Haber

Fransa Alışveriş Siteleri Teknoloji E-Ticaret

Dünya genelinde olduğu gibi Fransa’da da en çok ziyaret edilen internet siteleri E-ticaret ve Alışveriş kategorisindeki sitelerdir. Oradaki ürünlerin fiyatını araştıranlar için; Fransa alışveriş siteleri listesinde en çok kullanılan web siteleri listeliyoruz. Buradaki siteler arasında sıfır ve ikinci el ürünler alabileceğiniz e-ticaret platformları da bulunuyor. Ayrıca cep telefonu, bilgisayar, televizyon, fotoğraf makinesi, koltuk ve beyaz eşya gibi çeşitli ürünleri de yine burada listelenen internet sitelerinde satışı yapılmaktadır. Fiyat karşılaştırması yapmak isteyenler ya da Fransa’daki ürünlerin fiyatını merak edenler bu siteleri de ziyaret edebilir.

Fransa e-ticaret teknoloji alışveriş siteleri, Türkiye‘de en çok merak edilen internet sitelerindendir. Bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik aletlerin fiyatlarını merak edenler daha çok teknoloji ürünü satan siteleri ziyaret etmektedir. Bizler de bu içeriğimizde hem teknoloji hem de diğer ürünleri bulabileceğiniz internet sitelerini paylaşıyoruz. Aşağıdaki başlıktan bu siteleri öğrenebilir içerikleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

En Çok Ziyaret Edilen Fransa Alışveriş Siteleri

  • Amazon
  • Ebay France
  • aliexpress.com
  • Cdiscount
  • leboncoin.fr
  • Fnac
  • Pixmania

Fransa‘da en çok ziyaret edilen online alışveriş siteleri yukarıdaki gibidir. Siteler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için aşağıda, hangi ürünleri sattığını ve siteler hakkında çeşitli bilgileri veriyor olacağız. Alt başlıkları da incelemeyi unutmayın.

1. Amazon

Amazon fransa

Amazon, Dünya genelinde en çok kullanılan site diyebiliriz. Dolayısıyla da Fransa’da da en fazla kullanılan sitelerden biridir. Amazon internet sitesinde elektronik, mobilya, giyim, hırdavat, yedek parça ve aradığınız birçok ürünü bulabilirsiniz. Amazon France‘de bu nedenle en çok giriş yapılan alışveriş sitelerinden biri oldu.

2. Ebay France

ebay fransa teknoloji sitesi

Ebay Avrupa’nın ve Fransa‘nın en çok ziyaret edilen e-ticaret sitelerinden biridir. Analiz sitelerinde de kontrol ettiğimizde Ebay France Fransızlar tarafından en sık ziyaret edilen sitelerden biri olmuştur. Fazla ziyaret edilmesinin nedeni ise bu internet sitesi; hem sıfır hem de ikinci el ürünleri bulabileceğiniz bir platformdur. Elektronik, kıyafet, mobilya ve buna benzer birçok ürün olduğundan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Doğal olarak da hemen hemen her alışverişte tercih edilmesinin nedeni de bu diyebiliriz.

3. aliexpress.com

E-ticaret ve online alışveriş siteleri denince akla ilk gelen isimlerden biri de Aliexpress internet sitesidir. Elektronik, kırtasiye, mobilya, kıyafet ve buna benzer birçok kategoride ürün bulmak mümkün. Nasıl ki Türkiye‘de online alışveriş yapacak olan vatandaşlar bu siteyi ziyaret ediyorsa Avrupa‘da da sıkça ziyaret edilen platformlardan biri haline gelmiştir.

aliexpress.com internet sitesinden alışveriş yapan Fransızlar, teknoloji, ev aletleri ve benzeri ürünlerin fiyatını buradan inceleyip sipariş veriyorlar.

4. Cdiscount

CDiscount

Cdiscount, internet sitesinde Mobilya, Dekorasyon, Yüksek Teknoloji, Kendin Yap, Bahçe, Spor malzemeleri bulmak mümkün. Geniş ürün yelpazesi sayesinde insanlar aradığı hemen hemen her şeyi bu sitede bulabiliyorlar.

Kullanım bakımından da oldukça basit bir ara yüze sahip. Oyun konsolu, elektrikli süpürge ve daha birçok kategoride ürünleri incelemeye hemen başlayın.

5. leboncoin.fr

leboncoin

leboncoin.fr internet sitesini Türkiye‘deki Letgo’ya benzetebiliriz. Bu internet sitesinde çeşitli ürün kategorilerinde ikinci el ürünleri bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları da genelde çok uygun oluyor. Bunun başlıca nedeni ise, ikinci el ve kullanılmış ürünler oluşu.

Vatandaşlar buradan ürün alabilecekleri gibi, kullanmadıkları ikinci el ürünleri de satabiliyorlar. Kıyafet, dekorasyon ve mobilya ürünlerini bulmak mümkün.

6. Fnac

Kitap, Çizgi Roman, Müzik, Video Oyunlar, Bilgisayar ve Tabletler, Cep Telefonları, Fotoğraf Makineleri ve Kameralar, TV, Ev Aletleri, Ev Dekorasyonu, Sağlık, Güzellik ve Fitness ürünleri ile birlikte Bahçe ürünlerini de Fnac‘de bulmak mümkün.

En iyi Fransa teknoloji sitelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin Fransa’da iPhone 15 pro max fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız bu siteyi ziyaret ederek güncel fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi çeşitli ev aletlerinin de satışı yine bu internet sitesinde yapılıyor.

7. Pixmania

Pixmania online alışveriş sitesinde, cep telefonu, oyun konsolu ve diğer elektronik aletlerin satışı yapılmaktadır. Fransa‘da online alışveriş sitesi denince akla ilk gelen isimlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu sitede sadece cep telefonu ve oyun konsolu satılmıyor, Scooter, Laptop ve tablet gibi farklı ürünleri de yine bu platformdan inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir