Haber

Yapı Kredi 2 Faturanızı Ödüyor (600 TL Turkcell Kampanyası)

Yapı Kredi ve Turkcell ortak anlaşması sonucunda, 26 Mart – 26 Nisan 2024 tarihleri arasında “TURKCELL600” kodunu kullanıp Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanların ilk 2 faturası ödeniyor. Tabii ki, kampanyaya katılım yapabilmek için çeşitli şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Eğer siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız hemen bu kod ile Yapı Kredili olun. Bu sayede ilk 2 faturanız otomatik ödenir. Kampanya Turkcell ve Yapı Kredi bankası ortak anlaşması sonucunda yapılmıştır.

Kampanyadan yalnızca Yapı Kredi Mobil’i indirerek, “Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından ilerleyip gerekli işlemleri yapan aboneler faydalanabilir. Süreci gerekli şartları karşılayarak tamamlamayan müşteriler bu fırsattan faydalanamayacaklar.

Yapı Kredi Mobil uygulamasını kullanarak Yapı Kredi müşterisi olunup daha sonrasında bireysel kredi kartı başvurusunda bulunanlar, başvurusu Yapı Kredi tarafından değerlendirilip ardından onaylandıktan sonra onaylanması ve kartının kullanıma açılması halinde kampanyadan faydalanabilirler.

Turkcell Hemen Yapı Kredili ol 2 Faturan Bizden Olsun:

  • Başvuru için tıklayın.
  • Sayfaya giriş yaptıktan sonra gerekli adımları tamamlayarak başvuruda bulunun.
  • Başvuru esnasında kampanya kodu alanına TURKCELL600 kodunu yazmanız gerekir.
  • Başvuru ekranında kampanya kodu alanın bu kodu yazmayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Müşterilerin, Yapı Kredi müşteri olma adımlarını uygularken ilgili ekranda referans kodu alanına kampanya kodunu girmesi gerekmektedir. Kampanya kodu ilgili ekrana yazılmazsa bu kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanya  26 Mart – 26 Nisan 2024  tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya detayı: Yapı Kredi Mobil’den kampanya kodu kullanılarak banka müşterisi olduktan sonra Yapı Kredi kredi kartı ile en az bir defa Turkcell faturasına Otomatik Ödeme Talimatı veren ve talimat ile bir defa Turkcell faturası ödenmiş olanlar 300 TL puan, talimat ile  iki defa faturası ödenmiş olanlara ise 600 TL puan yüklenir.

Faturasına otomatik ödeme talimatı vermiş olan Turkcell abonelerinin puan yükleneceği tarihte talimatlarının aktif olması gerekiyor. Kampanya hakkında detaylı ve daha fazla bilgi için 532 Turkcell müşteri hizmetlerini arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir