Faydalı Bilgiler

Sodexo Migrosta Geçiyor Mu 2024 Nerelerde Geçerli?

Migros’ta Sodexo geçiyor mu iş yerinde verilmekte olan bu kartlar ile bazı noktalarda alışveriş yapılabilmektedir. Bu nedenle Sodexo kartı olan çalışanlar da bu kartın nerelerde geçerli olduğunu merak ediyorlar. Sodexo kart bütün alışveriş merkezleri ya da marketlerde geçerli olmayabiliyor. Bu nedenle kart sahipleri de bu kartı nerede kullanabileceklerini araştırıyorlar.

Sodexo kart ile Akmar, Kim Market, Happy Center gibi çeşitli marketlerde alışveriş yapılabiliyor. Peki Migrosta alışveriş yapılır mı? Sodexo kart ile yemek yiyebileceğiniz gibi mutfak alışverişlerinizi de yapabiliyorsunuz. Yemek ücreti en az 500 TL olan bu kartlar, dört farklı marka çalışanlarına verilmektedir. Aynı zamanda Sodexo kart, internet sitesinden de kullanıcılarına bilgiler veriyor. Eğer il ya da ilçe üye işyerlerini merak ediyorsanız resmi siteden de inceleyebilirsiniz. O halde en fazla sorulan soru olan Sodexo nerelerde geçerli sorusunu alt başlıkta yanıtlayalım.

Sodexo Nerelerde Geçiyor?

Sodexo kart kullananların en sık sorduğu soru ise; Sodexo nerelerde geçerli sorusu oldu. Bu rehberimizde hem nerelerde geçerli olduğunu açıkladık hem de bulunduğunuz il ve ilçedeki anlaşmalı marketleri nasıl bulabileceğinizi anlattık. İşte Sodexo’nun geçerli olduğu bazı markalar;

  • Akmar
  • Happy Center
  • Kim Market
  • Ak-Pa
  • Altun Market
  • Boyner
  • Acarlar Süpermarket
  • Ayakkabı Dünyası

Sodexo kartın geçerli olduğu bazı üye iş yerleri yukarıdaki gibidir. Konunun da başlığı olan Sodexo Kart Migrosta geçerli mi sorusuna ise alt başlıkta yanıt verdik. Ayrıca yapılabilecek yeni anlaşmalardan dolayı güncel bilgiye ulaşmak için sonraki başlıkta anlattığımız üye iş yerleri bulma sayfasını ziyaret etmeyi de unutmayın.

Migrosta Sodexo Geçiyor Mu? 2024

Sodexo karta baktığımızda birçok özelliği bulunabilen kart olduğunu görüyoruz. Örneğin bunlardan biri olan SODEXO Business Pass kartları bazı Migros Cafe’lerde geçerli. Bu bilgiye resmi internet sitesindeki Üye İşyeri Arama menüsünden siz de bakabilirsiniz. Fakat bütün kart tiplerine bakmamıza rağmen Migros marketlerde geçerli olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadık.

Migros marketlerde Sodexo kartın geçip geçmediğinin güncel bilgisine ise; Migros marketlere uğrayarak ya da Sodexo müşteri hizmetlerini arayarak da ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için alt başlıktaki bilgileri inceleyin.

Sodexo Kart Nerelerde Geçerli Nasıl Öğrenilir 2024?

Sodexo kartın nerelerde geçerli olduğunu merak ediyorsanız alt kısımda anlattığımız rehberi uygulayın. Bu sayede bulunduğunuz il ve ilçeye göre hangi marketlerde, lokantalarda ve alışveriş merkezlerinde geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sodexo Üye İşyerleri sayfasına giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra kart tipinizi seçmeniz gerekiyor. Elinizdeki kart bilgilerine bakarak kart bilgisini seçin.

Sonrasında İl, İlçe ya da semt adını giriniz. Bu sayede bulunulan bölgedeki anlaşmalı yerleri de inceleyebileceksiniz.

Son etapta ise Üye iş yeri adını yazın. Bunu yaparak adını yazdığınız işyerinin Sodexo kart ile anlaşmalı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Örneğin yukarıdaki bilgileri kullanarak Ankara için arama yaptığımızda; 4035 üye işyeri listelendi. Bu durumda Sodexo’nun Ankara‘da 4035 üye işyeri ile anlaşması olduğunu söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir