Haber

Türk Telekom Bedava İnternet 2024 Yeni Hediyeler

Türk Telekom bedava internet 2024 faturasız ve faturalı hatlar için kampanya ile verilir. Türk Telekom hediye internet veren uygulamalar ile ücretsiz GB sahibi olabilirsiniz. 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB ve 20 GB gibi hediyelerden dilediğinizi alabilirsiniz. Bu hediye paketler tamamen ücretsizdir ve müşteri gerekli koşullara sahip olduğunda hattına tanımlanır.

Türk Telekom aboneleri hediye GB almak için bu kampanyalara katılmalıdır. Bunun dışında, eniyisor.com olarak herhangi bir kampanya düzenlemediğimizi de açıklamak isteriz. Bizler sadece mevcut Türk Telekom kampanyalarını yaparak nasıl hediye internet alabileceğinizi anlattık. Burada bahsedilen adımları uygulayarak siz de hem faturalı hem de faturasız hattınız için ücretsiz internet paketlerini alabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom 20 GB Bedava İnternet 2024

Türk Telekom aboneleri güncel kampanyaları takip edebilmek için buradan resmi sayfaya bakabilirler. Ayrıca şu an katılıp bedava internet alabileceğiniz hediye paketleri aşağıda başlıklar halinde listeledik. Bu listede bulunan size uygun kampanyaya katılarak ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

1 ay boyunca geçerli olan 20 GB bedava internet kampanyası daha önce kullanmamış aboneler için en faydalısıdır. Hattınızı 4.5 özelliğini aktif edin ve bu hediyeyi kazanın. Yapılması gereken Türk Telekom bedava internet için; 4.5G 20GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Türk Telekom bedava internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Yeni Yıl Yılbaşı Bedava İnternet 2024

“Türk Telekom yeni yıl, yılbaşı bedava internet 2024” kampanyalarını görüntülemek için; buradan resmî internet sitesini ziyaret edin. Eğer yılbaşı için özel olarak düzenlenmiş bir kampanya varsa burada listelenecektir. Ayrıca en güncel kampanyaları da yine ilgili ekrandan görüntüleyebilirsiniz. Çoğu kişi bu kampanyaları takip etmediğinden hediyeleri kaçırıyor.

Resmi internet sitesinden Türk Telekom yılbaşı bedava internet kampanyalarının detaylarını öğrenebilirsiniz. Kampanya açıklandığında hemen bu başlık altında nasıl yapıldığını bizler de anlatacağız.

Avea E-Fatura ve SMS Fatura 5 GB Bedava İnternet

Avea E-Fatura ve Sms faturaya geçiş yapan faturalı abonelerine bedava internet sunuyor. Kampanyadan her abone 1 defa faydalanır. Daha önce e-fatura ya da SMS fatura kullanmayanlar bu hizmete geçiş yaparlarsa 5 GB bedava internet hakkını kazanıyorlar.

Daha öncesinde SMS fatura kullanmıyorduysanız ve aktif etmek istiyorsanız; 5GB SMS FATURA yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin. Gelecek onay mesajının ardından artık fatura bilginiz size sms ile iletilecektir. Bununla kalmayıp, ilk defa geçiş yapanlara hediye olarak 5 GB internet tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom abonelerinin bedava internet alabileceği tek bir uygulama vardır o da Türk Telekom mobil uygulamasıdır. Bu uygulamayı iPhone cihazlar için App Store’dan, Android cihazlar için Google Play’den indirmeniz gerekir. Daha sonrasında kişisel bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ise Kampanyalar bölümünden size uygun kampanyaları incelemeye başlayabilirsiniz.

1. Sil Süpür Kampanyası

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/mevcut-musteri-kampanyalari/tum-faturali-kampanyalar/sil-supur-kampanyasi Resmi internet sitesini ziyaret ederek kampanyalara nasıl katılabileceğinizi ve güncel kampanyaları görüntüleyebilirsiniz. Bu kampanyalar faturalı ve faturasız hatlar için özel olarak düzenlenmektedir.

2. İlk Ay 20 GB ve 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bu kampanya Türk Telekom’a gelen abonelere özeldir. Kampanya detaylarına ise https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/mevcut-musteri-kampanyalari/tum-faturali-kampanyalar/ilk-ay-20-gb-ve-30-gb-hediye-internet-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

3. Türk Telekom Prime 3 ay 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Prime’a gelenlere özel bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde aboneler 3 ay boyunca her ay bedava internet sahibi olurlar. Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer kampanya şartlarını karşılıyorsanız, PRIME HEDIYE 30GB yazıp 5555‘e SMS gönderin ve hediyeniz tanımlansın.

4. ArayanıBil Plus Hediye 1 GB Hediye

ArayanıBil Plus hizmetini satın alanlara hediye olarak tanımlanmaktadır. Hem sizi arayanın kim olduğunu öğrenin hem de hediye intenret alın. Bu kampanya, ücretlidir daha fazla bilgi için resmi internet sitesinden incelemelisiniz.

5. Faturasız Talimatlı TL Yükleme 5 GB Ücretsiz İnternet Veriyor

Türk Telekom uygulaması ve Online İşlemler uygulaması ile ilk defa TL yükleme talimatı veren faturasız aboneler, şimdi hediye GB’lar kazanıyor. Kampanya dahilinde aboneler 5 GB hediye kazanacaklardır. İşlemleri Türk Telekom mobil uygulamasını yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

6. Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2024

Başlıkta da yazdığı gibi hile ve benzeri yöntemlerin de araştırılması çok fazla yapılıyor. Ancak herhangi bir hile yaparak gsm operatörlerinde bedava internet kullanmak mümkün değildir. Bu nedenle bu tür yöntemlere kalkışmanızı önermiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir