Haber

Hamster Kombat Ne Zaman Listelenecek 2024 Binance HMSTER Coin

Hamster Kombat ne zaman listelenecek Binance listelerine girecek mi? Hamster Kombat, son zamanlarda Dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı Telegram botlarındandır. Bu bot ile günlük görevleri yapıp puan kazanabiliyorsunuz. Hamster Kombat kazanılan puanlara göre ve günlük kazanca bağlı olarak kullanıcılara belirli miktarlarda coin vereceğini açıkladı. Kripto para borsası ile ilgilenenler ise Hamster Kombat’ın ne zaman para vereceğini araştırıyorlar.

HMSTER Coin, Hamster Kombat ne zaman para verecek? Neye göre para veriyor? Oyun milyonlarca kişi tarafından oynansa da çoğu kişi bu oyunun neye göre para vereceğini bilmiyor. Günlük görevleri yaparak ve ekrana dokunarak puan biriktirdiğimiz bu oyun Dünya çapında büyük bir üne kazandı. Milyonlarca insan Binance gibi kripto para borsalarında listelenmesini bekliyor.

Hamster Kombat Ne Zaman Listelenecek Binance 2024:

Hamster Kombat HMSTER Coin olarak haziran ayında Binance eklendi. Fakat henüz listelenmemiş olarak görünüyor.. Airdrop dağıtım tarihi olarak Temmuz 2024 tarihi gösterildi. Yani bu ay içerisinde Hamster Kombatın Airdrop dağıtımı olacağı düşünülüyor. Bu durumda Hamster Kombat ne zaman para verecek sorusunun cevabı Temmuz 2024 diyebiliriz.

Hamster Kombat resmî kanallarını sizin için takip ediyor ve yaşanan bütün yenilikleri burada paylaşıyor olacağız. Günlük görevleri yaparak, arkadaşlarınızı davet ederek, günlük şifre ve komboları da uygulayıp puan kazanmaya devam edin. Zira günlük kazanç kısmını ne kadar arttırırsanız, kazancınız da o kadar artacaktır.

Hamster Kombat Ne Zaman Para Verecek:

Hamster Kombat yani HMSTER Coin Temmuz ayı itibariyle listelenecek. Binance’de HMSTER Coin olarak yer alsa da henüz listelenmiş durumda değil. Temmuz ayında listeleneceği açıklanan HMSTER Coin’in Temmuz 2024 yılı itibariyle para almaya başlayacaklarını söyleyebiliriz.

Henüz daha para dağıtmaya başlamadı, lakin kısa süre içerisinde Binance gibi kripto para borsalarında listeleneceği düşünülmektedir.

Hamster Kombat Nereden Oynanır?

Hamster Kombat oyunu bir Telegram botudur. Bu oyunu oynayıp, HMSTER Coin biriktirmek için Telegram hesabınızın olması gerekir. Eğer Telegram hesabınız yoksa, App Store veya Google Play uygulama mağazalarından ücretsiz indirip hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra direkt Hamster Kombat butonu bularak veya arkadaşlarınızın daveti ile siz de bu oyunu oynayabilirsiniz.

Hamster Kombat Günlük Şifre Nedir?

Günlük şifreler sayesinde kullanıcılar her gün 1 milyon puan kazanırlar. Günlük şifreyi mors alfabesi ile oyun ekranına yazmanız gerekir. Günlük şifreyi yazabilmek için, oyun ekranında üst kısımda bulunan Günlük Şifre seçeneğini seçmelisiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra günlük şifreyi dokunarak kodlayabilirsiniz.

Günlük şifre yazarken tire bırakmak için uzun basılı tutup parmağınızı çekmeli, nokta bırakmak için bir defa dokunup tekrar parmağınızı kaldırmanız gerekir. Doğru tuşlamaları yaptığınızda günlük şifre harfleri ilgili ekranda yazar.

Daily Reward Nedir?

Hamster Kombat menüleri arasında Daily Reward özelliği de vardır. Buna dokunarak günlük giriş ödüllerinizi alabilirsiniz. İlk girişinizde 500 puan, ardından 1k, sonrasında 2,5k, 4. gün 5k .. 10. gün 5 Milyon puan verir. Her gün uygulamaya girip günlük giriş ödülünü de alın.

Hamster Kombat Günlük Kombo

Günlük komboları yaparak her gün 5 milyon puan alabilirsiniz. Fakat bazen komboları yapabilmek için belirli sayılarda arkadaşlarınızı davet etmiş olmanız gerekiyor. Çünkü bazı görevlerin açılabilmesi için belirli sayıda arkadaşınızı Hamster Kombmat’a davet etmiş olmanız gerekiyor.

  • Lansman Tarihi: 25 Mart 2024 tarihinde çıktı.
  • 11 günde 1 milyondan fazla oyuncuya ulaştı.
  • Toplam 148 milyon oyuncudan fazla oyuncusu var.
  • 40 milyon günlük aktif kullanıcısı var.
  • Eş zamanlı 6,5 ​​milyondan fazla oyuncu çevrimiçi olarak bu oyunu oynuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir