Genel

Vodafone Docuworld Belgesel Aboneliği Nedir – Nasıl İptal Edilir?

Vodafone özel servis aboneliği yapıldığında faturanıza ek bir ücret yansır. Eğer siz de “Vodafone Docuworld aboneliği” yaptıysanız ve kullanmıyorsanız kesinlikle iptal ettirmeniz gerekir. Aksi halde, her ay abonelikten dolayı faturanıza ek özel servis aboneliği ücreti yansıyacaktır. Bu nedenle, faturanızda özel servis aboneliğinden dolayı ek bir ücret görünüyorsa, müşteri hizmetlerini arayarak bu özel servisin ne olduğunu sorgulayın. Eğer kullanmadığınız bir servis ise iptal edilmesini talep edin.

Vodafone Docuworld özel servis aboneliği yapıldığında, size bilgilendirme mesajı gelir. Bu bilgilendirme mesajında ise servisin özellikleri ve fiyatlandırma bilgisi yer almaktadır. Bu tür servisler bazen gönderdikleri mesajlarda müşteri hizmetleri numarasını da vermektedir. Ancak bazen müşteri hizmetleri telefon numarası olmayabiliyor. Bu durumda ise direkt olarak operatörünüzü arayıp iletişim kurmanız gerekir. Docuworld çevre, müzik, biyografi, bilim, seyahat ve hümanizm temalarında çeşitli belgeseller sunmaktadır. Bu servisten faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri faydalanabilir.

Vodafone Docuworld Nedir?

Docuword servisine abone olmak isteyenler, www.tr.docuworld.club adresi üzerinden ya da DOCUWORLD yazıp 1240’a göndererek abonelik yapıyorlar. Bu serviste, çevre, müzik, biyografi, bilim, seyahat ve hümanizm türlerinde çeşitli belgeseller sunulmaktadır. Üyelik başladıktan sonra ilgili platformdan bu tür içeriklere ulaşabilirsiniz.

Abone olduktan sonra ilgili servisin internet sitesine girerek telefon numaranızla  hemen giriş yapıp içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Bu tür içerikleri kullanmak istemiyorsanız servisi iptal etmenizde fayda var. İptal işlemini nasıl yapacağını bilmiyorsan alt başlıktaki adımları sırasıyla uygula.

Docuworld Ücreti

Servisi abonelikle hizmet vermekte ve  Aylık 109 TL olarak ücretlendirilmektedir. Bu servise kayıt olan abonelerin faturalarına her ay bu servis için ilgili ücret eklenir. Bu nedenle ilgili servisi kullanmayan Vodafone abonelerinin servisi iptal etmesi gerekmektedir. İptal işlemini isterseniz IPTAL DOCUWORLD yazıp 1240’a sms göndererek isterseniz de Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Vodafone Docuworld İptal Etme

Vodafone Docuworld nasıl iptal edilir sorusu ise abonelik sağlamış olan hat kullanıcılarının araştırdığı başlıca konular arasındadır. Bu servisi artık kullanmak istemeyenler 1240 kısa numarasına IPTAL DOCUWORLD yazıp göndermelidir. Bu sms gönderildiğinde ilgili servis için yapmış olduğunuz abonelik iptal edilecektir.

Bir diğer yöntem olarak, Vodafone müşteri hizmetlerini arayın. Docuworld aboneliğinizin olduğunu ve bunu iptal etmek istediğinizi iletin. Müşteri hizmetleri temsilcisi gerekli kontrolleri sağladıktan sonra onayınız dahilinde ilgili servis aboneliğinin iptalini gerçekleştirecektir.

Eğer iptal etmezseniz abonelik her ay yenilenecektir. İptal işleminin ardından çıkacak olan dönem faturanıza da son bir defa ilgili servisten dolayı ücret yansır. Ardından abonelik son bulduğu için sonraki dönem faturanıza servisle alakalı bir ücretlendirme yansımayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir