Teknoloji

Yeedi Vac 2 Pro Robot Süpürge Yorumları

Yeedi Vac 2 Pro robot süpürge kullanıcı yorumları bu ürünü satın almayı düşünenler tarafından araştırılan konular arasındadır. 7000 TL civarında bir fiyatla satışa sunulan bu ürün hakkında fikir edinmek için Yeedi Vac 2 Pro robot süpürge kullananlar ne yorum yapmış bakmak gerekiyor. Bizler de bu konu ile ilgili araştırma yapanlar için ürünü daha önce satın alanların yorumlarını burada listeliyoruz.

Yeedi Vac 2 Pro robot süpürge belirtmiş olduğumuz gibi yaklaşık olarak 7000 TL civarında bir fiyatla satılmaktadır. Eğer robot süpürge satın almayı düşünüyorsanız ve fiyat bakımından bu ürün size uygun geliyorsa kullanıcı yorumlarını inceledikten sonra alıp almama konusunda kararınızı verebilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

 • 5200 mAh batarya gücü
 • 3000 Pa emiş gücü
 • 220 dk.şarjlı çalışma süresi
 • 6,5 saat şarj süresi
 • 67 dBA ses seviyesi
 • 420 ml. toz 180 ml. su hazne kapasitesi

Yeedi Vac 2 Pro Robot Süpürge Özellikleri

Wi-Fi özelliği bulunan bu ürünü telefonla da yönlendirebiliyorsunuz. Android ve ios özel uygulamaları ile telefonunuzdan da yönetebilirsiniz. Ses Seviyesi, 61 Dba – 70 Dba civarındadır. Haritalandırma ise Kamera (VSLAM + SLAM) şeklinde yapılmaktadır. Aşılabilir Engel Seviy 2 cm’dir. Yer silme özelliği bulunuyor. Uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor.

Muhafaza malzemesi
Mobil çalışma sistemleriMobil Uygulama Andorid + iOS
Kir sensörüYok
Park sistem emişi
Filtre değişim göstergesiYok
Dahili ekranBelirtilmemiş
Zaman programlamaUygulama üzerinden
Fırça sayısı1
Çalışma zamanı220 DK
Gösterge ışığıEvet
Akıllı telefon uzaktan koVar
Filtre YapısıEpa
Toz Filtreleri
Ses Seviyesi (db)67
Emiş Gücü3000 Pa
Gürültü Seviyesi (db)67
Yıkanabilir filtreVar
Islak/kuru emme fonksiyonIslak ve Kuru

Yeedi Vac 2 Pro Robot Süpürge Yorumları

Ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumlarını merak edenler aşağıdan kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirler. Bu yorumlar çeşitli online alışveriş sitelerinden alınmış kullanıcı yorumlarıdır.

 • Kendi evimde kullanıyordum. Anneme de aldım kaliteli güzel ürün zaten biliyordum performansını bildiğim için ikincisini de aldım.
 • Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve şarjı oldukça yeterli. Detaylı silme özelliği de güzel. Sadece su kullanım oranını arttırınca bütün ev için yeterli olmuyor.
 • Harika bir ürün ve kullanışlı.
 • 3 gündür kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca boyut olarak çok iyi yatağın altına giriyor toz alma ve silme konusunda mükemmel kesinlikle çok pahalı marka yerine tercih edilebilir.
 • Ürün çok iyi fakat yazılım bakımından geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
 • Yazılım hatası var, haritalandırmayı eksik yapıyor aynı zamanda şarj istasyonunu bulamıyor.

Herhangi bir ürünü satın almadan önce online alışveriş sitelerinden daha önce satın almış olan kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Genelde bu yorumlar ürün ile ilgili olduğundan dolayı aklınızda fikir oluşturmaya olanak sağlar.

Bu internet sitelerinde genelde satın alan kullanıcılar yorum yapabiliyorlar. Bu sayede ürünü satın almış ve kullanmış kişilerin artı ve eksi yönde yaptığı yorumları okuyup kararınızı verebilirsiniz.

Bir Yorum

 1. selamlar cihazın uygulama menüsünde
  temizleme başlığı altında
  x1 x2 diye bir bölüm var ne demek olduğunu anlayamadım ne işe yarar, cevap verirseniz memnun kaldım olurum teşekkür ederim
  selam ve sevgiyle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir