Teknoloji

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede 2024?

Yeni güncelleme ile menülerin de yeri değişti. Peki, Instagram beğendiğin gönderiler 2024 nerede?Buradaki rehber sayesinde öğrenin.

Güncellemeden sonra beğendiğim gönderiler yok oldu nereden bakabilirim sorusu sık sorulur oldu. Nedeni ise gelen güncelleme ile beğenilen gönderiler farklı bir menüye taşındı. İnsanlar fotoğraf, video ve bazı kişilerin gönderilerini beğenerek daha sonrasında tekrar ziyaret edip kontrol etmek isteyebiliyorlar. Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram’da zaman zaman güncellemeler yapılıyor. Yapılan bu güncellemeler ile yenilikler ve yeni güvenlik önlemleri getirilse de bazen menüler değiştirilebiliyor.

Değiştirilen menülerden biri de Instagram beğendiğim gönderiler menüsü oldu. Bu menü artık eski yerinde değil. Instagram beğenileri görmek için;

instagram beğendiklerimi görme

Instagram’da Beğendiğin Gönderiler Nerede?

Instagram’da beğendiğiniz fotoğraflar, videolar ve reels içerikleri nerede merak ediyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde şuana kadar beğendiğiniz bütün gönderileri görüntüleyin.

Instagram’da beğendiğim gönderiler nerede:

  • Instagram beğendiğin gönderileri görmek için, Instagram’a giriş yapın.
  • Profilinize girin.
  • Profilde bulunan ayarlar bölümüne giriş yapın ”3 çizgi kısmına” dokunun.
  • Yeni bir ekran gelecek bu ekranda bulunan seçeneklerden ”AYARLAR” seçeneğine girin.
  • Ayarlar bölümünde arama yerine Beğenilerimi Yönet yazarak aratın.
  • Karşınıza gelen Beğenilerimi Yönet menüsüne dokunun.
  • Bu kısımda daha öncesinde beğendiğiniz fotoğraf, video, reels ve IQTV videolarını görebilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar takip edilerek şimdiye kadar beğenilmiş bütün Instagram gönderilerine ulaşılabilir. Eğer gönderi kaldırıldıysa bu gönderi son beğenilenler içerisinde yer almayacaktır.

Instagram Beğendiğim Gönderiler Yok

instagram beğendiklerimi göremiyorum

Instagram beğendiğim gönderiler yok, Android ve iPhone telefonumdan Instagram’da daha önce beğenmiş olduğum fotoğrafları ve videoları görüntüleyemiyorum problemi ile karşılaşanlar yukarıdaki anlatımdaki adımları tek tek uygulayarak bakabilirler.

Beğenilerimi Yönet menüsüne giriş yaptığınızda en üstte bulunan Fotoğraf ya da Video son beğendiğiniz gönderidir. Beğeni sıralamasına göre aşağıya doğru inerek diğer fotoğraf ve videolara da bakabilirsiniz. Çoğu kişi butik sayfalarında ya da çeşitli gönderiler paylaşan mizah sayfalarında hoşlarına giden gönderileri işaretlemek için o gönderiyi beğeniyorlar. Daha sonrasında beğenilerim kısmına girerek bunu tekrar görüntülemek mümkün hale geliyor.

Fakat Instagram‘ın getirdiği son güncelleme ile beğendiklerim yok sorusu sorulmaya başladı. Bunun nedeni ise beğenilen gönderilerin yeri değiştiğinden dolayı.

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede?

Instagram beğendiğin gönderiler nerede sorusunun yanıtı: Instagram’a giriş yapın > Ayarlar bölümüne gelin > arama kısmına Beğenilerimi Yönet yazın > ardından bu menüye girin ve son beğendiğiniz gönderileri görün.

Instagram uygulamasında bu adımları izleyerek hesabınızdan ilk ve son beğendiğiniz gönderileri görebilirsiniz. Lakin, sizi arkadaş listesinden çıkaran gizli hesapların gönderilerini buradan görüntülemek mümkün değil. Çünkü gizli hesapların fotoğraf ve diğer gönderileri sadece arkadaş listesinde olan kişilerce görüntülenebilir.

Instagramda Beğendiklerimi Göremiyorum iPhone

Instagram’da beğendiklerimi göremiyorum şikayeti yapılan son güncelleme ile sık karşılaşılan durumlar arasındadır. Şikayet var ve çeşitli forum sayfalarına dahi instagram beğendiğin gönderileri görme konusunda sorun yaşıyorum şeklinde başlıklar açılmıştır. Çoğu kişi beğenilerini görüntüleyemeyince artık bu özelliğin tamamen kaldırıldığını düşündü. Fakat özellik halen daha var. Bu sayede beğendiğimiz her şeyi daha sonrasında tekrar görebiliyoruz.

iPhone ve Android telefonlardan yukarıdaki anlatımlara uyarak beğendiğiniz bütün içeriklere bakabilirsiniz. Sevgilimin beğendiklerini görme nasıl yapılır merak ediyorsanız yine yukarıdaki adımlar işinize yarayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir