Teknoloji

Getcontact Hesap Silme Linki 4 Adımda Hesap Kapatma

Getcontact, bilinmeyen numaraları sorgulamak ve telefon numaramızın insanların rehberinde nasıl kayıtlı olduğunu öğrenmek için kullandığımız bir uygulamadır. Peki kullandıktan sonra ‘Gercontact hesap silme’ nasıl yapılır? Hesap kapatma linki 2024 yılında Getcontact üyeliğini kapatmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde Google Play ya da App Store’dan telefonunuza yükledikten sonra numara sorgulama yapılabiliyor. Örneğin, biri sizi aradıysa ve numarası tanıdık gelmediyse bu uygulamaya giriş yaparak numaranın kime ait olduğunu sorgulayabiliyorsunuz.

Getcontact hesap silme linki, ile isterseniz numaranızın uygulamada görünmesini de engelleyebilirsiniz. Son zamanlarda Youtube ve Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında sıkça reklamı çıkan Getcontact oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Uygulama mantığı, indiren kişi rehbere bağlanmasına izin veriyor ve bu sayede büyük bir havuz oluşuyor. Ardından sorgulama yapacak olan kişi de verilen izin sonucunda ilgili numaranın ne şekilde kayıtlı olduğu bilgisine ulaşıyor. Aşağıdaki başlıklardan Getcontact hesap kapatma nasıl yapılır ve numara silme adımlarını inceleyebilirsiniz.

Getcontact Hesap Silme 2024

Eğer direkt olarak telefondan Getcontact hesap silmek istiyorsanız; uygulamaya giriş yapın. Ardından sol kısımdaki Diğer seçeneğine dokunun. Açılan ekranı kaydırıp Ayarlar menüsüne girin. Buradan Hesap Ayarları seçeneğini seçin. Alt kısımdaki Hesabı Yönet seçeneğine basın. Açılan ekrandan Hesabı Sil seçeneğine dokunun. Hesap silme nedeninizi seçin ve gerekli adımları tamamlayarak hesabınızı silin.

Getcontact hesap silme adımlarını uygulamanız halinde, uygulamadaki hesabınız silinecektir. Yani diğer kişiler numaranızı sorguladığında, arkadaşlarınızın rehberindeki kayıtlı adınızı görebileceklerdir. Bunların da görünmesini istemiyorsanız aşağıdaki başlıktaki adımları uygulayarak, Getcontact numara silme, bilgileri temizleme adımlarını uygulayabilirsiniz.

Getcontact Numara Bilgileri Silme

  • Getcontact sayfasını ziyaret edin.
  • Hesap bilgilerinizi yazarak giriş yapın.
  • “Görünürlük Ayarları” bölümüne gelin.
  • “Verilerimi Kalıcı Olarak Sil” seçeneğine basın.
  • Adımları onaylayın.
  • İşlem tamamlandığında bilgileriniz silinecektir.

Bu ve buna benzer uygulamalar hesabınızı silmenize rağmen bilgilerinizi sisteminde tutabilir. Bu sebeple Getcontact hesap kapatma işlemini tamamen yapmak isterseniz, kayıtlı cep telefon numaranızı silmenizi öneririz. Verileri kalıcı bir şekilde silmek için yukarıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Fakat havuz sistemi olduğundan dolayı bilgilerin kalkması uzun sürebilir.

Getcontact Etiket Silme 2024

Getcontact etiket, kişilerin sizi ne şekilde kaydettiğini göstermektedir. Örneğin, adınız, adınız soyadınız ya da lakabınızla kayıt edildiyseniz bu bilgileri uygulamanın etiket bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Eğer bu uygulamada bulunan etiket bilgilerini silmek isterseniz yukarıdaki başlıkta anlatılanları yapın.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra; Görünürlük Ayarları ekranına gidin. Buradan Verilerimi Kalıcı Olarak Sil seçeneğine basın. Bunu yaptığınızda uygulama içerisinde bulunan bütün bilgilerinizin silinmesini talep edersiniz. Uygulama yönergelerini takip ederek, bilgilerinizi bu uygulamadan kaldırabilirsiniz.

Getcontact İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama ile ilgili sıkça sorulan sorular ve yanıtlarını alt başlıklardan inceleyebilirsiniz. Bu başlıklarda Getcontact uygulaması ile ilgili en fazla yapılan aramalar ve ilgili aramaların cevapları listelenmiştir.

1. Getcontact Numara Sorgulama Nedir?

Getcontact numara sorgulama uygulaması; numara sorgulama ve numaranızı sorgulayan kişileri bulabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama ile ücretsiz bir şekilde numara sorgulama yapılabilir. Ayrıca isterseniz ücretli olarak Premium satın alıp, uygulamadan kimin sizin numaranızı sorguladığı bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

2. GetContact Nasıl Kullanılır?

Başlangıçta uygulama mağazasından uygulamayı indirin. Ardından mail adresinizle hesap oluşturup sonrasında ise telefon numaranızla doğrulama yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise numara sorgulama ekranına sorgulamak istediğiniz telefon numarasını yazarak sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca yine Getcontact uygulamasından kimlerin numaranızı sorguladığı bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

3. GetContact Güvenilir Mi?

GetContact uygulamasının yorumlar kısmına bakıldığında, veriler ile ilgili birçok kişi yorum yapmış durumda. Uygulamanın güvenilirliği hakkında direkt kesin bir yanıt vermek mümkün değil. Uygulama numara sorgulama işlemleri için sizden rehber izni istemektedir. Dolayısıyla da sizin rehberinizdeki kişileri de kendi sunucularına ekleyerek, sorgulama yapıldığında göstermektedir.

Uygulamaya kayıt olmasanız dahi, numaranızın kayıtlı olduğu biri bu uygulamayı indirip daha sonrasında uygulamada rehber izni verdiğinde telefon numaranız uygulamada listelenecektir.

4. Getcontact Ücretli Mi?

Getcontact paralı mı; uygulama normal sürümde kullanıldığında ücretsizdir. Fakat ek özellikler almak istediğinizde premium üyelik almanız gerekir. Premium üyelikler de ücretlidir. Aynı zamanda, sadece numara sorgulama yapacak olursanız bu işlem ücretsiz bir şekilde yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir