Teknoloji

FibaBanka Vatan Kredi Sorgulama

FibaBanka kredisi ile Vatan bilgisayardan taksitli ürün almak mümkün. Peki, FibaBanka Vatan Kredi sorgulama ve öğrenme nasıl yapılır? Bu haberimizde Vatan bilgisayardan cep telefonu, bilgisayar ya da farklı bir ürün alacaklar için FibaBanka kredi limiti öğrenme hakkında güncel bilgiler verdik. Bu bilgiler sayesinde limitinizi siz de öğrenebilirsiniz. Vatan bilgisayarda birçok teknolojik ürünü bulabilirsiniz. Günümüzde teknolojik aletlerin fiyatları oldukça yükseldiğinden dolayı çoğu kişi peşin olarak satın alamıyor. Bu nedenle Fibabanka kredisi ile Vatan bilgisayardan ürün almak isteyebilirsiniz. Peki Vatan bilgisayardan ürün satın alırken FibaBanka kredisi nasıl kullanılır? Öncelikle kredi kullanabilmek için Fibabanka’nın size tanımlamış olduğu kredi miktarını görüntülemeniz gerekmektedir. Bunun için alt başlıktaki adımları uygulayın.

FibaBanka Vatan Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • Telefonunuzun mesajlar bölümüne gelin.
  • Alıcı kısmına 3422 yazın.
  • Mesaj kısmına ise Vatan boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi yazıp gönderin.
  • Örnek mesaj: Vatan 12345678910 01041990 şeklinde bir mesaj göndermeniz gerekir.

Vatan bilgisayarda Fibabanka kredisi sorgulamak için sms yöntemini kullanmanız gerekir. Bu yöntem sayesinde size özel ne kadar kredi imkanı sunulduğunu görüntüleyebilirsiniz. Üstelik daha öncesinde Fibabanka hesabı olmayanlar da bu kredi limitinden faydalanabilirler. Yukarıda bahsedildiği şekilde mesaj gönderdiğinizde “19000 TL ye kadar Kullanabileceğiniz Fibabanka Alisgidis Krediniz icin VATAN Musteri Temsilcisi ile görüşebilirsiniz.” Benzeri bir mesaj ile yanıt alırsınız.

Sorgulama yapmak için 3422’ye Vatan yazıp bir boşluk bırakın ardından TC no yazın bir boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl şeklinde bitişik bir şekilde yazın. Nokta ya da virgül koymayın. Mesajı gönderdiğinizde yukarıda örnek verdiğimiz mesaja benzer bir örnek mesaj ile karşılaşırsınız. Eğer bir limitiniz varsa Vatan bilgisayardan direkt olarak gidip alışveriş yapabilirsiniz.

Daha öncesinde Fibabanka hesabı açmadıysanız direkt olarak Vatan bilgisayarda yapacağınız işlemler sonucunda Fibabanka hesabı da açmış olursunuz.

Alış Gidiş Kredisi

Alış Gidiş kredisi olarak da bilinen Fibabanka kredisini sorgulamak oldukça kolaydır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntem sayesinde sorgulama saniyeler içinde yapılabilir. 3422’ye Vatan boşluk, TC no boşluk doğum tarihi yazılarak mesaj gönderildiğinde sistem otomatik olarak sorgunuza yanıt verecektir. Yanıt yine size sms olarak iletilir.

Gelen sms bilgisinde belirtilen miktarda yapacağınız alışverişler için Fibabanka kredi imkanı sağlar. Ürünü aldıktan sonra aylık olarak kredi ücretini ödemeniz gerekir.

Vatan Taksitle Telefon Alma

Vatan bilgisayar taksitle telefon almak isteyenler genelde Fibabanka kredisini tercih ediyorlar. Bu nedenle, Fibabanka Vatan kredi sorgulama işlemi sıklıkla yapılmaktadır. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi ürünleri satın alırken Fibabanka Vatan kredi sorgulama yapmak isteyenler bunu yukarıda bahsedilen SMS sorgulama yöntemi ile öğrenebilirler.

Taksitle telefon satın alabileceğiniz gibi Tablet, bilgisayar ya da farklı ürünleri de yine Fibabanka kredisi ile satın alabiliyorsunuz. Eğer satın alacağınız ürün için verilen Kredi yetersizse kalan miktarı peşin ödeyip kalan tutarı kredi limiti ile taksitli ödeyebilirsiniz.

Vatan Taksitli Telefon Sms

Vatan taksitli telefon sms yoluyla sorgulama yaptıktan sonra alınabilir. Fibabanka Vatan kredi sorgulama yöntemini kullanıp taksitle telefon alabilir misiniz diye merak ediyorsanız bahsi geçen yöntem işinize çok yarayacak. 3422’ye yukarıda bahsedilen mesajı gönderin ne kadar limitiniz olduğunu kısa sürede hemen öğrenin.

Bu numaraya mesaj göndermek ücretsizdir. Eğer sms hakkınız yoksa mevcut sms aşım ücreti üzeründen ücretlendirilirsiniz. Paketinizde sms hakkınız varsa buradan düşer.

Vatan Elden Taksit Yapıyor Mu?

Vatan bilgisayar elden taksit yapıyor mu sorusu ise banka kredisi ile uğraşmak istemeyenlerin sık araştırdığı konulardan biridir. Fakat diğer Teknoloji mağazalarında olduğu gibi Vatan elden taksit yapıyor mu sorusunun yanıtı hayır. Bunun yerine Fibabanka Vatan kredi sorgulama yapılır ve limitiniz varsa oradaki limite göre ürün satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vatan FibaBanka Mesaj

Vatan boşluk TC Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi yazarak 3422’ye mesaj gönderip Fibabanka’nın size ne kadar kredi imkanı sunduğunu öğrenebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj saniyeler içinde cevaplanır ve gelen cevapta kullanabileceğiniz miktar yazar.

FibaBanka Vatan Kredi Sms

FibaBanka Vatan Kredi miktarını sms ile öğrenmek mümkün. Çoğu kişi bunu bilmiyor. Bunun yerine Vatan bilgisayar mağazalarını ziyaret edip oradan sorguluyorlar. Ancak buna gerek yok. Evinizden ya da her neredeyseniz oradan 3422’ye mesaj göndererek Fibabanka Kredi limitinizi sorgulamak mümkün.

Telefon satın almadan önce Fibabanka kredisi ile satın almayı düşünüyorsanız yeterince kredi puanınızın olması gerekir. Kontrol edebilmek için buradaki adımları uygulayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir