Genel

Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni Kopyalama 2024 (Yeni)

Clash of Clans oyunu en fazla oynanan mobil oyunlardandır. Peki, en güzel Clash of Clans 5. seviye köy düzeni kopyalama nasıl yapılır? Clash of Clans 5. seviye köy düzeni arayanlar için burada çeşitli köy düzenlerini yayınladık. Direkt olarak kopyalama yöntemini kullanıp oyunda vakit kaybetmeden bu köy düzenlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak halihazırda olan köy düzeninizi kaydetmeyi de unutmayın. Ardından burada listelenmiş olan Clash of Clans 5 seviye inşaatçı binası köy düzeni önerilerinden birini alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Klan savaşı için farklı normal oyun için farklı köy düzenleri kullanmak gerekir. Çünkü normalde kaynakları koruyabileceğimiz şekilde bir dizilim yaparken, klan savaşlarında kaleyi korumak için özel bir dizilim yapılmalıdır. Eğer klan savaşında kaynak korumalı bir dizilim yaparsanız o savaşı kaybetme olasılığınızda bir hayli yüksektir.

Clash of Clans köy düzenleri, birinci seviye köy binasından itibaren başlar. İlk seviyelerde pek önemli gibi görünmese de seviye yükseldikçe köy binası diziliminin önemi de anlaşılıyor. Oyuna yeni başlayanlar genelde hatalı dizilim yani düzen yaptığından dolayı genelde kaynakları yağmalanıyor ve kupa kaybediyorlar. Eğer siz de Clash of Clans oyununda 5. seviye köy binası düzenleri arıyorsanız buradaki düzenler hem kaynak koruma hem de kale savunması için işinize yarayacaktır. Köy düzenini direkt yapabilmeniz için Clash of clans 5 seviye köy düzeni kopyalama bağlantılarını da her fotoğrafın altına ekledik. Fotoğraf altındaki yazılara dokunarak ilgili köy düzenini oyunda uygulayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Clash Of Clans İnşaatçı Üssü 5. Seviye Köy Düzeni 

Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni 2024 Kopyalama

Clash of Clans 5. Seviye köy düzeni için çeşitli oyun senaryolarına göre düzenleri burada listeledik. Bu düzenlerden beğendiklerinizi ya da işlevsel gördüklerinizi kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ilgili köy düzeninin hemen altındaki resim açıklamasına dokunmak. Direkt olarak oyun açılır ve oyuna bu köy düzeni gelir.

Clash of Clans İnşaatçı Üssü 5 Seviye Köy Düzeni Listesi:

SIRAKöy Düzeni Adı
1Savunma
2İksir Savunma
3Altın Savunma
4Klan Savaşı Düzeni
5İksir ve Altın Savunma
6Tüm Köyü Savunma

Kopyala

Farm’a ve ganimet korumaya önem veriyorsanız yukarıdaki köy düzenini uygulayabilirsiniz. Hızlandırmaları da kullanarak kısa sürede farm yapıp gelişiminizi daha da hızlandırın.

Kopyala

Clash of clans 5 seviye belediye binası düzeni için en iyi önerilerden biridir. Bu düzende ganimet ve köy binasını daha iyi savunacaksınız.

Kopyala

Clash of Clans 5 seviye inşaatçı üssü düzeni olarak biraz geliştikten sonra bunu kullanabilirsiniz. Gelişiminize bağlı olarak yeni duvarlar ve ögeler geleceği için sürekli güncel bir köy düzeni kullanmanızda fayda var.

Kopyala

Bildiğiniz gibi hava savunması da bu oyunda oldukça önemli. Okçu ve büyücü birlikler her ne kadar hava unsurlarına müdahale etse de yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle diğer hava savunmalarını da doğru konumlandırmak gerekir.

Kopyala

Kopyala

Kopyala

Kopyala

Kopyala

clash of clans 5. seviye belediye binası köy düzeni (indir)

Clash of Clans 5. Sv köy düzeni Köy binası koruma (indir)

clash of clans köy düzeni link (kopyala)

clash of clans 5 seviye köy düzeni kopyalama
clash of clans 5 seviye köy düzeni kopyalama (indir)

Coc 5 seviye köy düzeni
Coc 5 seviye köy düzeni (indir)

Clash of Clans inşaatçı üssü 5 seviye köy düzeni kaynak koruma

Kaynak korumak için köy düzeni arıyorsanız bu başlık altındaki köy düzenlerini kullanmanızı öneririz. Resme bakıp tek tek taşları dizmek yerine, direkt olarak görselin altında bulunan indir seçeneğine dokunarak ilgili köy düzenini oyuna kopyalayabilirsiniz. Clash of Clans inşaatçı üssü 5 seviye köy düzeni:

Clash of Clans inşaatçı üssü 5 seviye köy düzeni (indir)

clans of clans belediye binası 5 köy düzeni
Clans of Clans belediye binası 5 köy düzeni (Kopyala)

coc köy binası 5 köy düzeni kopyala

clash of clans 5 seviye inşaatçı binası köy düzeni (kopyala)

seviye köy binası düzeni kaynak koruma kopyala

clash of clans 5 seviye belediye binası köy düzeni kopyala
Clash of Clans 5 seviye belediye binası köy düzeni kopyala

Clash of Clans 5 Seviye Köy Düzeni Kopyalama Klan Savaşı

Clash of Clans 5. seviye köy düzeni önerileri arayanlar için, Clash of clans 5 seviye köy düzeni kopyalama yöntemini bu başlık altında listeledik. İlgili köy düzeninin hemen altındaki indir seçeneğini kullanarak ilgili köy düzenini oyuna yükleyebilirsiniz. Clash of Clans 5. seviye köy düzeni kopyalama işlemi işte bu kadar basit. Klan savaşlarında daha stratejik bir dizilim yapmak gerektiğinden diğer dizilimler yerine aşağıdaki köy düzenlerinden birini kullanabilirsiniz. Clash of clans 5 seviye köy düzeni kopyalama:

5. Seviye anti 3 yıldız köy düzeni (indir)

Clash of Clans 5. seviye köy düzeni için yukarıdaki köy düzeni adeta bir düşman savar düzenidir. Bu düzen ile rakiplerinizin sizden yıldız yani puan almasını engelleyin.

Klan Savaşı Coc 5. seviye köy düzeni (indir)

Bir diğer köy düzeni ise kale savunması için oldukça ideal. Toplar ve okçular kaleyi her yerden savunacak şekilde dizilmiş durumda.

clash of clans 5 seviye köy düzeni klan savaşları (indir)

Yukarıdaki düzende ise yine köy binası ortalanmış. Savunma hatlarını korumak için duvarlar özenle dizilmiştir.

coc 5 seviye inşaatçı üssü (indir)

Yukarıdaki köy düzeninde ise belediye binası büyücü, okçu ve toplarla koruma altına alınmış. Ayrıca rakiplerin 3 yıldız alamaması için inşaatçı üsleri de köyün en uzak dört köşesine yerleştirilmiş. Bu düzende rakip oyuncuların sizden 3 yıldız alması neredeyse imkansız. Klan kalesini de dolu tutarsanız muhtemelen bu savaştan başarılı olarak ayrılacaksınız.

coc 5. seviye savunma köy düzeni (indir)

Klan savaşlarında iksir ya da altının önemi yoktur. Bunun yerine köyünüze ne kadar az zarar verilirse o kadar iyi mücadele etmiş olursunuz.

Coc 5. Seviye Klan savaşı köy düzenleri (indir)

Coc 5 Seviye Köy Düzeni

Oyuncuların aradığı, Coc 5 seviye inşaatçı üssü ile ilgili bütün köy düzenlerini burada paylaştık. Burada bulunan savunma, ve klan savaşları Coc 5. seviye köy düzeni modellerinden beğendiğinizin altında bulunan indir seçeneğine dokunarak ilgili köy düzenini indirebilirsiniz. Ardından bu köy düzenini kurup oyunda rakiplerinize karşı mücadele verebilirsiniz. Clash of clans 5. seviye köy düzeninde hem ganimet koruma hem de klan savaşlarına özel köy düzenlerini bir araya getirdik.

Clash of Clans 5. Seviye Köy DüzeniKopyalama Bağlantısı
1.Kopyala
2.Kopyala
3.Kopyala
4.Kopyala
5.Kopyala
6.Kopyala
7.Kopyala
8.Kopyala
9.Kopyala
10.Kopyala

Clash of Clans 5. Seviye Yeni Köy Düzenleri

Clash of Clans oyununda 4. seviyeden 5. seviyeye yükseltme yaptıktan sonra köy düzeninizi değiştirmenin zamanı gelmiş demektir. Klan savaşları için ayrı normal köy düzeni farklı olmalıdır. Çünkü normal düzende ganimet ve belediye binası korumak öncelikli görev diyebiliriz. Ancak klan savaşlarında rakibi kısa sürede yok etmek ya da oyalamak önemli. Rakip size saldırdığında ne kadar az yıldız alırsa o kadar başarılı olursunuz.

Oyunda tek te uğraşarak dizim yapmak yerine buradaki hazır köy düzenlerinden birini seçip kullanmaya başlayın. Clash of Clans 5. seviye belediye binası düzenleri hem klan savaşları için hem de normal kullanım için en iyi öneriler ile oluşturuldu.

5. Seviye Belediye Binası

Clash of Clans, Supercell tarafından geliştirilen bir mobil strateji oyunudur. Oyun, oyuncuların bir köy kurma, savunma yapma ve saldırılar gerçekleştirme gibi aktiviteler yaparak puan kazanmayı hedefler. Köyler, seviye atlamaya göre geliştirilebilir ve oyuncular, seviye atlayarak daha güçlü savunma yapıları ve saldırı binalarını yapılandırabilirler.

 1. seviye köyler, oyunun biraz ilerleyen dönemlerinde oyuncuların kurabilecekleri köylerdir. Bu seviye köylerinde, oyuncuların savunma yapıları daha gelişmiş olacaktır ve daha fazla saldırı binalarına sahip olacaklardır. Ayrıca, 5. seviye köylerde, oyuncuların elmas üretimine yönelik binaları da olacaktır.
 2. seviye köy düzeni, oyuncuların oyun stratejisi doğrultusunda değişebilir. Ancak, genel olarak, 5. seviye köylerde oyuncuların savunma yapılarını düzenli bir şekilde dizilmesi ve saldırı binalarını da savunma yapılarının etrafına yerleştirmesi önerilebilir. Böylece, oyuncuların köyleri daha iyi savunulur hale gelecektir ve saldırı binaları da daha etkili bir şekilde kullanılabilir.

Oyunun ilerleyen seviyelerinde, oyuncuların köyleri daha da geliştirebilir ve daha fazla savunma yapıları ve saldırı binalarına sahip olabilirler. Bu nedenle, oyuncuların stratejileri de buna göre değiştirilebilir. Köy düzenleri strateji bakımından en önemli şeylerden biri olsa da yükseltmeler de oldukça önemlidir. 5. seviye belediye binasına yükselttikten sonra klan kalesi, duvarlar, savaşçılar ve savunma ögelerini de hızlıca yükseltmelisiniz.

birlikSeviyeEğitim MaliyetiAntrenman vaktiSaniyede hasarİsabet noktaları
Barbar3606 Saniye1465
Okçu31208 Saniye1228
Devasa230040 Saniye14360
Cin3609 Saniye1936
Duvar kırıcı280020 Saniye1024
Balon2225040 Saniye32180
Sihirbaz2140040 Saniye7090

Yükseltmeler için doğal olarak kaynağa ihtiyacınız olacak. Savaşarak ya da klan savaşlarından topladığınız ganimetleri korumak için buradaki köy düzenlerini kullanabilirsiniz. Köy düzeni kopyalama işlemi için beğendiğiniz köy düzeninin kopyalama bağlantısına dokunmanız yeterli olacaktır.

Bir Yorum

 1. Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni En İyi Savunma
  Clash of Clans 5. seviye köy düzeni kopyalama linkleri zaman kaybetmeden direkt olarak köy düzenini kullanmanıza yardımcı olur. Fotoğraflara bakarak kullanmak istediğiniz köy düzenine karar verin. Sonrasında ise, beğendiğiniz köy düzeninin altındaki indir ya da kopyala seçeneğine dokunun. Bu seçeneğe dokunduğunuzda direkt olarak oyununuz açılacak ve köy düzenini kaydetmeniz istenecek. Bu sayede siz de vaktinizden tasarruf ederek en iyi ganimet koruma ve savunma düzenlerinden birine sahip olacaksınız. Oyunda iksir, kara iksir ve altın büyük önem taşıyor. Oyun içi ögeleri yükseltmek yani geliştirmek için altın, iksir ve kara iksir kullanılır. Size saldıracak olan rakiplerinizin hem ganimetinizi hem de yıldız almasını istemiyorsanız en doğru 5. seviye köy düzenlerinden birini seçmelisiniz.

  CoC 5. Seviye Köy Düzeni Kopyala
  Oyuna yeni başlayanlar köyünü savunmak için 5. seviyeden itibaren özel köy düzenleri kullanmalıdır. Savunma ögelerinin dizilimi ve kaynak korumak için özel bir konumlandırma yapmak gerekir. Coc 5. seviye köy düzenleri savunma ve ganimet koruma amacıyla yapıldı. Yukarıdaki her bir köy düzeninin altında kopyalama seçeneği bulunuyor. Kopyalama butonlarına dokunarak o köy düzenini kendi hesabınıza uygulayabilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak yeni köy düzenleri de ekleniyor. Böylece en güncel düzenlerden birine sahip olabilirsiniz.

  Köy düzenini isterseniz tek tek dizerek kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat, bunu yapmak oldukça fazla vaktinizi alacaktır. Bunun yerine Clash of Clans 5. seviye hazır köy düzenlerinden birini kullanmak çok daha mantıklı. Rakipleriniz size saldırdığında en iyi savunma düzenlerinden birine sahip olduğunuz için hem yıldız vermez hem de ganimet kaybetmezsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir