Haber

VakıfBank Sky Limit Başvuru, Kimlere Verilir?

Vakıfbank hizmetlerinden sky limit nedir? VakıfBank kullanıcıları sky limit başvurusu nasıl yapılır konusunda araştırmalar yapıyorlar. Sky Limit, Vakıf Bank müşterilerinin ihtiyaçları için çıkarılmış olan, kullanıma her an hazır bir kredi limitidir.

Vakıfbank Sky limit başvurusu nasıl yapılır, gibi sorular çok sık sorulduğu için nedir, limit arttırma ve buna benzer birçok konuda burada bilgiler verdik. Eğer siz de VakıfBank müşterisiyseniz ve Sky limitten faydalanmak istiyorsanız buradaki işlemleri yapmalısınız. Bankalar müşterilerine ön ödemeli krediler tanımlar. Tabi ki bu tanımlama müşterinin hesabındaki para akışı ve ödemelerini zamanında yapmasına bağlı olarak limit değişikliği göstermektedir. Vakıfbank Sky limit nedir, başvurusu nasıl yapılır ve daha bir çok konudaki bilgiyi gelin birlikte inceleyelim.

VakıfBank Sky Limit Nedir?

Bankalar çeşitli hizmetleri ile müşterilerini elinde tutmayı hedeflerken yeni müşteriler de çekmeye çalışırlar. Sky Limit, banka kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılaması için tanımlanmış olan bir ön onaylı kredi modelidir. Özetle otomatik onaylanmış banka kredisi de diyebiliriz.

Tanımlanan limiti, ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz gibi harcayarak, ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut kredisi ve/veya Ek Hesap gibi işlemlerinizde de kullanabilirsiniz.

VakıfBank Sky Limit Başvuru

  • Sky Limit başvurusu yapmak için tıklayınız.
  • Giriş yaptıktan sonra kimlik numaranızı yazın.
  • Altındaki kutucuğa cep telefonu numaranızı yazın.
  • Son kutucuğa ise onay kodunu yazdıktan sonra altındaki kutucuğu işaretleyin.
  • Bunları yaptıktan sonra Devam Et butonuna dokunarak başvuruda bulunabilirsiniz.
  • Başvurusu olumlu olan banka müşterilerine limit tanımlaması gerçekleşir.
  • Onaylanan Sky Limit; VakıfBank Mobil “Başvurular- Sky Limit İşlemleri” menüsünden ya da banka şubelerinden İhtiyaç Kredisi, Ek Hesap, konut kredisi** ve/veya Kredi Kartı limiti şeklinde aktarılıp kullanılabilir.

Sky Limit’i duyan ve başvuru nasıl yapılır bilmeyenler yukarıdaki adımları uygulayarak başvuruda bulunabilirler. Sky limit başvurusu yapıldıktan sonra onaylanan banka müşterileri bu limiti diledikleri gibi kullanabilirler. İsterseniz nakit olarak da çekebilirsiniz.

Başvuru yapmak için yukarıdaki başvuru ekranına girin. Açılan ekrandan gerekli bilgileri doldurarak başvuruda bulunun. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa VakofBank mobil uygulamasından ya da banka şubelerinden bu kredi limitini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Sky Limit Kimlere Verilir?

Sky Limiti, şubelerden ve yukarıdaki bağlantıdan başvuru yapan ve başvurusu onaylanan müşteriler kullanabilir. Yani Sky limit için sadece onaylanma şartı var. Eğer başvurunuz olumsuz yanıtlanırsa Sky limit hizmetinden faydalanamazsınız.

Sky limitten faydalanabilmek için bankalara ödenmemiş borcunuzun olmaması gerekir. Çünkü bu tür limitlerde bankalar kredi skoruna bakar. Eğer kredi skorunuz düşükse bu hizmetten de yararlanamayacaksınız.

VakıfBank Sky Limit Faiz Oranları 2023

Vakıfbank’ta Sky limit faiz oranları 2023 yılında ne kadar sorusu da çok sık sorulan ve araştırılan konulardan biri olmuştur. Bununla ilgili bankanın yapmış olduğu açıklamaya dayanarak şunları söyleyebiliriz. Sky Limit ile verilen krediyle ilgili detayları veren Üstünsalih, “Aylık geliri
belirli bir tutarın üstünde olan müşterilerimize çalıştığı kurum ile bu kurumdaki görev ve
ünvanına göre özelleştirilmiş geniş limitler tanınıyor. SKY Limit’in en düşük yüzde 10’luk
kısmını müşterilerin Ek Hesap limiti olarak tanımlanmaktadır. Örnek verecek olursak SKY Limit’i 500 bin TL olan müşteri için en az 50 bin TL Ek Hesap limiti verilmektedir. Arta kalan 450 bin TL’lik dilim, kredi kartı
ve ihtiyaç kredisi olarak kullanılabilir.

SKY Limit ihtiyaç Kredisi’nde 3 aydan 60 aya kadar vade imkanı mevcut. Piyasa durumuna bağlı olarak Sky limit faiz oranları yüzde 1,17 gibi bir faiz oranı uygulanmaktadır.

Sky Limit Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Başvuru yapıldıktan sonra müşteriler tarafından VakıfBank sky limit başvurusu sonucu nasıl öğrenilir sorusu ortaya çıkıyor. Sky limit başvurunuz olumlu ya da olumsuz onaylandığında genelde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Ancak herhangi bir sms ya da arama bilgilendirmesi almadıysanız Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak durum hakkında bilgi alınabilir.

Detaylı bilgi almak için 0850 222 0 724’ü arayarak sesli yönlendirme servisindeyken “Sky Limit” demeniz yeterli olacaktır. Başvuru yapmadan önce de yine bu numarayı arayarak ilgili hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nakite ihtiyacınız varsa ve belirli bir limitte para gerekiyorsa Vakıfbank müşterileri Sky limit hizmetine başvuru yapabilirler. Sky limit ile ilgili aklınıza takılanları yorum kısmından bizlere de sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir