Haber

Vodafone Red 30 GB Sınırsız Video+5GB Tarifesi

Vodafone Red 30 GB Sınırsız Video+5GB paketi nasıl yapılır? Red 30 GB Sınırsız Video+5GB tarifesi nasıl alınır güncel bilgiler.

Vodafone Red 30 GB Sınırsız Video tarifesi ile 30 GB internet ve buna ek olarak sınırsız video izleyebileceğiniz Youtube ve Instagram’da geçerli internet hakkı + 5 GB internet paketi de ilk 12 ay hediye olarak tanımlanır.

Tarifeyi ilk 3 ay ekstra indirimle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu pakete gelenler 3 Ay Netflix ve 6 Ay Amazon Prime Hediye içeriğinden de yararlanabiliyorlar. Ücretsiz durma özelliği sayesinde paket aşım derdine son.

Red tarifesinin sağladığı özel ayrıcalıklardan da bu paket sayesinde yararlanabilirsiniz. Ücretsiz otomobil yıkamadan, Martı scooter indirimlerine ve en seçkin markalarda ayrıcalıklara Vodafone Red ile sahip olun.

Vodafone Red 30 GB Sınırsız Video+5GB Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Red 30 GB Sınırsız video tarifesine geçiş yapmak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir, yanımda uygulamasından pakete geçebilirsiniz. İsterseniz Vodafone cep merkezlerinden ya da internet sitesinden de bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Geçiş yaptıktan sonra taahhüt yaparak paketi indirimli olarak kullanmaya başlayın. Taahhütsüz Aylık Tarife Ücreti: 299TL’dir. Taahhüt yapıldığındaysa İlk 3 ay ₺179/ay Sonraki 9 ay 209 /ay ödeme yaparsınız.

Vodafone Red 30 GB Sınırsız Video+5GB Detayları

  • Bu pakete geçiş yaptığınızda 30 GB + 5 GB internetiniz olur. Buna ek olarak Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify, WhatsApp, Messenger uygulamalarında geçerli sınırsız internet sahibi olursunuz.
  • 6 Aylık Amazon Prime üyeliği hediyesi: Amazon.com.tr’de binlerce ürün içinde bedava ve hızlı kargo, Prime Video ve fazlasını bu tarife ile kullanmaya başlayın. Detaylar için: vftr.co/amazonprime
  • Vodafone Red’e gelen abonelere 3 Ay Netflix Standart Paket hediye edilir. Detaylar için: vftr.co/netflix
  • Otomatik durma özelliği ile paket aşım derdine son.
  • 3000 DK + 250 SMS bu paket ile kullanımınıza hazır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir