Teknoloji

En iyi 10 Ücretsiz Sms Doğrulama Sitesi

Bazı internet siteleri ve mobil uygulamalar Sms doğrulama yapmamızı istiyorlar. Peki, en iyi ücretsiz sms doğrulama sitesi hangisi? Bazı kullanıcılar internette üye olurken kendi telefon numaraları ile sms doğrulaması yapmak istemeyebiliyorlar. Bu durumda da bu hizmeti veren çeşitli platformları kullanıyorlar. Bizler de burada kullanabileceğiniz mesaj doğrulama sitemleri hakkında güncel bilgileri topladık. Buradan Sms doğrulama kodu alma yöntemlerini görüntüleyebilirsiniz.

SMS Doğrulama Nedir?

Mesaj doğrulama sistemi hesabın o kişiye ait olduğunu doğrulamak için kullanılmaktadır. SMS doğrulamayı isterseniz kendi telefon numaranızdan isterseniz de burada bahsettiğimiz siteleri kullanarak yapabilirsiniz. Sms doğrulama sistemi sayesinde o telefon numarasının size ait olduğunu da kabul etmiş olursunuz. Gmail, Twitter, Instagram, Whatsapp ve buna benzer sosyal medya uygulamaları da bu sistemi kullanırlar.

Bu sistem sayesinde girişlerde doğrulama kodu gönderilir ve hesap çalınmalarının da önüne geçilir. İki adımlı doğrulama güvenlik önlemlerinde de bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır. Sms onay sitelerini alt başlıklardan inceleyebilirsiniz.

En iyi Bedava Sms Doğrulama Siteleri

  • sms.sellaite.com
  • receivesmsonline.in
  • getfreesmsnumber.com
  • receiveasms.com
  • receivesmsonline.net
  • 7sim.net
  • temp-mails.com/number
  • sms-receive.net
  • receive-sms-online.com
  • freereceivesmsonline.com

Onay sitelerini kullanarak sms doğrulama yapılabilir. Sosyal medya uygulamalarına kayıt olurken ya da herhangi bir platforma kayıt olurken sms onaylamanız gerekiyorsa ve kendi telefon numaranızı vermek istemiyorsanız yukarıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde telefon numaranızı internet sitelerine vermemiş olursunuz.

sms.sellaite.com Sms Doğrulama Sitesi

Sms doğrulama siteleri

Sms doğrulama siteleri arasında en basit olan sistemlerden biridir. Buradan sayfayı ziyaret edin. Ardından kullanmak istediğiniz numarayı seçin. Sonrasında doğrulama kodu isteyen sayfaya seçtiğiniz numarayı girin. Sms doğrulama sayfasına doğrulama kodu gelecektir. Eğer kod düşmezse sayfayı yenileyin. Bu sayede kayıt olacağınız platformun sms doğrulama sms’i bu numaraya iletilir. Genelde Estonya’ya ait telefon numaraları ile hizmet vermektedir.

Sms doğrulama sistemleri arasında sıklıkla tercih edilen ve kolay kullanıma sahip bir platformdur. Sayfanın sunmuş olduğu numaralardan birini seçerek doğrulama kodunu bu numaraya alabilirsiniz.

receivesmsonline.in Fake Sms Doğrulama

Kanada, Amerika ve İngiltere gibi ülkelerin telefon numaraları ile hizmet veriyor. Bu telefon numaralarından birini seçerek sms doğrulama sitesinden mesajları doğrulayabilirsiniz. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz telefon numarasını seçin. Seçimi yaptıktan sonra sms doğrulaması isteyen siteye bu numarayı yazın. Ardından doğrulama kodu isteyin. Seçmiş olduğunuz telefon numarasının sağında bulunan Read düğmesine dokunun. Bu sayede onaylama kodunu ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Eğer sms gelmezse, sayfayı yenileyin böylece onay kodunu alıp onaylayabilirsiniz.

getfreesmsnumber.com Geçici Sms Doğrulama

Geçici sms doğrulama sitelerinden biri olan getfreesmsnumber.com Kanada, Amerika ve farklı ülkelerin telefon numarası ile mesaj doğrulama hizmeti veriyor. Sms doğrulama sitesi arayanlar bu sistemi de kullanabilirler. Sayfaya giriş yaptıktan sonra kullanmak istediğiniz telefon numarasının altındaki Check Number butonuna dokunun. Dokunduktan sonra sms doğrulaması isteyen uygulama veya internet sitesine bu telefon numarasını yazın. Onay kodunu isteyin, mesaj bu telefon numarasına iletilecektir.

receiveasms.com Sahte Sms Doğrulama Sitesi

Avusturalya, Amerika, Kanada gibi ülkelerin telefon numaraları ile sms doğrulaması yapılabilir. Twitter, Facebook, Instagram, Tinder ve daha çok uygulamaya kayıt olmak için bu sistemi kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde sms doğrulama sitesi arayanlar bu sayfayı da tercih edilebilirler. Kullanmak istediğiniz telefon numarasının üstüne dokunun. Sonra sizden mesaj doğrulama isteyen uygulamaya bu numarayı yazın. Ardından ilgili sayfayı yenileyip gelen onay kodunu kullanabilirsiniz.

7sim.net Sms Doğrulama Sitesi Türkiye

Whatsapp dahi giriş yaparken doğrulama kodu istiyor. Kimi zaman Google bazen de diğer sosyal medya uygulamaları onay kodu istiyorlar. Bu durumda kendi telefon numaramızı kullanıyoruz. Ancak bazı internet sitelerine üyelik yaparken kendi telefon numaranızla kayıt olmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda siz de sahte numara doğrulama sistemini kullanabilirsiniz.

Bu sistem ile Çin, Amerika, Fransa, Kanada, Filipinler, Polonya, Almanya, Rusya, İspanya, Avusturalya, Ukrayna, Estonya, Endonezya, Brezilya, Letonya, İrlanda, Litvanya, Belçika, Meksika, İtalya, Danimarka, Portekiz, Bahamalar, gibi ülkelerin telefon numarası ile doğrulama yapabilirsiniz. En geniş çeşitliliğe sahip sistemlerden biridir.

temp-mails.com/number Sms Doğrulama Hizmeti

Sms doğrulama hizmeti arayanlar için önerebileceğimiz ücretsiz sistemlerden biride temp-mails.com/number sitesidir. Bu site ile mesaj onaylama işlemini kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir platform için sms doğrulamanız gerekiyorsa bu sistem de işinize yarayacaktır.

sms-receive.net

Danimarka ve farklı ülkelerin telefon numarasıyla doğrulama işlemi yapmak için bu siteyi kullanabilirsiniz. Kullanmamak istediğiniz telefon numarasının üzerine dokunun. Ardından mesaj doğrulama sistemine seçtiğiniz telefon numarasını yazıp doğrulama kodu isteyin. Ardından sayfayı yenile seçeneğine dokunarak ilgili sistemden gelen onay kodunu yazarak doğrulama işlemini doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

receive-sms-online.com Knight Online Sms Doğrulama Bedava

Knight Online sms doğrulama bedava yapmak isteyenler yukarıdaki internet sitelerini kullanabilecekleri gibi bu siteyi de kullanabilirler. Kullanmak istediğiniz telefon numarasının üzerine basın. Böylece, bu numaraya gelecek olan mesajların bulunduğu sayfayı görüntüleyebilirsiniz. Oyunlarda mesaj onayı için, seçtiğiniz telefon numarasını seçin. Seçim yapıldıktan sonra, ilgili ekranı yenileyin. Ekran yenilenince, sms doğrulama sitesinden kodu alıp ilgili ekrana yazın.

freereceivesmsonline.com Sms Doğrulama için Numara

Amerika, Almanya ve farklı ülkelerden sms doğrulama yapmak için telefon numarasına ihtiyacınız varsa 10. sırada freereceivesmsonline.com internet sitesi var. Bu internet sitesi kullanılarak ücretsiz sms doğrulama yapılabiliyor. Oyunlar için, sosyal medya için ya da çeşitli internet siteleri için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ancak kendi orjinal hesaplarınız için bireysel telefon numaranızı kullanmanızı öneririz. Bu telefon numaralarını genelde tek onay isteyen siteler için kullanın. Örneğin, Facebook ya da Twitter üyelikleriniz için bu numaraları kullanmak yerine kendi telefon numaranızı kullanmanız daha faydalı olacaktır. Çünkü ilerleyen sürede bu telefon numaraları hizmete kapatılabilir. Böyle durumlarda ise, hesabınıza giriş aşamasında sorun yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir