali de hayranlarının merak konusu olmuştur. Eda Ece’nin estetiksiz hali fotoğraflarını da aşağıdan inceleyebilirsiniz. İşte güzel oyuncu Eda Ece’nin estetiksiz hali fotoğrafları.

Eda ece eski hali

Eda Ece makyajsız halini de merak edeceğinizi düşündüğümüzden, makyajsız fotoğrafını da paylaşmak istedik.

Eda Ece Parfümü

Eda ece hangi parfümü kullanıyor sorusu ise hayranlarının detaylıca araştırdığı konulardan biri olmuştur. Bunu araştırdığımızda Eda Ece Parfümü: Parfums de Marly Delina Exclusif markası olarak karşımıza çıkıyor. Eda ece hangi parfümü kullanıyor sorusunun yanıtını da bu sayede vermiş olduk.

Oynadığı Film ve Diziler

 • 2017 – Yol Arkadaşım (Sinema Filmi)
 • 2017 – Salur Kazan: Zoraki Kahraman (Sinema Filmi)
 • 2017 – Ali Ekber Cevahir (Eda)(TV Dizisi)
 • 2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (ceren)(Sinema Filmi)
 • 2016 – Mahrumlar (Ela) (TV Filmi)
 • 2016 – Görümce (Deniz) (Sinema Filmi)
 • 2016 – Deli Dumrul (Sinema Filmi)
 • 2015 – İlişki Durumu: Karışık (Elif) (TV Dizisi)
 • 2015 – Kocan Kadar Konuş (Ceren) (Sinema Filmi)
 • 2013 – Kızım İçin (Tuba) (Sinema Filmi)
 • 2013 – Beni Böyle Sev (Zeyno) (TV Dizisi)
 • 2011 – 2014 – Pis Yedili (Günçiçek Seymen(Cimbom)) (TV Dizisi)
 • 2011 – Adını Feriha Koydum 1.Sezon (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
 • 2010 – Mahpeyker Kösem Sultan (Sinema Filmi)
 • 2007 – Bez Bebek (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
 • 2004 – Aşkın Mucizeleri (TV Dizisi)
 • 2003 – Hayat Bilgisi (Konuk Oyuncu (Sude)) (TV Dizisi)

Buradan Eda Ece Boy Kilo, Eda Ece Kaç Yaşında, Parfümü, Burcu ve Saç Rengi gibi bir çok sorunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı şeyler varsa bunları da yorum kısmından sormayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir