Haber

İcardi Kaç Çocuğu Var? Wanda Nara Çocukları

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Icardi futbolda olduğu gibi özel hayatıyla ilgili de çok konuşuluyor. Sevenlerin merak ettiği konulardan biri de İcardi’nin kaç çocuğu var konusu. Özel hayatıyla gündeme de olan İcardi hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara ile ayrılık kararı aldığında magazin programlarında gündem olmuştur. Mauro Icardi’nin kaç çocuğu var? Wanda Nara çocukları Wanda Nara kimdir ve benzeri soruların yanıtını yazımızda veriyoruz.

Galatasaray’ın sevilen futbolcusu Mauro İcardi futbol kariyeri kadar özel hayatıyla alakalıda gündemde. Galatasaraylıların hayranı olduğu Icardi özel hayatıyla herkesin gündeminde yerini aldı. Daha önce hem menajeri hem de eşi olan Wanda Nara ile boşanma kararı aldığını açıkladığında da çokça konuşulmuştu. Konu gündeme geldikten sonra Wanda Nara Icardi hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Sosyal medyada aranan en çok şey ise İcardi Wanda Nara kaç çocuğu var ve çocukları oldu.

İcardi Kaç Çocuğu Var

İcardi Eşi Kim?

İcardi futbol hayatı kadar özel hayatıyla da araştırılan futbolculardan biri. Geçenlerde gündeme gelen Icardi eşini kimle aldattı konusu da sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmuştur. İcardi’nin eşi: Wanda Nara’dır. Aynı zamanda menajerliğini yapmaktadır.

2014 yılında Mauro Icardi ile hayatlarını birleştiren Wanda Nara magazin haberlerinin de sıkça konu başlığı oluyor. Bir dönem koruması ile yasak aşk yaşadığına dair iddialar dolanmaya başlamıştı. Bu konu hakkında Wanda Nara direkt olarak iddiaları reddedip yalanlamıştı.

Wanda nara

Wanda Nara Kimdir?

Wanda Nara, Arjantinli model, televizyon sunucusu ve futbol menajeridir. Doğum tarihi 9 Aralık 1986 (36 yıl yaşında), Boulogne Sur Mer, Arjantin bölgesinde doğmuştur. 5 çocuğu var. Eşi Mauro Icardi (e. 2014), Maxi López (e. 2008–2013) boyu ise 168 cm’dir. Ebeveynleri ise Andrés Nara, Nora Colosimo’dur.

Wanda Nara eşi İcardi ile çıkan boşanma haberlerinin ardından Türkler tarafından da sıkça aranan ünlü isimlerden biri oldu. Güzelliğiyle ön planda olan Wanda Nara aynı zamanda İcardi’nin menajeridir. Wanda Nara geçtiğimiz zamanda da korumasıyla yasak aşk yaşadığı iddialarına kesinlikle yalan şeklinde açıklama yapmıştı.

İcardi’nin Kaç Çocuğu Var?

İcardi kaç çocuğu var konusu ise hem Galatasaraylılar hem de futbol severler tarafından araştırıldığı için bu konuya da değinmek istedik. Maxi Lopez ile olan evliliğinden 3 çocuğu olan Wanda’nara, İcardi ile olan birlikteliğinde iki kız çocuğu doğmuştur. Yani Mauro İcardi’nin 2 çocuğu vardır. Çocuklarının annesi ise Wanda Nara’dır. İcardi’nin iki kız çocuğu var. İcardi’nin kızlarının isimleri ise Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi’dir. Çocukların İcardi’ye benzerliği ise oldukça fazla. İcardi hayranları tarafından da bu konu oldukça fazla konuşulmuştur.

Wanda Nara Çocukları

Wanda Nara Çocukları

İcardi’nin eşi ve aynı zamanda Menajeri olan Wanda Nara’dan 2 çocuğu var. Ancak İcardi’den önce Maxi Lopez ile evli olan Wanda’nin Maxi Lopez’den de 3 çocuğu var. Wanda Nara çocuklarının isimleri ise:

  • Valentino (Maxi Lopez ile olan evliliğinden.)
  • Constantino (Maxi Lopez ile olan evliliğinden.)
  • Benedicto (Maxi Lopez ile olan evliliğinden.)
  • Francesca Icardi Nara
  • Isabella Icardi

Wanda Nara çeşitli haber sitelerinde ve Reddit gibi platformlarda da ifşalarıyla çokça konuşulan ünlü isimlerden biri oldu. Geçen günlerde İstanbul halk plajında verdiği pozlarla da like ve yorum yağmuruna tutuldu.

İcardi Çocukları

İcardi’nin Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi isimli iki kız çocuğu var. Bu çocuklar eşi Wanda Nara’dan. Özel hayatlarıyla sürekli gündemde olan Mauro İcardi ve Wanda Nara sosyal medyadan da milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Ayrıca Wanda Nara son zamanlarda Türkiye’den de çok fazla takipçi edindi. Buna ek olarak İcardi’nin Instagram hesabına buradan, Wanda Nara’nın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Futbolcu ve eşini yukarıdaki bağlantılardan ziyaret edebilir ve takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir