Faydalı Bilgiler

Facebook Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook kurulduğu yıl olan 2014 yılından günümüze kadar büyümeye devam ediyor. Peki yaşadığımız sorunlarda “Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası” ile iletişim kurabilir miyiz? Aktif olarak 3 milyara yakın kullanıcısı olan sosyal medya uygulaması ile nasıl iletişim kurulur? Facebook reklam ve diğer hesap problemleri ile ilgili olarak iletişime geçebiliyorsunuz. Reklam merkezi üzerinden yardım talebi oluşturabileceğiniz gibi diğer yöntemlerle de burada anlattık.

Facebook iletişim telefon numarası, ise sıkıntı yaşayanların en çok araştırdığı konudur. Herkes problemini hızlı bir şekilde çözebilmek için birebir iletişim kurmaya çalışıyor. Fakat 3 milyar kullanıcısı olan bir platformda böyle bir hizmet vermek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle Facebook kullanıcıların yardım merkezi üzerinden ve e-posta yoluyla yardım sağlamaktadır. Facebook reklamlardan dolayı ve hesap çalınması, şifre unutma ve hesap açamama gibi problemlerde kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Aşağıdan Facebook iletişim kanallarını inceleyebilirsiniz.

Facebook Çağrı Merkezi

Facebook çağrı merkezi ile iletişim kurmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Fakat, ABD için hizmet vermektedir. Yani Amerika Birleşik Devletleri bölgesindeyseniz aşağıdaki telefon numarasını arayarak çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.

Telefon NumarasıFacebook (ABD)
+1 650-853-1300
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 A.M – 05:30 P.M (GMT-4)
Direkt BağlanmaOperatör ile bağlanabilirsiniz. (İngilizce)
ÜcretlendirmeTürkiye’den yurt dışı yönüne arama yaparsanız ek ücret ödersiniz.

Facebook İletişim

Facebook iletişim kurmak için;

Yardım MerkeziFacebook ile ilgili problemlerinizin çözümü için tıklayın.
Hesap, Reklam, Yorum, Gönderi vb. ŞikayetlerFacebook paylaşımları ve hesaplarla ilgili şikayetler için buraya tıklayın.
Hesabınız kapandıysa iletişim kurmak içindisabled@facebook.com
Facebook Yardımhelp@corp.facebook.com
Facebook İşletme Hesabı/Sayfası Yardım MerkeziYardım Merkezine gitmek için tıklayın.
Gizlilik İhlali ŞikayetleriŞikayet iletmek için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresi1 Hacker Way, Menlo Park, CA 94025, USA
Genel Müdürlük Telefon Numarası+1 650-853-1300
ABD Numarası
Facebook Sosyal Medya HesaplarıFacebookTwitter, InstagramYoutube LinkedIn

Facebook Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Facebook müşteri temsilcisi telefon numarası; bulunmamaktadır. Bu nedenle iletişim kurmak için yukarıdaki yardım formlarını doldurarak iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisine ulaşamazsınız. Facebook destek sayfasından probleminize çözüm bulabileceğiniz gibi, direkt form üzerinden de sorunlarınızı anlatarak çözüme kavuşturmak mümkün.

Facebook müşteri temsilcisi ile iletişim için örneğin Hesap, Reklam, Yorum, Gönderi vb. Şikayetler için yapılması gereken tek şey yukarıdaki tabloda bulunan ilgili formu doldurun. Formu doldurduktan sonra en kısa süre içinde probleminize çözüm sağlanacaktır.

Facebook Yardım Merkezi 2024

Facebook yardım merkezi kullanılarak birçok probleme çözüm bulunabilir. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdan detayları inceleyelim.

1- Başlangıç aşamasında Facebook’a girin.

2- Ardından Facebook Yardım Merkezi web sayfasına giriş yapın.

3- Bu sayfadan Hesap Ayarları, Giriş ve Şifre, Gizlilik ve Güvenlik gibi problemlerinizin çözümünü bulun.

Facebook Yardım Merkezi bölümünden hesabınız ile ilgili problemleri çözebileceğiniz seçenekler bulunuyor. Örneğin, Facebook hesabınızın şifresi çalındıysa ya da saldırıya uğruyorsa, “Gizlilik ve Güvenlik” bölümlerine giriş yapın ve “Saldırıya Uğramış ve Sahte Hesaplar”a gidin. Arama çubuğunun altında bulunan menüde çözüm yollarını bulabileceksiniz.

Facebook İletişim Mail

Hesabınız kapandıysa ve kurtarmak istiyorsanız disabled@facebook.com mail adresine yazabilirsiniz. Facebook yardım taleplerinizi ise; Facebook iletişim maili; help@corp.facebook.com adresine mail göndererek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ayrıca sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için Facebook Yardım merkezi üzerinden de inceleme yapabilirsiniz. Hesap şikayetleri ve diğer konular için de diğer çözüm yöntemlerini kullanın. Facebook müşteri hizmetleri için herhangi bir telefon numarası yoktur. Kullanıcıların şifre, üyelik, hesap, ödeme vb. konulara ilişkin sorunlarını Facebook Yardım Merkezi üzerinden bildirerek çözüm sağlaması gerekir.

Facebook Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

  • Facebook mobil uygulamasına ya da web sitesine girin.
  • Şifremi unuttum seçeneğine basın.
  • Şifre sıfırlamak için telefon numarası ya da mail adresinizi yazın.
  • Şifre sıfırlama kodunu gönderin.
  • Mail adresinizden ya da telefonunuza gelen bağlantıdan şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Şifre sıfırlama linkini ya da kodunu güvenlik nedeniyle başkasına göndermeyin. Şifre sıfırlama bilgilerini alabilmek için hesabın bağlı olduğu mail adresi ya da telefon numarasının doğru yazılması gerekir. Aksi halde şifre sıfırlama bağlantısına ulaşamazsınız.

2. Facebook Canlı Destek Hattı

Facebook canlı destek hattı olarak hizmet vermiyor. Fakat yardım merkezi üzerinden formu doldurarak ya da mail adresleri üzerinden iletişim kurarak sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yardım merkezine ulaşmak için https://www.facebook.com/help adresine gidin. Bu adresten hem sorunlarınıza çözüm bulabilir hem de iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz.

3. Facebook Reklam Yardım İletişim Hattı

Reklam ile ilgili şikayet, problem ve sorunlarınızı gidermek için https://www.facebook.com/business/help adresinden iletişime geçebilirsiniz. Facebook Business Müşteri hizmetleri olarak yardım vermiyor. Fakat iletişim formu üzerinden sorunlarınızı çözüme kavuşturmak mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir