Haber

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı Ne Kadar 2024

Kuaförler de son dönemde yaptıkları işlemler için ücret arttıran işletmelerden oldu. Kadınların sıkça araştırdığı konu ise ‘Kuaförde keratin bakımı fiyatı ne kadar 2024 kaç tl’ konusu oldu. Fiyatlandırma işletmeye göre farklılık gösterse de bu tür bakımlar genel olarak hemen hemen aynı ücretlendiriliyor. Kuaförde keratin bakımı yaptırarak hem saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini hem de uzun süre düz görünmesini sağlayabilirsiniz. Kadınlar için keratin bakımı son zamanlarda popüler bakım türlerinden biri oldu. Saçlarını sağlıklı bir şekilde uzatmak ve parlak düz görünüm kazandırmak için bu işlem sıkça tercih ediliyor. Fiyatlar bulunulan şehre ve kuaföre göre değişmektedir. Aynı zamanda saçın boyu da bakım ücretini etkileyen faktörlerden biri diyebiliriz.

Keratin bakımı ne kadar, soruya yanıt vermemiz gerekirse yaklaşık olarak 500 TL civarındadır. Ancak kuaföre ve bulunulan şehre göre fiyat farklılık gösterebilir. Tabi isterseniz evde de saçlarınız için Keratin bakımı yapabilirsiniz. Deneme seti alıp, evde kendiniz uygulamak istiyorsanız 400 TL’ye bu seti alabilirsiniz. Fakat konu görünümümüz hele ki saçlarımız olunca profesyonel bir işlem yaptırmak tercih ediliyor.

keratin bakkımı nedir

Keratin Bakımı Nedir?

Saçların parlak, düz ve sağlıklı görünmesi için Keratin bakımı yapılır. Örneğin tırnakların canlı ve güzel görünmesinin nedeni içerisindeki keratinden kaynaklanmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı, yıpranan ve canlılığını yitiren saçlara profesyonel bir keratin bakımı yapılabilir. Bu bakım yapıldığında, saç daha canlı ve sağlıklı görünür. İnternette çeşitli alışveriş sitelerinde set halinde satılsa da eğer bu konuda profesyonel bir destek almayacaksanız ve konu hakkında bilginiz yoksa saçlarınızı riske atmayın.

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı2024 Kaç TL
En Düşük300 TL
Ortalama500 TL
En Yüksek1.500 TL

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı 2024

Kuaförde keratin bakımı yaptıracakların merak ettiği bir diğer konu ise bu bakımın fiyatının ne kadar olduğudur. Kuaförlerde keratin bakımı yaptırıldığında en düşük 300 TL, ortalama 500 TL en fazla 1500 TL gibi bir ücret ödersiniz. Ancak kuaförün bulunduğu konum, prestiji, bulunulan şehir gibi etkenler keratin bakımının fiyatını etkilemektedir. Örneğin; bulunduğunuz ilin en popüler kuaförünü keratin bakımı yaptırmak için ziyaret ederseniz yüksek bir fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Ancak normal bir kuaföre gittiğinizde ortalama fiyatlarla karşılaşırsınız. Ayrıca kuaföre uğradığınızda, keratin bakımı için ne kadar ücret talep ettiklerini de sorabilirsiniz.

Keratin bakımı saçlara canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırdığı için kadınlar ve uzun saçlı erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bilindiği üzere, uzun saçlar kısa saçlara göre çok daha kısa sürede yıpranmaktadır. Yıpranan saçlara sağlıklı ve parlak bir görüntü vermek için keratin bakımı uygulanır.

Keratin Bakımı Kaç TL 2024

Kuaförde keratin bakımı kaç tl; fiyat 250 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Lakin gittiğiniz kuaföre ve bulunduğunuz şehre göre fiyatlar farklılık gösterebilir.

Kuaförde keratin bakımı yaptırmadan önce Google işletmelerden ilgili kuaförü bularak keratin bakımı için ne kadar ücret aldıklarını sorabilirsiniz. Ayrıca, yine kuaföre giderek keratin bakımı yaptırmak istediğinizi ve bu bakım için ne kadar ücret talep edildiğini de sorabilirsiniz.

Kuaförde Keratin Bakımı Fiyatı Ne Kadar İstanbul

İstanbul’da kuaförde keratin bakımı fiyatı kaç TL; 700 TL ile 1500 TL arasında fiyat değişmektedir. İstanbul’da kuaförde keratin bakımı yaptıracakların yaklaşık olarak bu ücreti ödemesi gerekir. Lakin içeriğimizde belirtmiş olduğumuz üzere bu bakım ücreti gideceğiniz kuaföre ve semte göre farklılık göstermektedir. Örneğin; İstanbul’da en popüler kuaföre gidip bu işlemi yaptırırsanız çok daha fazla ücret ödemesi yapmanız gerekebilir.

Mersin Kuaförde Keratin Bakımı Kaç TL 2024

Keratin Bakım (KLASİK)600 ₺
Keratin Bakım BRAZILIAN BLOWOUT1200 ₺

Mersin’de bir kuaförün resmi internet sitesinde paylaşmış olduğu keratin bakımı fiyatı yukarıdaki gibidir. Bazı kuaförler peşin ve kartla ödeme arasında fark ücret almaktadır. Örneğin bu bilgiyi aldığımız kuaför klasik keratin bakımı ödemesi kart ile yapıldığında 700 TL ücret talep etmektedir.

Ankara, Adana ve ülkemizdeki 81 ilde fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu yüzden bakımı yaptırmadan önce kuaförden fiyat bilgilendirmesi talep edin. Zira, fiyatları kendilerine göre belirledikleri için işlem tamamlandıktan sonra uçuk ücretler isteyebilirler. Eğer işlemi evde yapabileceğinizi düşünüyorsanız evde keratin bakımı seti alıp saçlarınıza işlem uygulayabilirsiniz.

Kuaförde Erkek Keratin Bakımı Fiyatı ve Yapan Kuaförler

Erkekler de uzun saçlar için keratin bakımı yaptırmaktadır. Bahsettiğimiz üzere kısa saçlar çok fazla yıpranmasa da, uzun saçlar kısa sürede yıpranıp soluklaşabiliyor. Erkek kuaförlerinde de keratin bakımı yapılmaktadır. Fakat bütün kuaförlerde bu işlem yapılmıyor. Hali hazırda gittiğiniz kuaföre keratin bakımı yapıp yapmadığını sorabilirsiniz., buna ek olarak kadın kuaförlerine de saçınız için keratin bakımı yapabileceklerini sorup fiyat bilgisini de sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir