Haber

Galatasaray Yeni Sezon Forma 2024 İç Saha, Deplasman

Galatasaray yeni sezon formaları tanıtıldı ve satışa sunuldu. İsterseniz gsstore internet sitesinden, gsstore mağazalarından ya da anlaşmalı yerlerden alabilirsiniz. İç saha, deplasman ve kaleci formalarını burada paylaşıyor olacağız. Buradan 2023- 2023 dönemi Galatasaray yeni sezon formalarını inceleyip fiyatları hakkında bilgiye sahip olun. Burada sadece erkek formalarını değil, kadın ve çocuk formalarına da bakabilirsiniz. Formalar hakkında taraftarların genel yorumu olumlu oldu. Dört yıldızlı galatasaray formalarının nasıl göründüğünü merak ediyorsanız hadi incelemeye geçelim.

Yeni sezon formalarında dört yıldız olacak. Erkek, kadın, çocuk forması ve kamp & antrenman formaları aşağıdaki görseldeki gibidir. Bu içeriğimizde kişiye özel forma düzenleme sayfasını da paylaşacağız. Bu sayede formayı kendi zevkinize göre düzenleyip sipariş edebileceksiniz. 4 Yıldızlı Galatasaray Formanı Tasarla sayfasından kendi formanızı tasarlayabilir, formaya kendi adınızı da yazdırabilirsiniz. Formalar hakkında aranan bütün konulara burada değindik. Galatasaray yeni forma 2023-2024 yıllarında kullanılacak formaları inceleyelim.

Yeni sezon Galatasaray forması

Galatasaray Yeni Sezon Formaları 2023 – 2024

Fanatikler her yıl olduğu gibi bu yıl da Galatasaray’ın yeni formasını merakla beklediler. Beklenen dört yıldızlı Galatasaray forması tanıtıldı. Tanıtımı yapıldıktan sonra Gsstore mağazalarında, internet sitesinde ve anlaşmalı mağazalarda satışa başlandı. İsteyenler Gsstore resmi internet sitesinden formaları kendi zevklerine göre dizayn ederek sipariş edebiliyorlar. İşte 2023 – 2024 sezonunda giyilecek olan futbolcu formaları aşağıda listelendi.

İç Saha Forması

Galatasaray’ın 2023-2024 sezonunda kullanacağı iç saha forması yukarıdaki gibidir. Forma genel itibariyle taraftarlar tarafından oldukça beğenildi. Twitter’dan formayı duyuran Galatasaray, tanıtım yapıldıktan sonra yeni sezon formalarının satışına başladı. Sarı ve kırmızı renklerle dizayn edilen formanın şort kısmı ise sadece kırmızı renktedir. Nike logosu sarı renkte, Galatasaray logosu da yine kırmızı, beyaz, siyah ve sarı renktedir.

Fiyatı: 1.499,90 TL

Deplasman Forması

Galatasaray yeni sezon deplasman forması ise beyaz tercih edilmiş durumda. Sol kısmında Galatasaray logosu, tam ortada Türkiye Cumhuriyeti bayrağı ve sağ kısmında ise Nike arması var. Formanın omuz kısımları hafif gri krem renginde dizayn edilmiş. Beyaz forma da taraftarlar ve futbol tutkunları tarafından en çok beğenilen formalardan biri oldu.

Fiyatı: 1.499,90 TL

Galatasaray 2023/2024 Kaleci Forması

Futbol takımlarının kaleci formaları da büyük ilgi görüyor. Bu yıl kaleci forması olarak yeşil renk tercih edilmiş. Galatasaray kaleci formasını yukarıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. Ancak şahsi görüşümüz kaleci forması iç saha ve deplasman formalarına göre biraz basit kalmış gibi görünüyor. Fakat, yine Galatasaray taraftarları ve diğer futbol severlerin çoğu kaleci formasını da oldukça beğenmiş durumda.

Fiyatı: 1.549,90 TL

Galatasaray Kadın Forması 2024

Galatasaray yeni sezon kadın formaları da büyük ilgi gördü. Dar kesim olan kadın formalarını yukarıdaki fotoğraf galerisinden inceleyebilirsiniz. Arkadaşınıza, eşinize, kardeşinize ya da sevgilinize Galatasaray forması almayı düşünüyorsanız iç saha ya da deplasman formalarından birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Galatasaray’ın kadın tişörtleri de oldukça gösterişli duruyor. Galatasaray kadın tişörtlerini de aşağıdaki fotoğraf galerisinden inceleyin.

Galatasaray Yeni Sezon Çocuk Formaları

Galatasaraylı ebeveynler, çocuklarına GSsotre’dan forma alırken modelleri de inceliyorlar. Çocuk Galatasaray formalarının nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki galeriden inceleyin. Formalar yine iç saha, deplasman ve kaleci formaları şeklinde listelendi. Bu formaları çocuğunuza, kardeşinize ya da yeğeninize hediye olarak alabilirsiniz.

Galatasaray futbol kulübüne destekte bulunmak ve takımının formasını üzerinde taşımak isteyenler forma satın alarak destekte bulunuyorlar. Galatasaray yalnızca forma değil tişört gibi çeşitli ürünler de satmaktadır. Bu ürünler lisanslı ve orjinal ürünlerdir.

Galatasaray Forma Tasarla

4 Yıldızlı Galatasaray formasını tasarlamak için GS Store resmi internet sitesine giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra forma tasarla ekranına gelin. Buradan tasarlamak istediğiniz formayı seçin ve ardından Sonraki butonuna dokunun. Gelen ekrandan cinsiyet ve beden seçimi yapın, bu ekranı da geçtikten sonra futbol seçimi ve lig seçimini yapmanız gerekiyor. Son adımda ise adet sayısını seçip forma tasarlama işlemini tamamlayın. Tasarım işleri bittikten sonra, sepet bölümüne gidip ödeme işlemini banka kartı ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Galatasaray Yeni Forma Fiyatları 2024

  • Galatasaray iç saha forması fiyatı: 1.499,90 TL
  • Galatasaray deplasman forması fiyatı: 1.499,90 TL
  • Galatasaray kaleci forması fiyatları: 1.549,90 TL
  • Galatasaray kadın forma fiyatı: 1.499,90 TL
  • Galatasaray çocuk forma fiyatı: 1.299,90 TL

2023 – 2024 sezonunda Galatasaray’ın kullanacağı formalar tanıtıldı. Tanıtımda formalar incelendikten sonra akla ilk gelen soru ise formanın fiyatı oldu. Galatasaray forma fiyatları 1500 TL’dir. Çocuk formaları ise 1300 TL’ye satılıyor. Ancak takım olarak almanız halinde bu fiyat artabilir.

Galatasaray formaları yapılırken Nike ile anlaşıldığı için Nike marka formalar üretilmektedir. GSStore mağazalarına giderek orjinal forma alabileceğiniz gibi diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Arkadaşınız, eşiniz, anne ya da babanız Galatasaraylıysa ve ona bir hediye almak istiyorsanız forma da hediye seçeneklerinden biri olabilir.

Galatasaray Formasında Kaç Yıldız Var?

Galatasaray formalarında 4 yıldız var. Her 5 şampiyonlukta 1 yıldız şampiyon olan takıma verilir. Süper Lig takımlarında bulunan her 1 yıldız 5 şampiyonluğu temsil etmektedir. Bunu bir örnek ile açıklayacak olursak; 4 yıldızı olan Galatasaray 20 ve üstü şampiyonluk kazanmış olduğu anlamına gelir. 25 şampiyonluk kazandığında ise 5 yıldıza yükselecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir