Genel

Clash of Clans 10. Seviye Köy Düzeni 2024 Kopyalama Coc

Coc oyununda köy düzeni ganimet ve köy binasını savunmak için oldukça önemlidir. Yeni düzenler arayanşar için Clash of Clans 10. seviye köy düzeni önerileri.

Clash of Clans oyunu dünya çapında en çok oynanan mobil oyunlardan biri olmuştur. Ülkemizde halen mobil cihazlardan oynanan popüler oyunlardan biridir. Köy binasını yükselttikten sonra Clash of Clans 10. seviye köy düzeni kopyalamak isteyenler buradaki farklı tipteki düzenleri burada topluyoruz. Bu köy düzenlerinden beğendiklerinizi indirip köyünüze direkt olarak uygulayabilirsiniz. Bu köy düzenlerini uygulamadan önce eski köy düzeninizi kaydetmeyi unutmayın.

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Düzeni 2024 Kopyalama

Buradan iksir koruma, altın koruma, kara iksir koruma ya da köy binası korumak için Clash of Clans 10. seviye köy düzeni kopyalayıp oyunda kullanabilirsiniz. Savaş düzeni ve klan savaşları için farklı düzenler arayanlar buradaki köy düzenlerini tercih edebilirler.

Clash of Clans 10 Seviye Köy Düzeni Kopyalama:

Sıra
1.Köy Binası Savunma
2.İksir Savunma
3.Altın Savunma
4.Klan Savaşı
5.Tüm Köyü Savunma
6.Kara İksir Savunma

Kopyalama Linki

Oyunda farm yaparak ve klan savaşlarından kazandığınız ganimetleri korumak istiyorsanız buradaki düzeni uygulayın. Bu düzeni kullanmak için hemen üst kısımdaki kopyalama linkine dokunun. Sonrasında kendi oyununuza uygulayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Clash of Clans 10. Seviye Köy Düzeni iksir ve altın koruma (indir)

Bu köye saldırmak, rakibe kârdan çok zarar verecek. Askerlerini kaybettiği yetmezmiş gibi bir de yıldızlarını kaybetmeye hazır olmalı.


Clash of Clans 10. Seviye Köy Düzenleri (indir)

Köy binasını korumaya özen gösterenler hemen yukarıdaki köy düzenini kopyalayarak uygulayabilirler.


Coc 10 Seviye köy düzeni (indir)

Topladığım ganimetler benim için çok değerli diyorsanız yukarıdaki Clash of Clans 10. seviye köy düzenini kopyalayabilirsiniz. Çok az miktarda zarar göreceğiniz bir dizilimdir.


Clash of Clans Köy Binası 10. Seviye Düzeni (indir)

Clash of Clans oyununda ganimet her şeydir. En az köy binası kadar önemli olan ganimetlerinizi korumak için yukarıdaki dizilim işinize yarayacaktır.

En iyi Clash of Clans 10 Seviye Köy Düzenleri

Cehennem kuleleri ve teslalarla daha iyi bir savunmayı desteklemek için hava savunma araçlarını ve okçuları da doğru konumlandırmak gerekir. Doğru konumlandırma yaptığınızda hem klan savaşlarında hem de köyünüze gelecek olan rakip saldırılarının sonucunda 3 yıldızı garantileyebilirsiniz. Köy dizilimi yaparken yalnızca iksir, altın ve kara iksir gibi ögeleri değil aynı zamanda köy binanızı da savunmanız gerekir. Bu tür bir dizilim istiyorsanız en iyi dizilimleri aşağıdan inceleyip görsel altında bulunan indirme seçeneği ile indirebilirsiniz.

Bütün köyü korumak için (indir)

Süsleme bakımından farklı bir görüntü istiyorsanız köy çevresinde çıkan çam ağaçlarını kaldırmayıp etrafınızı ormanlık bir arazi gibi gösterebilirsiniz.


KB 10 Seviye anti iki yıldız köy düzeni (indir)

Hem ganimetleri hem de köy binamı koruyacağım diyorsanız bu köy dizilimi tam size göre. Klan kalenizi de sürekli dolu tutmanız halinde bu köye girmek imkansız.


Seviye 10 Kale Savunması (indir)

Hava ve yer savunmalarının mükemmel dizilimi ile rakipleriniz köyünüze nasıl saldıracağını şaşıracak. Muhtemelen büyük bir mağlubiyet onları bekliyor.


Clash of clans 10 seviye köy düzeni link (indir)

Çok şık görünüm istemiyorum, kimseye yıldız da kaptırmak istemiyorum diyorsan bu ilgini çekebilir.

Clash of Clans 10 Seviye Köy Düzeni Ganimet Koruma

Üreterek ve rakiplerinizle savaşarak kazandığınız ganimeti korumanız gerekir. Bu koruma için hem klan kalenizin sürekli dolu olması hem de makul bir köy düzenine sahip olmalısınız. Köy düzenini tek tek yapmak yerine önceden hazırlanmış düzenleri tek dokunuş ile kendi köyünüz için kullanabilirsiniz. Burada onlarca farklı köy düzenini sizin için topladık. Daha yeni 10. seviye olduysanız aşağıdaki linkleri kullanarak bu köy düzenlerinden birini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Coc 10 Seviye Köy Düzeni Başlangıç (indir)

Ganimetleri korumanın zamanı geldi. Hem hava hem de kara savunması ile ganimetler artık daha da güvende.

Clash Of Clans Kb 10 köy düzeni kopyalama (indir)

Yemleme dizilimi ile rakibiniz kolay bir savaş olacağını düşünürken ummadığı kadar büyük zarar edecek.

Clash of clans 10 seviye savaş üssü düzeni (indir)

Derli toplu ve en iyi Clash of Clans 10. seviye köy düzenini arıyorsan bu ilgini çekebilir.

En iyi Clash of Clans 10 Seviye Köy Binası Savunma Düzeni

En iyi saldırı savunmadır sözü boşa söylenmemiş olsa gerek. Bu oyunda da bu sözün doğruluğunu resmen görüyoruz. Zar zor toplamış olduğunuz ganimetleri rakiplere karşı korumanız gerekir. Ayrıca yıldız kaybetmemek için de yine belediye binanızı korumanız gerekiyor. Rakiplere iki yıldız ve ganimet kaptırmayacağınız savunma düzenlerini ise aşağıda listeledik. Rakipler saldırdığına pişman olacak.

Coc 10 Seviye En iyi Savunma (indir)
Köy Binası ve Kara İksir Savunma (indir)

Hem savunması iyi hem de gösterişli dizilim mi arıyorsun?

10 seviye köy düzeni Clash of Clans (indir)

Altın, kara iksir, ve iksir benim için çok önemli diyenler için özel düzen.

Clash of Clans 10 Seviye Köy Düzeni Hava Savunması (indir)

Köy binasına ulaşmak imkansız.

Clash Of Clans 10. Seviye Köy Düzeni 2024

Clash of Clans oyununda köy düzeni dikkat edilmesi gereken öncelikli şeydir. Köy düzeni hatalı olan oyuncular hem yıldız hem de toplamış oldukları ganimeti kaybetmeye mahkumdur. Sürekli köy düzeni yapıyorum ancak rakip oyuncular köyümü yok ediyor diyorsanız eniyisor.com olarak sizin için burada köy düzenlerini listeledik.

Daha öncesinde de Clash of Clans 5. seviye köy düzeni ile ilgili bir gönderi paylaşmıştık. Gelen olumlu dönüşlerden sonra 10. seviyeye ulaşmış olan oyuncular için de özel bir köy düzeni koleksiyonu paylaşmak istedik. Oyunda seviyeniz yükseldikçe rakipler de daha güçlü ve inatçı olacaktır. Bu nedenle köy binası dizilimleri oldukça büyük önem taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir