Haber

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı Önerileri 450+ Siyah, Me, Friends

Instagram öne çıkanlar kapak fotoğrafları arayanlar için burada çok güzel öneriler var. En güzel Instagram öne çıkanlar kapağı önerilerinden istediğinizi indirip kullanın. Hayvan, araba ve friends seçeneklerinden hoşunuza gidenleri telefonunuza indirdikten sonra hemen kullanabilirsiniz.

Insgtagram’da paylaşmış olduğunuz hikayeleri öne çıkanlar olarak ayarlayabiliyorsunuz. Normalde bildiğiniz gibi paylaşılan hikayeler 24 saatlik süre sonunda otomatik olarak kayboluyor. Tabii bu gönderilere Instagram arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz. Ancak siz paylaştığınız storylerin de profilinizde kalıcı olarak görünmesini istiyorsanız öne çıkan olarak ayarlayabilirsiniz. Öne çıkan gönderileriniz için özel kapak fotoğrafı ayarlamak istiyorsanız buradaki seçenekleri indirip kullanmaya başlayın. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi, ya da arkadaşlarınız için friends öne çıkanlar kapaklarını burada bulabilirsin.

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı

Instagram öne çıkan kapak fotoğrafları arayanlar için burada farklı seçenekleri listeledik. Bu listede bulunan öne çıkanlar kapağını indirmek için, beğendiğin resmin üzerine basılı tut ardından kaydet seçeneğine dokun. Burada listelenen Instagram öne çıkanlar kapaığında:

  • Instagram öne çıkanlar kapağı siyah görseller.
  • Instagram öne çıkan kapağı friends seçenekleri.
  • Instagram öne çıkanlar kapağı me için öneriler mevcut.

Tumblr ve pinterest gibi platformlarda da sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Burada en çok kullanılan ve beğenilen öne çıkanlar kapağını görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir görselin üzerine basılı tutarak çıkacak olan seçeneklerden kaydet seçeneğine basıp telefonunuza kaydedebilirsiniz.

instagram öne çıkanlar kapağı siyah kalp
Öne çıkanlar kapağı fotoğraf makinesi
Öne çıkanlar kapağı kahve
öne çıkanlar kapağı balon
instagram öne çıkanlar kapağı doğum günü için

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı Me

Instagram öne çıkanlar kapakları me için öneri arıyorsanız aşağıdaki görsellerden birini indirerek kullanabilirsiniz. Öne çıkanlar kapağının açıklamasında “me” yazıyorsa “ben” denilmek isteniyordur. Me yazan öne çıkanlar kapağında genelde o hesabın sahibine ait sadece kendinin olduğu fotoğraflar yer alır.

Instagram Öne Çıkanlar Kapakları Friends

Instagram öne çıkanlar kapak açıklamasında friends yazıyorsa o öne çıkanın içerisinde Instagram hesabı sahibinin arkadaşlarıyla olan fotoğrafları bulunur. Friends’in anlamı ise arkadaşlardır.

Instagram Öne Çıkan Kapak Fotoğrafları

Instagram öne çıkanlar kapak fotoğrafları arayanlar için burada en güzelleri listeliyoruz. Tek tek fotoğraf paylaşmak yerine burada birden fazla görselin olduğu tek görseller paylaştık. Bu görsellerden beğendiklerinizi telefonunuza indirin. İndirdikten sonra düzenleyip kırparak kullanmak istediğinizi kullanabilirsiniz.

Instagram öne çıkanları genelde insanlar kategori kategori ayırıyor. Bu ayrıma göre doğru görseli kullanmak gerekir.

Doğa ile ilgilenenlerin seçebileceği görsellere bir örnektir. Bu görseli de telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

Çiçek bakımı ya da doğa gezilerinizle ilgili hikayeleri biriktirdiğiniz öne çıkanlar için yukarıdaki kapak fotoğraflarından beğendiğinizi hemen indirin.

Instagram öne çıkanlar kapak fotoğrafları için çok daha fazla öneri isteyenler yukarıdaki görseli kullanabilirler. Bu görselde uçak, evcil hayvan, spor ve daha bir çok şey için listelenmiş iconları kullanabilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Kalp Kapak Görselleri

Instagram öne çıkanlar kapak fotoğraflarında en çok kullanılan görseller de kalp görselleridir. Kalp öne çıkanlar kapak fotoğrafı arayanlar aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilir.

Instagram Öne Çıkanlar Kapak Fotoğrafı Araba

Arabada çektiğiniz videoları ve fotoğrafları topladığını öne çıkanlarda kullanabileceğiniz özel görseller. Bu görsellerden sevdiklerinizi kullanın.

Instagram araba fotoğrafları ve videoları paylaşıyorsanız yukarıdaki fotoğraflardan beğendiklerinizi alabilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Kapak Fotoğrafı Kedi

Kedi sahipleri Instagram’da kedilerini de sıklıkla paylaşıyor. Fotoğraf ve video olarak paylaştığınız kedi görselleri için öne çıkanlar kapağı önerileri.

Instagram Öne Çıkanlar Kapağı Köpek Evcil Hayvan

Instagram öne çıkanlar kapakları köpek video ve fotoğrafları için buradan görsel indirilebilir. Evcil hayvan besleyenler buradaki fotoğraflardan hoşuna gidenleri alabilirler. Kedi sahipleri yukarıdaki başlıkta bulunan görselleri alabilirler. Köpek sahipleri ise köpeklerinin öne çıkanları için aşağıdaki görsellerden yararlanabilir.

Öne Çıkanlar Kapağı Kitap

Öne çıkanlar kapak fotoğrafında kitap kullanmak isteyenler de olabiliyor. Daha çok kitap okuyanların araştırdığı Instagram öne çıkanlar kitap kapak fotoğrafları için öneriler burada.

Instagram’da hikaye olarak paylaştığınız fotoğraf ve videoları öne çıkarabiliyorsunuz. Birden fazla öne çıkan ayarlayabildiğiniz için her biri için ayrı ayrı görseller listeledik. Bu görsellerden beğendiklerinizi telefonunuza indirebilirsiniz.

Instagram Hikaye Öne Çıkanlar Kapak Fotoğrafları

Instagram Öne Çıkanlar Kapakları Önerileri
KediAraba
KöpekBalon
KalpKelebek
FriendsPati
MeKahve

Instagram öne çıkanlar kapak fotoğraflarında kullanabileceğiniz çeşitli önerileri burada listeledik. Bu listeden beğendiğiniz ve hoşunuza giden fotoğrafları indirmek oldukça kolaydır. iPhone telefonunuzdan ya da Android işletim sistemine sahip olan cep telefonunuzdan indirmek için görselin üzerine basılı tutup kaydetmeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir