Haber

TikTok Jeton Fiyatları 2024 Listesi

Tiktok uygulamasında hediye gönderebilmek için Jeton satın almanız gerekir. Jeton alarak, diğer kullanıcılara Gül, Mikrofon, Çiçek gibi hediyeler gönderebilirsiniz. Eğer hediye göndermek için “TikTok jeton fiyatları 2024 ne kadar” diye merak ediyorsanız aşağıdaki başlıktan inceleyebilirsiniz. TikTok Android ve iOs işletim sisteminde kullanabileceğiniz canlı yayın uygulamalarından biridir. Uygulamada canlı yayın yapılırken hediye gönderebilirsiniz. Fakat hediye göndermek için Jeton sahibi olmanız gerekir.

Tiktok Jeton fiyatı 2024, yılında zamlanacağı bekleniyor. Ülkemizde binlerce kişi Tiktok mobil uygulamasında canlı yayın yaparak para kazanmaya çalışıyor. Takipçi sayısı yüksek olan kullanıcılar oldukça iyi paralar kazansa da küçük yayıncıların çok fazla kazanç elde etmediğini biliyoruz. Fakat bazı kullanıcılar uygulamayı farklı kullanarak daha fazla para kazanabiliyorlar. Buna örnek verecek olursak Atatürk’e benzeyen adam yaptığı yayınlar ile 1 milyon TL gibi paralar kazandığı iddia ediliyor. Eğer siz de yayıncılara hediye göndermek istiyorsanız, aşağıdan Tiktok hediye fiyatı başlığını inceleyin.

Tiktok Jeton fiyatı

TikTok Jeton Fiyat Listesi 2024

Tiktok uygulamasında Jeton satın alırken değeri farklıdır, bozdururken de değeri farklıdır. Aşağıdaki listede Tiktok’ta hediye gönderebilmek için Jeton satın alırken alacağınız pakete göre fiyatları listelenmiştir. Satın alınacak olan jeton miktarına göre fiyatlar değişmektedir. İşte en güncel Jeton fiyatı:

 • 70 Jeton: 26.49 TL
 • 350 Jeton: 132.49 TL
 • 700 Jeton: 264.69 TL
 • 1,400 Jeton: 529.49 TL
 • 3,500 Jeton: 1,324 TL
 • 7,000 Jeton: 2,649 TL
 • 17,500 Jeton: 6,619 TL

Ayrıca sadece bu paketlere göre satın almanız gerekmiyor. Yani satın alacağınız Jeton limitini, ihtiyacınıza göre uygulayabilirsiniz. Örnek verecek olursak 1000 Jetonluk paket satılmıyor. Fakat ‘Özel’ seçeneğini seçip ihtiyacınıza göre jeton limitini belirleyerek satın alabilirsiniz. Buna örnek verecek olursak 1000 Jeton almaya çalışırsanız 380 TL ödeme yaparsınız.

TikTok Jeton Alma Sitesi

TikTok mobil uygulamasından jeton alabileceğiniz gibi, Tiktok jeton yükleme sitesinden de satın alabilirsiniz. Hali hazırda bulunan paketleri satın almak zorunda değilsiniz. İsterseniz Özel seçeneğini seçerek, ihtiyacınıza göre jeton alabilirsiniz. Tiktok Özel paketinde minimum 30 jeton alınabilmektedir. 30 Jetonun fiyatı ise 11.40 TL’dir.

Tiktok Jeton yüklemek için:

 • Buradan jeton yükleme sayfasına girin.
 • Giriş yaptıktan sonra hesap bilgilerinizi kullanarak hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından satın alacağınız Jeton miktarını belirleyin.
 • Sonrasında ise Tekrar doldur seçeneğine dokunarak doldurabilirsiniz.

Tiktok Hediye İsimleri

Güneş gözlükleriElmas kalkanRock‘n RollMercan
Parmak kalpKaplanKilit ve anahtarGerdanlık
AğırlıkKurabiyeRüzgar dansözüElmas yüzük
Yaz enerjisiÇaySalıncakÖpücük
Altın spor arabaPandaLale kutusuGözlük
AslanMikrofonTaçKral tacı
Görkemli şatoAlkışUdKelebek
ÇiçekLolipopTiktok talentAşk balonu
Dondurma külahıİyi gecelerMüzik notasıBravo
Tiktok işaretiPartiAltın madeniMini buzdolabı
Nazar boncuğuRadyoGülBalon
BaklavaEğlenceliSürat teknesiBuz makinesi
BaşparmakTelefonHavai fişekAbajur
ParfümİnanılmazİnciÖzel jet
SevgiGülünçPara tabancasıMotosiklet
ÇiçeklerMerhabaKuğuYat
KalpKalbin ellerimdeÇelenkJet uçağı
DonatKonfetiTopuklu ayakkabılarDönme dolap
Kağıttan turnaAyıcıkAğaç evAtlıkarınca
AsaKalplerElmasDenizaltı

Uygulama içerisinde Jeton sahibi olanlar yukarıdaki hediyeleri canlı yayın esnasında diğer kullanıcılara gönderebiliyorlar. Canlı yayın yapan kişiler ise, gönderilen bu hediyenin bir kısmını alabiliyor. Yani Tiktok, gönderilen hediyelerden komisyon kesmektedir. Komisyonun ardından kullanıcılar biriken Jetonları paraya çevirip banka hesaplarına transfer edebiliyorlar.

TikTok Jeton ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tiktok uygulaması ve Jeton ile ilgili birçok sorunun cevabı merak edilmektedir. En çok sorulan soruları ve yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde açıkladık. Merak ettiğiniz farklı konular varsa bunları da yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz.

1. Tiktok 1 Jeton Kaç TL 2024?

Tiktok 1 tane jeton kaç TL; uygulamada minimum 30 jeton alınabilmektedir bu da 11.4 TL eder. Buradan hesap yaparsak 11.40/30 yapınca 1 jetonun 0.38 TL olduğu sonucuna ulaşırız.

2. 30 Jeton Kaç TL?

Uygulama özel paket olarak minimum 30 Jeton satın almaya izin veriyor. Bunun fiyatı ise; 11.40 TL’dir.

3. 300 Jeton Kaç TL

Hediye göndermek için jeton alma sayfasından özel olarak 300 Jeton’da alabilirsiniz. 300 jeton satın alabilmek için 114 TL ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemeyi yaptıktan sonra kullanabileceğiniz 300 jetonunuz olur.

4. Tiktok 30000 Jeton Kaç TL?

Tiktok için 30000 Jeton satın almak isterseniz ödemeniz gereken ücret 11.400 TL’dir. Aldığınız bu jetonu canlı yayınlarda diğer yayıncılara hediye göndermek için kullanabilirsiniz.

5. Tiktok En Pahalı Hediye Hangisi?

Tiktok en pahalı Universe hediye fiyatı: 6.999 TL ikinci en pahalı hediye ise; Tiktok en pahalı Görkemli Şato hediye fiyatı: 4.000 TL’dir. Son olarak üçüncüsü Tiktok en pahalı Gezegen hediyesi fiyatı: 3.000 TL değerindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir