Genel

Rise Of Kingdoms Hediye Kodu 2024 (Sürekli Güncel)

Rise of Kingdoms bilinen kısa adıyla ROK oyunu medeniyetler seçerek krallığınızı geliştirebileceğiniz bir oyundur. Eniyisor.com olarak burada listelediğimiz Rise of Kingdoms hediye kodu 2024 güncel içeriği ile size en yeni kodları veriyoruz. Bu kodlar sayesinde cevher, gümüş anahtar, altın anahtar, gıda, odun, taş ve daha bir çok hediyeyi alabilirsiniz.

Rok hediye kodları için her gün burayı ziyaret etmeyi unutmayın. Yeni kodlar geldikçe içerik güncellenmektedir. Bu sayede oyunda çok daha kısa sürede hızlı yükseliş gösterebilirsiniz. Oyun pay to win modelinde bir oyun desek yanlış olmaz. Ancak ben para ödemeden hızlı gelişmek istiyorum diyorsanız kesinlikle bu kodlar çok işinize yarayacak. En güncel “Rise of kingdoms hediye kodları” burada sizin için listelendi.

Rise of Kingdoms Hediye Kodu 2024 Mayıs

 • Güncel Kod: Eidmubarak
 • Güncel Kod: Rok2023top
 • Güncel Kod: Rok2023win
 • Güncel Kod: Bilgisayar için: playrok4pc
 • Güncel Kod: qa85nrcosm
 • Güncel Kod: 28GDB6DN8L
 • Güncel Kod: Rok2023hbd: 100 tane gümüş anahtar, 5 tane 30 dk hızlandırma ve 1 adet 50 cevher veriyor.
 • Güncel Kod 5: rokvictory
 • greece4rok
 • DRAGONBOAT
 • Lilith10th
 • ROK1444HID
 • RAMADAN023
 • umis9g2q23
 • ROKVICTORY 

Güncel olarak kullanabileceğiniz 4 farklı kod bulunuyor. Bu kodları kullandıktan sonra, odun, yiyecek, taş, cevher, anahtar ve buna benzer ücretli ögelere ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz. Ayrıca hızlandırma gibi çeşitli hediyeler de yine bu kodlar sayesinde alınabilir. Rise of Kingdoms oyunu başlangıç aşamasında hızlı ilerlese de ilerleyen süreçte yükseltmeler çok fazla zaman alıyor. Bu yükseltmeleri de hızlandırmalar la anında yapabiliyorsunuz. Fakat bahsettiğimiz gibi hızlandırmayı cevher satın alarak almak yerine ücretsiz sahip olmak istiyorsanız rok hediye kodlarını kullanmanızı öneririz.

Aşağıda buradaki kodları kullanarak şimdiye kadar aldığımız bası hediye görsellerini inceleyebilirsiniz.

Rise Of Kingdoms Hediye Kodu

Bu kodu kullandığımızda bize 1 adet 200 cevher, 2 adet gümüş anahtar, 2 adet 50,000 gıda, 2 adet 50,000 odun hediyelerini verdi.

Farklı bir kodu kullandığımızda ise 3 adet gümüş anahtar, 2 adet 3 saatlik hızlandırma. 5. seviye bilgi kıtabı toplamda 10 adet hediye edildi.

Rise of kingdoms hediye kodları

Yine bir başka kod kullanarak aldığımız hediyeler ise 1 adet altın anahtar, 1 adet 30 dk hızlandırma, 1 adet 5. seviye bilgi kitabı hediyesini aldık. Bu hediye kodu pek bir şey verdi diyemeyiz. Ancak bu tür hediye kodları kullanılarak ücretsiz cevher gibi bir çok şey alınabiliyor.

Rise Of Kingdoms Hediye Kodu Nereye Yazılır?

Risofe of Kingdoms oyununda hediye kodunu yazmak için öncelikle oyunda Ayarlar > Kod kullan bölümüne giriş yapmalısınız. Daha sonrasında buradaki güncel kodu kopyalayarak ilgili kod ekranına yazın. Kullan seçeneğine dokunduğunuzda kod kullanılacaktır. Hediyeleri Mesaj (Posta) bölümüne giriş yaparak alabilirsiniz.

Rise Of Kingdoms Hediye Kodları Kaldırıldı Mı?

Oyun çıktığı günden beri hemen hemen her dönem yeni hediye kodları kullanıcılara veriliyordu. Bu promo kodlar ile bedava cevher, kaynak ve geliştirme paketlerine sahip olabiliyoruz. Fakat şu anda Rise of Kingdoms hediye kodu kullanma seçeneği görünmüyor.

Muhtemelen artık hediye kodu kullanılamıyor. Çünkü seçenek tamamen kaldırılmış durumda. Fakat tepki alması halinde muhtemelen ilerleyen süreçte tekrardan getirilecektir. Rise Of Kingdoms hediye kodu kullanma ekranı yok sorununun nedeni bu seçeneğin kaldırılmasıdır.

Not: Hediye kodu kullanım ekranı tekrar geldi.

Rise of Kingdoms Medeniyetler

Rise of Kingdoms oyununda farklı medeniyetler de bulunuyor. Oyun bu sayede tüm dünyaya hitap ediyor diyebiliriz. Medeniyetler ve özelliklerini listeleyecek olursak detaylar aşağıdaki gibidir. Günümüzde toplamda 13 farklı medeniyet bulunuyor. Bu medeniyetlerden hangisini seçerseniz seçin Rise of Kingdoms hediye kodu kullanılarak çok daha hızlı gelişim elde edersiniz.

1. Mısır: Okçu saldırısını %5 ve seferberlik ordusunun hasarını %5 arttırır. Bina ve araştırma hızını ise %1.5 arttırır.

2. Roma: Piyade savunmasını %5, kıta intikal hızını %5 ve goda toplama hızını %10 arttırır.

3. Almanya: Süvarı saldırılarını %5, kıta eğitim süresini %5 ve eylem puanı dolum hızını %10 arttırır.

4. İngiltere: Okçu saldırılarınızı %5, kıta eğitimlerinizi %5 ve müttefik garnizon kapasitesini ise %20 arttırmaktadır.

5. Fransa: Fransa da çık tercih edilen medeniyetlerden biridir. Kıta sağlık seviyesini %3 arttırır. Buna ek olarak odun toplama hızı %10 ve hastane iyileştirme hızı %20 daha fazladır.

6. Vikingler: Vikingleri seçtiğinizde piyade saldırısı %5 artar. Buna ek olarak karşı saldırı hasarı %3, kıta yüükü %10 artacaktır.

7. Çin: Belki de oyunda en çok kullanılan medeniyetlerden biridir. Kıta savunması %5 daha fazla, eylem puan dolum süresi %5 daha hızlı ve inşa hızı %5 daha hızlıdır.

8. Japonya: Japon medeniyeti seçildiğinde %3 kıta saldırısı artar. Keşifçi intikal hızı %30, kaynak toplama hızı ise %5 daha fazladır.

9. Kore: Kore medeniyetinde okşu savunması %5, hastane kapasitesi %15 ve araştırma hızı %3 daha fazladır.

10. İspanya: Süvari savunmasını %5 arttıran bu medeniyet, barbarlardan ve diğer tarafsız birimlerden gelen deneyim puanını %10 yükseltiyor. Kaynak üretim hızı ise %20 daha fazladır.

11. Arabistan: Arabistan medeniyetinde süvari saldırısı %5, barbarlar ve diğer tarafsız birimlere vereceğiniz hasar %10 ve toplanan kıtaların verdiği hasar %5 artar.

12. Osmanlı İmparatorluğu: Her çıkarmaya çıktığınızda Osmanlı kılıcını kuşanan onurunu taşır sözüyle karşılaşacaksınız. Özellikleri ise okçu sağlığını %5, kıtaların intikali %5 ve etkin beceri hasarı %5 daha fazladır.

13. Bizans: Süvari sağlığı %5, taş toplama hızınızı %10 ve hastane kapasitesi %15 arttıran medeniyettir.

Rise of Kingdoms hediye kodu kullanmanın yanında seçtiğiniz medeniyette önemlidir. Neye önem veriyorsanız ona göre bir seçim yapmanızı öneririz. İlerleyen sürede medeniyet değiştirmek isterseniz cevher karşılığında bunu yapabiliyorsunuz. Buna ek olarak başlangıç aşamasında yine seçtiğiniz medeniyete göre çeşitli kahramanlar yani komutanları elde ediyorsunuz.

Komutan geliştirmesi yaparken de çok acele etmeyin. Çünkü oyunu oynadıkça daha iyi komutanların kilidi açılacak. Bu sayede düşük komutanları geliştireceğiniz kaynakları, daha iyi olan komutanlar için kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir