Haber

Hepsiburada Premium Üyelik İptal Etme

Hepsiburada Premium üyelik iptal etme işlemi nasıl yapılır? Bu rehber yazımızda Hepsiburada ücretli abonelik nasıl iptal ediliyor anlatacağız.

Hepsiburada Premium üyelik iptal etme işlemini birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağını bilmeyenler buradaki adımları takip edebilir. Çeşitli avantajlar sağlayan ücretli abonelik servisini artık kullanmak istemiyorsanız, iptal edebilirsiniz. Bedava kargo, ücretsiz BluTV aboneliği, yüzde 3 Hepsipapel kazancı gibi avantajlar sağlayan Hepsiburada Premium aboneliği istediğiniz zaman iptal edilebilir. Bunu daha önce hiç yapmayanlar, nasıl yapılacağını merak ederek internette araştırıyorlar. Eniyisor.com olarak konu ile ilgili araştırma yapanlara en doğru şekilde en basit anlatımı yaptık. Bu sayede siz de hali hazırda aktif olan premium aboneliğinizi iptal edebileceksiniz.

Hepsiburada premium abonelik iptali işlemini yaptığınızda, Premium‘un vermiş olduğu avantajları da kaybedersiniz. Ancak ben artık premium üyeliği kullanmak istemiyorum ve iptal etmek etmek istiyorum diyorsanız aşağıdakileri sırasıyla uygulayın. Hepsiburada, ülkemizde hizmet veren online alışveriş sitelerinden biridir. Bu siteden teknoloji, giyim ve daha birçok türde ürün satın alabilirsiniz. Avantajlardan faydalanmak için Premium üyelik aldıysanız ve artık iptal etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler alt başlıktaki gibidir. Hepsi burada hesabınızda premiumu iptal etmek için şunları yapın.

Hepsiburada Premium Üyelik İptal Etme:

  • Hepsiburada internet sitesine veya mobil uygulamasına girin.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üst kısımdaki “Hesabım” seçeneğine tıklayın.
  • Burada gördüğünüz, “Premium” yazısının üzerine basın.
  • Ardından, “Premium’u yönet” seçeneğini seçmelisiniz.
  • Sayfanın alt kısmında bulunan “Üyelik İptali” seçeneğine dokunun.
  • Son adımda ise işlemi onaylayın.

Hepsiburada Premium iptal etme işlemi için başlangıçta hepsiburada resmi internet sayfasını ziyaret edin. Siteye giriş yaptıktan sonra, üyeliğinize girmelisiniz. Sağ üst kısımdan “Giriş Yap” butonuna tıklayın. Giriş yapmak için bilgilerinizi yazın ve Giriş yap butonuna tıklayın. Giriş yaparken kayıtlı olan e-posta adresinizi veya telefon numaranızı ardından da şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Hesaba giriş yapıldıktan sonra sağ üst kısımda bulunan “Hesabım” yazısına tıklayın.

hepsiburada premium iptali

Açılan ekrandan “Premium” seçeneğine tıklayın. Bu menü, pencerenin en üst kısmındadır. Tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak, buradan “Premium’u yönet” seçeneğini tıklayın. Sağ üst kısımda bulunan bu seçeneğin yanında çark yani ayar simgesi vardır.

Hepsiburada premium üyelik iptali

Yukarıda bahsedilen adımlar uygulanırsa Premium aboneliği yönetme sayfasına giriş yapılır. Bu sayfadan da ne kadar süredir abone olduğunuzun bilgisi, aboneliğinizin hangi tarihte yenileneceğini ve iptal etme seçeneğini görebileceksiniz. İptal etme seçeneğini kullanarak bu sayfadan, abonelik işlemi iptal edilebilir.

Aboneliği iptal etmek istiyorsanız, sayfanın alt kısmında bulunan “Üyelik İptali” seçeneğine dokunmanız gerekmektedir. Bu butona dokunduktan sonra, bir sonraki adımda iptal işlemi için onay vermeniz gerekiyor. Onayı da verirseniz, Hepsiburada Premium iptal işlemi gerçekleşmiş olur.

Premium aboneliği iptal ettikten sonra, hesabınızı normal hesap olarak kullanabilirsiniz. Eğer hesabınızı da iptal etmek isterseniz, hesap ayarları bölümünden silebilirsiniz. Hesabınızı sildiğinizde, yaptığınız alışverişler ve bunlara dair bilgiler de tamamen silinmiş olur.

Hepsiburada Premium Ücreti Ne Kadar?

İlk defa üye olacaklar için, üyeliğinin ilk ayı 1 TL’ye veriliyor. Daha sonrasında ise Premium üyeliğinin aylık ücreti 14,90 TL’dir. Abonelik sağladığınızda, Blutv üyeliğini de ücretsiz olarak elde etmiş olursunuz.

Hepsiburada Premium İptal Edildiğinde Ücret Keser Mi?

Üyeliği iptal ettiğinizde yeni ay ödemesi yapılmadan iptal edildiyse, sizden tekrar ödeme almaz. Eğer premium abonelik yenilendikten sonra üyelik iptali yaparsanız, son ay üyeliğinizin kalan süre boyunca devam edeceğinden üyelik iptal edilse dahi ücreti alınır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada müşteri temsilcisine bağlanabilmek için, 0850 252 40 00 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Çağrı Merkezi her gün 08:00 – 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında aramanız halinde temsilciye bağlanamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir