Haber

Hafsanur Sancaktutan Kaç Yaşında? Sevgilisi, Boyu ve Kilosu

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Hayranları tarafından sıkça araştırılan Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu ve kilosu gibi konulara burada değindik. Ünlü oyuncuyu sosyal medya hesaplarından takip eden hayranları, hemen hemen her gönderisini beğenip altına yorumlar da yapıyor. Hafsanur Sancaktutan hakkında merak edilen sorulara yanıt vermek için, geniş çaplı bir araştırma yaptık ve bütün soruların yanıtını tek başlıkta topladık.

Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Rizeli olan ünlü oyuncu, tiyatroya ilgi duyuyor. 2018 yılında yayınlanan Gülperi dizisinde ekranlara ilk defa adım atmıştır. Ayrıca rol aldığı tiyatro oyunlarında da başarısıyla birçok ödül almıştır. Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakteri ile herkesin hafızasına kazınan güzel oyuncu, devamında da farklı projelerde rol aldı. Bu yazımızda rol aldığı dizileri, filmleri ve hakkındaki özel bilgileri inceleyebileceksiniz. Diğer ünlü isimlerde olduğu gibi, Hafsanur Sancaktutan’ın da özel hayatı hayranları tarafından merak ediliyor. Bu nedenle “Hafsanur Sancaktutan sevgilisi” gibi konular da sıkça araştırılan konular arasında oldu.

Hafsanur Sancak tutan kimdir

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba aslen Rizelidir. Genç yaşlarda tiyatroyla ilgilenmeye başlamıştır. Oynadığı tiyatrolardan çeşitli dallarda ödüllere layık görülmüş ve ödül almıştır. 2018-2019 yıllarında Gülperi dizisinde “Fidan” karakterini canlandırmış ve seyirciler tarafından da çok beğenilmiştir.

2019 senesinde Aşk Ağlatır dizisinde “Ada Meryem Varlı” karakterini canlandırmıştır. Bu dizideki performansıyla da hem yerli hem de yabancı seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı. 2021 yılına geldiğimizde ise Son Yaz isimli dizide “Yağmur Kara” karakterini canlandırmıştır. Dizi bittiğinde ise çeşitli markaların reklam yüzü oldu, ayrıca banka reklamında da oynadı. 2022 yılına gelindiğinde Dünyayla Benim Aramda adlı dizisinde rol almaya başladı. Burada “Sinem” karakterini canlandırdı. 2023 yılında ise Ya Çok Seversen adlı dizide Leyla Köksal karakterine can verdi.

Hafsanur Sancaktutan Kaç Yaşında?

20 Mart 2000 yılında İstanbul’da doğan Hafsanur Sancaktutan 23 yaşındadır. Günümüzde Ya Çok Seversen isimli dizide Leyla Köksal karakterini canlandırıyor. Sosyal medyadan milyonlarca kişi tarafından takip edilen Hafsanur, Instagram’ı aktif olarak kullanmaktadır.

23 yaşındaki güzel oyuncu sosyal medya hesaplarından Instagram’da 1.3 milyon kişi tarafından takip edilmektedir. Hemen her hafta, fotoğraf, reels videoları paylaşan Hafsanur Sancaktutan en fazla etkileşim alan ünlü isimlerden biridir.

Hafsanur Sancaktutan Boy Kilo

 Hafsanur Sancaktutan; 1.63 metre boyunda, 53 kilodur. Ünlü oyuncunun aşk hayatı da fanları tarafından araştırılmaktadır. Sevgilisi kim, evli mi gibi konular birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu konularda da buradan bilgi edinebilirsiniz.

Hafsanur Sancaktutan Sevgilisi Kim?

Son zamanların en ünlü ve popüler oyuncularından Hafsanur Sancaktutan ile yine oyuncu Deniz Can Aktaş’ın yaklaşık 3,5 yıllık bir ilişkileri vardı. Bu ilişki Aralık 2022’de sona ermişti. Bu konu hakkında magazin sitelerinde çeşitli haberler yayınlanmıştı. Hafsanur Sancaktutan ile Deniz Can Aktaş, bir süre önce sabah saatlerinde Caddebostan’daki bir mekanda kahvaltı yaparken görüntülenmiştir. Bu da çiftin tekrar barıştığı anlamına gelebilir. Yapılan geniş çaplı araştırmalara göre Hafsanur Sancaktutan’ın sevgilisi Deniz Can Aktaş gibi görünüyor.

Hafsanur Sancak Tutan Dizileri

2018-2019 Gülperi – Fidan Taşkan

2019 Aşk Ağlatır – Ada Meryem Varlı

2021 Son Yaz – Yağmur Kara

2022 Darmaduman – Derin

2023- Ya Çok Seversen – Leyla Köksal

Hafsanur Sancaktutan Aldığı Ödüller

2015 Rotary Kulübü Ödülleri – En İyi Kadın Oyuncu

2015 14. PAM Ödülleri – Övgüye Değer Oyuncu

2015 İstek Okulları – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

2016 Terakki Vakfı Okulları – Övgüye Değer Oyuncu

2021 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödülleri – Yılın Yükselen Yıldızı

2021 İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü – Yılın Çıkış Yapan Yeteneği

2023 9. Elle Stil Ödülleri – Yılın Stil Keşfi

Hafsanur Sancaktutan Sahne

Hafsanur Sancaktutan yatak sahnesi de dünya genelinde en çok konuşulan konulardan biri oldu. Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın rol aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinde kendini tatmin ettiği sahne birçok kişi tarafından internette de araştırılan konulardan biri olmuştur. Magazin gündeminde de çok konuşulan sahneyi Youtube ve Dailymotion gibi video platformlarında bulabilirsiniz.

Hafsanur Sancaktutan Instagram Hesabı

Güzel oyuncuyu Instagram’dan takip etmek isteyenler Hafsanur Sancaktutan’ın Instagram hesabını da araştırmaktalar. Sosyal medyadaki kullanıcı adı “hafsanur.sancaktutan” olan güzel oyuncunun Instagram hesabına buradan bakabilirsiniz.

Hafsanur Sancaktutan Fotoğrafları

Hafsanur Sancaktutan

Hafsanur Sancaktutan’ın sosyal medya hesabında paylaştığı bazı fotoğraflar ise bu başlık altında listelenmiştir. Güzel oyuncuyu Instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

Hafsanur Sancaktutan fotoğraf

Her fotoğrafı binlerce kişi tarafından beğenilen ve yüzlerce yorum alan güzel oyuncunun yeni projeleri de merakla bekleniyor.

Hafsanur Sancaktutan resimleri

Hafsanur Sancaktutan resimleri arıyorsanız bu fotoğraf galerisinden incelemeye başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir