Teknoloji

İphone Konuşma Kaydetme 2024 Telefon Görüşmesi Nasıl Kaydedilir?

İphone Konuşma Kaydetme özelliğine ihtiyaç duyduğumuz anlar olabilmektedir. Bu tür durumlarda konuşmalarımızı nasıl kayıt altına alabiliriz diye düşünüyorsanız eğer; Apple cihazınızdan telefon görüşmelerini nasıl kaydedebileceğinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz. İphone telefonlarda kullanılan ücretsiz arama ve konuşma kaydetme uygulamalarını sizler için sıraladık.

Apple şirketi de dünya genelinde geçerli olan kanunlar çerçevesinde cihazları için arama ve görüşme kaydetme özelliğini kullanmamıştır. Dünya çapında geçerli olan gizlilik politikaları nedeniyle Apple cihazlarda olmayan konuşma kaydetme özelliğini çeşitli uygulamalar kullanarak aktif edebilirsiniz. Ama bilmenizde fayda var telefon görüşmelerini kaydetmek yazalar ve kanunlar dahilinde yasak olarak kabul edilebilir. Bunları göze alarak İphone konuşma kaydedici uygulamalar 2024 indirebilirsiniz.

İphone Konuşma Kaydetme Uygulamaları

Call Recorder İphone Görüşme Kaydetme Uygulaması

İphone Konuşma Kaydetme

İphone Konuşma Kaydetme uygulamaları içerisinde Call Recorder Tüm aramaları yüksek ses kalitesi ile kaydetmenizi sağlayacak en başarılı uygulamalardan biridir. Uygulama içerisinde bulunan karanlık mod sayesinde uygulama içerisindeki kayıtlı dosyalarınızı, ses ve metin verilerinizi güvenli bir şekilde saklayarak şifreleyebilme imkanı sağlamaktadır.

İphone Call Receorder uygulaması Apple Store mağazasından ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Sahip olduğu güvenilirlik nedeniyle uygulamayı denemenizde fayda var.

İphone Arama Kaydetme Recorder Plus Uygulaması

İphone Ses Kaydetme

Eğer Yükses ses kalitesi ile görüşmenizi kayıt altına almak istiyorsanız Recorder Plus ‘ı denemenizde fayda var. Uygulama içerisinde bulunan Yüksek, Orta ve Düşün kalitede kaydet özelliği sayesinde aralarından seçim yaparak kaydetme imkanı sağlıyor.

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde İphone Konuşma Kaydetme uygulaması olan Recorder Plus indirerek görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Voice Memos İphone Arama Kaydetme Uygulaması 2022

İphone cihazınızdan Voice Memos uygulamasını kullanarak telefon görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Apple ürünlerinizi voice memos uygulamasını kullanarak ses kaydedici bir cihaz olarak kullanabilir günlük notlar alabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan düzenleme seçeneği ile dosyalarınız üzerinde düzeltme ve kırpma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Voice Memos uygulaması App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Uygulamayı indirerek konuşmalarınızı kayıt altına alabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

TapeACall Pro İphone Çağrı Kaydetme Uygulaması

TapeACall Pro Çağrı kaydedici uygulama bir çok ülkede kullanıcısı bulunan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak İphone Telefon Konuşması Kaydetme 2022 işlemi yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz görüşmeleri Google Drive, Dropbox ve Evernote benzeri depolara aktarabilirsiniz.

Aktarımını gerçekleştirdiğiniz kayıtları diğer kullanıcılarla paylaşma imkanı tanıyan TapeACall Recorder uygulamasını ücretsiz bir şekilde App Store üzerinden edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir