Haber

PMAKTİF Giriş Yap ve Sipariş Ver (Uygulama Yükle)

PMAktif nedir, PMAktif giriş yap ve sipariş verme gibi konuları başlıklar halinde anlattığımız yazımızda aklınızdaki bütün sorulara cevap bulacaksınız. Başlangıçta Pmaktif nedir sorusunu cevaplayacak olursak; PMAktif ruhsat sahibi olan işletmelerin sigara sipariş verme platformudur. Bu platformu telefon numarası, müşteri kodu ve VKN (Vergi Kimlik No) gibi bilgileriniz ile giriş yaparak kullanabilirsiniz. İlk kullananlar platformu kullanırken biraz zorluk yaşasa da, kullanımı oldukça basittir.

Pmaktif giriş yapmak için bir üyeliğinizin olması gerekiyor. Üyeliği de direkt olarak internet sitesi üzerinden yapamıyorsunuz. Web sitesinde de bu konu ile alakalı olarak açıklama yapılmıştır. Açıklamada; PMAktif portal, tacir/esnaf niteliği taşıyan yalnızca Türkiye’deki satış noktalarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Siteyi kullanabilmek için temsilcinizle görüşmeniz gerekmektedir. Yani direkt olarak PMAKTİF girip üyelik açarak sipariş verilemiyor.

PMAktif giriş yap

PMAKTİF Giriş Yap

Portala giriş yapabilmek için PHILIP MORRIS grubunun anlaşmalı bayilerinden biri olması ve sigara satış ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer sigara satış ruhsatınız yoksa ve grubun anlaşmalı olduğu bayilerden biri değilseniz giriş bilgilerini alamayacağınız için sipariş de veremezsiniz. Portala giriş yapmak için internet sitesinden kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Gerekli koşullara sahipseniz temsilci tarafından giriş bilgileri size iletilecektir.

#Giriş Yapmak İçin Kullanılacak Bilgiler
1Telefon numaranız
2Müşteri kodunuz
3VKN ile giriş

PMAktif İndir

PMAktif mobil uygulaması nasıl indirilir? iPhone ve Android cihazlarda uygulama olarak PMAktif’i indirmek mümkün değil. Google Play ve App Store’da uygulama bulunmamaktadır. Ancak bilgilerinizi kullanarak resmi internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

PMAktif için bazı sitelerde uygulamalar paylaşılmış, ancak bu apk’lar resmi apk olmadığından dolayı pek önerilmez. Bununla birlikte, PMAktif portalına girdiğinizde mobil uyumlu sayfa olduğundan dolayı adeta bir uygulamaymış gibi kullanılabilir..

PMAktif Sipariş Verme Nasıl Yapılır?

Portala giriş yaptıktan sonra sipariş verilebiliyor. Sipariş verebilmek için:

  • Telefon Numaranız
  • Müşteri Kodunuz
  • VKN ile Giriş seçeneklerinden birini kullanarak PMAktif sistemine giriş yapmanız gerekir.

Bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra, siparişinizi verebilirsiniz. PMAktif resmi internet sitesinden kullanıcı bilgilerinizle sisteme giriş yapılabilir.

PMAktif Giremiyorum

PMAktif sistemine giriş yapamıyorsanız şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Yine portal üzerindeki şifremi unuttum seçeneğini kullanarak şifre sıfırlama yapılabilir. Şifreyi sıfırladıktan sonra giriş yapabilirsiniz. Pmaktif yükle gibi aramalar da yapılmaktadır. Ancak PMAktif için henüz bir mobil uygulama geliştirilmediğinden uygulama bağlantılarını burada yayınlayamadık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir