Haber

Hummel Orjinal Ürün Sorgulama, Ayakkabı

Orjinal Hummel ayakkabı nasıl anlaşılır? Satın aldığı ürünü merak edenler için Hummel orjinal ürün sorgulama işlemini burada anlatıyoruz. Hummel marka ürünün orjinalliğinden şüphe ediyorsan buradaki yöntemleri uygulayabilirsin.

Hummel mağazalarından ya da Hummel marka ürün satan yerlerden bir ürün aldıktan sonra orjinal olup olmadığı nasıl anlaşılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Sahte ürün üreticileri kendilerini o kadar çok geliştirdi ki neredeyse orjinalin birebir replikasını üretiyorlar. Ancak oldukça yüksek ücretlere almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığını anlamak çok basit. Hemen burada anlatılan, Hummel orjinallik sorgulama yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Hummel Orjinallik Sorgulama

 • Ayakkabı ve kutusundaki barkod incelenir.
 • Hummel müşteri hizmetlerine mail göndererek sorgulama yapılabilir.
 • Ürün kalitesini karşılaştırılarak kontrol edin.
 • Ürünü internet sitesinde bularak karşılaştırma yapın.
 • Ayakkabıyı internet sitesinden bulup fiyatları karşılaştırın.

Marka ayakkabı, eşofman, kazak ya da pantolon alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken şey güvenilir yerlerden alışveriş yapmak olacaktır. Çünkü mahalle arasındaki küçük işletmelerin 1000’liralık ayakkabıyı 500 TL’ye satması halinde aldığınız ürünün orjinal olduğunu düşünmemek gerekir.

Çakma yani fake ayakkabı ya da farklı bir ürün almamak için güvenilir yerlerden alışveriş yapmak gerekir. Ayrıca ürün ile ilgili yaşayacağınız problemlerde satın aldığınız mağazaya faturası ile giderek iade ya da değişim taleplerinde de bulunabiliyorsunuz.

Hummel Orjinal Ürün Sorgulama Nasıl Yapılır?

Satın aldığınız ürünün orjinalliği nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız buradaki adımları sırasıyla uygulayabilirsiniz. Bu yöntem hemen hemen bütün ayakkabılar için geçerlidir. Ayakkabı ve kutusunu bulun ve başlayalım Hummel orjinal ürün sorgulama adımları:

 • Aykkabı dilini kaldırıp etiketini bulun.
 • Diğer ayakkabıdaki etiket ile karşılaştırın.
 • Etiket numaralarının aynı olması gerekir.
 • Ardından yine ayakkabı dilinin altında bulunan etiket ile kutudaki etiketi karşılaştıırın.
 • Eğer bilgiler aynıysa, ürün orjinaldir.
 • Hummel resmi internet sitesinden aynı ayakkabıyı bulup fiyat karşılaştırması yapın.
 • Ürüne dokunarak genel bir kalite kontrolü de yapabilirsiniz.

Hummel, Danimarka merkezli spor ürün üreticisi ve satıcı firmasıdır. 1923 senesinde Messmer ailesince Almanya’nın Hamburg şehrinde kuruldu. Futbol, Basketbol, Hentbol, Ragbi, Avustralya Futbolu, Shinty ve Voleybol formaları, Futbol ve Hentbol ayakkabıları gibi çeşitli spor malzemeleri üretip satmaktadır.

Hummel Barkod Sorgulama

Hummel ürün satın alırken firmada direkt olarak barkod sorgulama yapılıp ardından fiyat bilgisi verilir. Bu barkod sorgulama yöntemi ile ürün satan mağazalar ürün bilgisine daha kolay ulaşırlar. Bunun dışında, hummel barkod sorgulama yöntemi de Hummel mağazalarında yapılabilir. Bununla birlikte ürün içerisindeki barkodu siz de okutabilirsiniz. Ürün barkodu okuttuğunuzda ürün bilgilerinin bulunduğu resmi internet sitesinin bağlantısı açılır.

MarkaSorgulama
Hummel Orjinal Ürün Sorgulama✅ – Sorgulama Yap
Hummel Orjinal Ayakkabı Sorgulama✅ – Sorgulama Yap
Hummel Barkod Sorgulama✅ – Sorgulama Yap

QR kod sorgulamak için ayakkabı kutusunda ya da ayakkabı dilinde bulunan QR kodu telefonunuzda bulunan QR kod okuyucu ile okutun. Eğer kod net bir şekilde görünmüyorsa kod okunmayabilir. Ancak kod okutulduğu zaman ilgili ayakkabı modelinin bulunduğu internet sayfası açılır.

Hummel, Danimarka merkezli bir giyim markasıdır. Hummel, özellikle spor giyim ürünleri üreten bir markadır ve bu ürünleri tüm dünyada satışa sunar. 1923 yılında kurulmuştur ve ilk olarak, futbol ayakkabıları üretmeye başlamıştır. Daha sonra, Hummel, çeşitli spor dalları için ürettiği giyim ürünleri ile de tanınmıştır.

Günümüzde futbol, basketbol, voleybol, hentbol, hokey gibi spor dalları için ürettiği ürünler ile tanınmaktadır. Hummel, ayrıca günlük kullanım için tasarımı olan giyim ürünleri de üretmektedir. Kaliteli ürünleri ve rahat tasarımları ile tanınmaktadır.

Hummel Orjinal Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Satın aldığınız ayakkabının orjinalliğini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsanız hemen yapmanız gereken yukarıda bahsettiğimiz işlemi yapmaktır. Bu işlemler sayesinde Hummel orjinal ayakkabı nasıl anlaşılır sorusuna da yanıt bulabilirsiniz.

 • Satın aldığınız Hummel marka ayakkabının orjinalliğinden şüphe ediyorsanız resmi internet sitesine giriş yapıp Yardım > İletişim adımlarını takip edin. Buradan gerekli bilgileri girip, ayakkabınızın etiket bilgilerini de yazarak orjinal olup olmadığını sorabilirsiniz.

Orjinal ürün almaya özen gösterin. Hem ayak sağlığınız için hem de daha sağlam ve kaliteli bir ürün kullanmak için orjinal ürünleri tercih etmenizi öneririz.

Hummel orjinal ürün sorgulama işleminden önce güvenilir yerlerden alışveriş yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca çeşitli online alışveriş siteleri ya da Instagram sayfaları çok uygun fiyatlara Hummel ürünleri sattığını iddia ediyor. Ancak bu ürünler genel olarak orjinal değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir