Teknoloji

Gürcistan Airpods Fiyatları 2024

Gürcistan iPhone alışverişi konusunda Türkiye’den çok fazla ziyaret edildi. Aynı zamanda Gürcistan airpods fiyatları 2024 yılında araştırılan konulardan biri oldu. iPhone gibi AirPods satın almak isteyenler komşu ülkedeki fiyatları inceleyerek oradan satın alınıp alınmayacağını merak ediyorlar. Haberimizde Gürcistan teknoloji sitelerinden aldığımız airpods fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gürcistan’da AirPods fiyatı ne kadar merak edenler alt başlıktan fiyatları inceleyebilirler. Yine karşılaştırma yapabilmeniz adına Türkiye fiyatlarını da bu haberimizde paylaşıyoruz. Bununla birlikte telefon satın alırken Türkiye’de ödemeniz gereken telefon açtırma ücretini airpods için ödemenize gerek yoktur. Bluetooth teknolojisi ile kablosuz olarak kullanabileceğiniz bu kulaklıklar hayatınızı da çok kolaylaştıracak. Telefon görüşmeleri ve müzik dinleme konusunda oldukça avantajlı ürünlerdir. Ergonomik ve hafif yapısı sayesinde kullanım esnasında kulağınızı yormaz ya da tahriş etmez. Hadi birlikte Gürcistan airpods fiyatı ne kadar inceleyelim.

Gürcistan Airpods Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Gürcistan’da AirPods fiyatları ne kadar merak edenler için burada güncel fiyatları listeliyoruz. Airpods Pro, AirPods 2. nesil ve Airpods max fiyatlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Gürcistan’a gitme imkanı olan ya da oradan bir tanıdığı vasıtasıyla Airpods satın alacak olanlar fiyat bakımından uygun olup olmadığını araştırıyorlar. Hadi o zaman fiyatlara bakalım.

Gürcistan’da AirPods fiyatı ne kadar:

  • Apple AirPods 2. nesil Gürcistan fiyatı: 399 Gürcistan Larisi (4.743 TL)
  • Apple AirPods 3 Kablosuz Şarjlı: 589 Gürcistan Larisi (7.002 TL)
  • Apple AirPods Pro 2. Nesil: 999 Gürcistan Larisi (11.876 TL)
  • Apple AirPods Max: 2169 Gürcistan Larisi (25.785 TL)

Yukarıdaki fiyatlar vergi düşmeden uygulanan fiyat birimdir. Gürcistan’dan Türk vatandaşı olarak teknolojik ürün aldığınızda %11 vergi iadesi yapılır. Bu durumda listede bulunan fiyatlar üzerinden %11 vergi hesaplaması yapıp düşmelisiniz.

Gürcistan’da Airpods Pro Fiyatı

Ülkemizde ve dünya genelinde en sık tercih edilen airpods modeli pro modelidir. Gürcistan’da Apple AirPods Pro 2. Nesil: 999 Gürcistan Larisi (11.876 TL) olarak satılmaktadır. Ancak döviz kuru sürekli değiştiğinden dolayı en net fiyatı görüntülemek adına Gürcistan Larisi fiyatını TL’ye çevirebilirsiniz.

Airpods Pro ergonomik yapısı ve şık görünümü ile herkesin gönlünde taht kurtmuş durumda. Gürcistan airpods fiyatlarını araştıran çoğu kişi de genelde pro modeli merak ediyorlar. Fiyat karşılaştırması için aşağıdan Türkiye fiyatına da bakabilirsiniz.

Türkiye fiyatı:

  • AirPods (2. nesil): 5249 TL
  • AirPods (3. nesil): 7299 TL
  • AirPods Pro (2. nesil): 9349 TL
  • AirPods Max: 24.849 TL

Gürcistan Airpods Max Fiyatı

Gürcistan da Airpods Max fiyatı ne kadar sorusu da sık araştırılmaktadır. Spor yaparken ya da günlük kullanıma uygun olan bu modelin yorumlarını da sizin için inceledik. Ancak spor yaparken pek de olumlu sonuç vermediği yönünde yorumlarla karşılaştık. Yine de bu kulaklığı satın almayı düşünenler için tabi ki fiyat araştırması da yaptık.

  • Gürcistan AirPods Max: 2169 Gürcistan Larisi (23.645 TL)

Bu fiyat %11 vergi dilimi düşülmeden uygulanan fiyattır. Türk vatandaşı olduğunuzdan dolayı bu vergiyi ödemek zorunda değilsiniz. Bu da ürünleri çok daha uygun fiyata alabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Gürcistan Kulaklık Fiyatları

Gürcistan airpods fiyatları gibi diğer marka kulaklıkları da merak edenler için aşağıdaki tabloda kulaklık marka model ive fiyatlarını listeledik.

Gürcistan kulaklık fiyatları listesi:

Marka ve ModelFiyatı
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic HSEJ03JY Silver22 Gürcü Larisi
HyperX Gaming Headset for PS4 Cloud Stinger Core149 Gürcü Larisi
JBL Tune 220TWS Truly Wireless Blue349 Gürcü Larisi
JBL Live 300 TWS Truly wireless Black499 Gürcü Larisi
JBL Quantum400 Gaming Headphones Black299 Gürcü Larisi
JBL Quantum 800 Wireless Gaming Headphones Black699 Gürcü Larisi
Havit Gaming Headset HV-H2016D89 Gürcü Larisi
Havit Gaming Headset HV-H2031D79 Gürcü Larisi
Sony LinkBuds Black399 Gürcü Larisi
JBL Under Armor True Wireless Streak Red299 Gürcü Larisi
Razer Gaming Headset Kraken Tournament Ed. 3.5mm Green349 Gürcü Larisi
JBL Live Free NC Truly Wireless Blue399 Gürcü Larisi
Xiaomi Buds 3 M2111E1 White229 Gürcü Larisi
OnePlus Buds Z2 White249 Gürcü Larisi
Beats Fit Pro Black599 Gürcü Larisi

Gürcistan oyuncu kulaklığı fiyatları ve diğer kulaklık modellerinin fiyatlarını merak edenler üst kısımdaki listeden inceleyebilirler. Gürcistan airpods fiyatları ile ilgili merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Yine Gürcistan airpods fiyatları gibi farklı ürünlerin de fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Merak ettiğiniz teknoloji ürünlerini yorumlardan yazarak sormayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir