Haber

Wolfteam Şifre Değiştirme

Wolfteam şifre değiştirme adımlarını aşağıdaki anlatıma bakarak yapabilirsiniz.

1. https://www.joygame.com/wolfteam bağlantı adresini ziyaret edin.

2. Bağlantıya giriş yaptıktan sonra Wolfteam Joygame hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Hesabınıza giriş için sayfanın sağ üst kısmındaki “Üye Girişi“ menüsüne girin.

3. Üye girişi yapmak için kullanıcı bilgilerinizi doğru şekilde yazıp girin. (Bilgileri girince hesabınıza giriş yapıldığında Anasayfaya yönlenirsiniz.)

4. Anasayfanın sağ üst kısmında kullanıcı adınızın olduğu kısmın üstüne gelirseniz menü açılır. Açılan menüden “Profilim“ kısmına giriş yapmalısınız.

5. Profil sayfasına giriş yaptığınızda, profil bilgilerinizi görürsünüz. Burada “Şifre Değiştir“e tıklamalısınız.

6. Şifre değiştir sayfasında “Şifre Belirleyiniz” seçeneği vardır. Bu kısma “Yeni Şifre” ve “Yeni Şifre Tekrar” kutucuğu kısımlarına yeni şifrenizi iki defa yazmanız gerekmektedir. Sağ kısımdaki “Güvenlik Doğrulama” kutucuğunu da işaretleyin.

7. Bu alanları doldurduktan sonra “Şifremi Değiştir” butonuna tıklamalısınız.

8. Yeni şifrenizi unutmayacağınız ve aklınızda kalacak bir şifre olarak belirleyin. Eğer şifrenizi unutma ihtimaliniz varsa lütfen bir yere not alın.

9. Şifre ile ilgili sorun yaşamamak için lütfen şifrenizi başkalarına vermeyin.

Wolfteam Şifre Değiştir Nasıl Yapılır?

Wolfteam şifre değiştirme adımları için yukarıda bahsedilen yöntemi sırasıyla takip etmeniz gerekir. Bu adımları uygulayarak yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Lütfen şifrenizi başka kişilere vermeyin. Çünkü hesabınız çalınabilir.

Wolfteam ülkemizde en çok oynanan Online FPS oyunlarından biridir. Oyuncular zaman zaman şifre değiştirmek zorunda kalabiliyorlar. Örneğin oyunu eskiden oynayıp çarının şifresini hatırlamayanlar ya da şifresini arkadaşına verenler hesabını tekrar kullanmak için şifre değiştirme adımlarını uygulayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir