Teknoloji

Instagram Yeni Hesap Açamıyorum 2024

Instagram hesap açamıyorum hatası nasıl çözülür? “Üzgünüz hesabın oluşturulurken bir sorun oluştu. Lütfen birazdan tekrar dene” hatası neden olur? Instagram yeni hesap açamıyorum uyarı veriyor ne yapmalıyım? Yeni hesap açarken hata ile karşılaşıyorsanız buradaki çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Instagram hesabı açamıyorum, karşıma Üzgünüz, hesabın oluşturulurken bir sorun oluştu. Lütfen birazdan tekrar dene. hatası veriyor. Bu hata ile karşılaşanlar Instagram hesabı açamıyorum türünde aramalar yapmaktadır. Ne yaptıysam yapayım Üzgünüz, bu kullanıcı aktif değil hatasıyla karşılaşıyorum. Eğer yeni hesap açarken ya da dondurduğunuz hesabı açmaya çalışırken bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki yöntemler işinize yarayacaktır.

Yeni Instagram Hesap Açamıyorum

Yeni Instagram hesabı açamıyorum. “Üzgünüz, hesabın oluşturulurken bir sorun oluştu. Lütfen birazdan tekrar dene.” hatası veriyor. Basit birkaç yöntem sayesinde yeni Instagram hesabı açabilirsiniz. Gelen hatadan da kurtulursunuz.

Yeni Instagram Hesabı Açamıyorum Çözümü:

 • Telefon saati ve tarih ayarlarının güncel olduğundan emin olun.
 • Instagram hesabı açacağınız zaman resmi internet sitesi ya da mobil uygulamasını kullanmalısınız.
 • Instagram uygulamanızın güncel olduğundan emin olun. Eğer güncel değilse güncelleyin.
 • Eğer kayıt olurken girdiğiniz mail adresi başka bir hesapta kullanılıyorsa farklı bir mail kullanın.
 • Instagram yeni hesap açarken hata veriyorsa, Facebook hesabı ile hesap oluşturmayı deneyin.
 • Instagram’a kayıt olurken mail adresinde Türkçe karakter olmamasına dikkat edin. Yani ü, ı, ş gibi harflerin mailde olmaması gerekir.
 • Uygulama hata veriyorsa instagram.com adresinden giriş yaparak kayıt olmayı yani hesap oluşturmayı deneyebilirsiniz.
 • İnternet bağlantınızın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
 • VPN açıksa vpn uygulaması ya da programını kapatın.
 • Farklı bir telefondan ya da bilgisayardan kayıt olmayı deneyin.
 • Problem devam ederse Instagram uygulamasının önbelleğini temizleyip tekrar hesap açmayı deneyin.
 • Kayıt olmaya çalışırken yukarıda anlatılanları yapıyorsunuz ancak yine de aynı hatayı veriyorsa 4 ila 6 saat bekleyip daha sonra tekrar deneyin.

Instagram Hesabı Açamıyorum

Instagram Hesap Açamıyorum hatası

İnstagramda hesap açamıyorum problemi yaşıyorsanız muhtemelen o cihazdan çok fazla Instagram hesabı açmışsınızdır. Instagram her kullanıcının sadece 1 adet hesap açmasını istemektedir. Sahte hesapların önüne geçmek için bu gibi önlemler alması da oldukça doğaldır.

Aynı cihazdan hesap oluşturmayı denediğinizde hata alıyorsanız farklı bir telefon veya bilgisayardan hesap oluşturabilirsiniz.

Instagram hesap açamıyorum hatası yaşıyorsanız kapanan ya da kendi kapattığınız hesapta Instagram politikalarını ihlal edecek şekilde kullanım yapmış olabilirsiniz.

Instagram kullanıcılarının güvenliğine oldukça önem verir. Aynı zamanda sahte hesaplarla da mücadele vermektedir. Daha güvenilir ve temiz bir sosyal medya için Instagram çeşitli önlemler almıştır. Eğer yeni hesap oluşturmaya çalışırken ” verdiğin bilgiler doğrultusunda instagram’a kaydolamazsın ” hatası almanız da bu durumda normaldir.

Instagram Yeni Hesap Açamıyorum 2024

Instagram Yeni Hesap Açamıyorum
Instagram Yeni Hesap Açamıyorum

Instagram yeni hesap açamıyorum hatasıyla karşılaşıyorsanız yukarıdaki başlıkta verilen bilgileri dikkate almanız gerekir. Ancak dikkate alsanız dahi yeni hesap alamıyorsanız yapmanız gereken tek şey kalıyor. O da farklı bir cihazdan Instagram hesabı oluşturmayı denemek.

Instagram ikinci hesap açma sorunu ikinci hesap açamıyorum hatası olarak da bilinir. Sorunun çözümü genelde 4 – 6 saat bekleyip tekrar denemektir. Eğer yine de çözülmüyorsa farklı bir telefondan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

 • Instagram yeni hesap açamıyorum probleminin genel sebebi, aynı cihazdan birden fazla hesap açmanız ve bu hesapların kısıtlanmasından dolayı olabilir.

Dondurduğum instagram hesabımı açamıyorum

Dondurduğum instagram hesabımı açamıyorum hatasının çözümü düşündüğünüz kadar zor değil. En iyi sor ekibi olarak bizler de bu problemi yaşadık. Ne yaptıysak sorun çözülmedi. Hem farklı bir cihazdan giriş yapmayı denedik hem de bilgisayardan dondurduğumuz hesaba giriş yapmayı denediğimizde hata verdi. Bu durumda bulduğumuz çözüm yöntemi ise;

 • 2 – 4 saatlik bir süreç beklemek oldu.

Geçen süre sonunda ise Instagram hesabımız problemsiz bir şekilde açıldı. Dondurulan hesabın tekrar açılamamasının nedeni ise hesabın kısa süre içerisinde birden fazla defa silinmesi ve tekrar açılmasıdır.

Haberimizde Instagram Hesap Açamıyorum 2024 Yeni Hesap Açamıyorum ile ilgili merak edilen her şeyi yanıtladık. Burada bahsedilen adımları uygulayarak problemi çözebilirsiniz. Instagram’da bazen sistemsel problemler de olabiliyor. Bundan dolayı da hesap açamıyor olabilirsiniz. Bu nedenle yaklaşık 4 – 6 saat bekleyip ardından tekrar hesap açmayı deneyebilirsiniz. Muhtemelen problem giderildiği için sorunsuz bir şekilde Instagram hesabını kısa sürede açabileceksiniz.

UygulamaHata
InstagramYeni hesap açamıyorum

Instagram Başka Hesap Açamıyorum

Instagram hesap açamıyorum sorunu can sıkıcı problemlerden biridir. Çoğu kişi Instagram başka hesap açamıyorum problemine yanıt arıyor. Bizlerde bu problemi genel anlamda araştırıp konu ile alakalı en doğru bilgileri verdik. Bilgiler yabancı ve yerli forumlardan toplandığı gibi kendi deneme yanılma yöntemlerimizle de problemi çözebilmek için yöntemler geliştirdik.

Üzgünüz Hesabın Oluşturulurken Bir Sorun Oluştu. Lütfen Birazdan Tekrar Dene

Instagram Üzgünüz hesabın oluşturulurken bir sorun oluştu. Lütfen birazdan tekrar dene hatası alanlar için problemi nasıl giderebileceklerini anlattık. Genelde aynı cihazdan çok fazla hesap açıldığında ve bu hesaplar uygulamanın politika ihlallerini yaptığında yeni hesap açılmaya çalıştığında karşılaşılan bir hatadır. Bu tür bir hata almanız durumunda farklı bir cihazdan ya da bilgisayardan hesap oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir