Genel

Clash Of Clans İnşaatçı Üssü 5. Seviye Köy Düzeni 2024

Oyunda inşaatçı üssü düzenleri de kopyalanabiliyor. Siz de Clash of Clans oyununda 5. seviye inşaatçı üssü köy düzeni arıyorsanız buradan kopyalayın. En iyi Clash of Clans inşaatçı üssü 5. seviye köy düzeni bağlantılarını burada listeliyoruz. Oyunda ikinci köy özelliği de uzun süredir aktif durumda. Bu köyde de düzeni değiştirmek istiyorsanız hemen aşağıdaki düzenlerden beğendiğinizi kopyalayıp kullanmaya başlayın.

Clash of Clans inşaatçı üssü köy binasında da çeşitli düzenler uygulanabilir. İnşaatçı üssü için de yine düzen uygulanırken özenle dizilim yapılması gerekir. Burada sizin için önceden hazırlanmış köy düzenlerini listeliyoruz. Alt kısımda öncelikle görseller ve kopyalama bağlantılarını listeledik. Bir sonraki başlıkta ise direkt olarak köy düzenini kopyalama bağlantılarına yer verdik. Burada toplamda 50’den fazla köy düzeni bulabilirsiniz. Eğer farklı düzenler isterseniz yorum kısmından yazarak bizlere duyurabilirsiniz. 2024 yılında oyuncular tarafından en çok beğenilen köy düzenleri aşağıdaki gibidir.

Clash Of Clans İnşaatçı Üssü 5. Seviye Köy Düzeni 2024

Clash of Clans inşaatçı üssü 5. seviye köy düzenleri arayanlar aşağıdan görselleri inceleyebilir. İnceledikten sonra beğendiğiniz köy düzeninin hemen altındaki Kopyalama Linki seçeneğine dokunarak ilgili köy düzenini kendi oyununuza uygulayabilirsiniz. Linke dokunduğunuzda otomatik olarak oyuna yönlendirecektir. Bu düzen daha çok ganimet ve inşaatçı üssü binasını korumak için oluşturulmuştur.

Kopyalama Linki

Yukarıdaki kopyalama linki bağlantısını kullanarak hemen İnşaatçı üssü köy düzenini kendi oyununuza uygulayabilirsiniz. Bu düzende daha çok belediye binasına önem verilmiştir.

Kopyalama Linki

Üst kısımdaki 5. seviye inşaatçı üssü köy düzeninde ise yine inşaatçı üssüne önem verilmiş durumda. Hava ve kara savunmalarıyla birlikte okçularla tam güvenlik sağlanmış durumda.

Kopyalama Linki

Yukarıdaki köy düzeninde de gördüğünüz gibi üs dört bir yandan savunuluyor. Kara ve hava savunmalarıyla birlikte tuzaklar da buna göre dizilmiştir.

Kopyalama Linki

Kopyalama Linki

Bu düzende önemli olan konu inşaatçı üssüdür. Bu üssü elinizden geldiği kadar iyi korumanız gerekir. Aksi halde rakibiniz kupalarınızı ve ganimetinizi çalacaktır. Clash Of Clans inşaatçı üssü 5. seviye köy düzeni için öneriler arıyorsanız bunlar en iyisi.

Kopyalama Linki

Rakip askerlerine çeşitli tuzaklarla ve savunma ögeleri ile karşılık verin. Bu düzen en iyi düzenlerden biri diyebiliriz. Düzenler bu kadarla da sınırlı değil. Okumaya devam edin.

Kopyalama Linki

Oyunda asıl görev kupa yani yıldız kaybetmemek için inşaatçı üssünü korumaktır. İnşaatçı üssünü ne kadar iyi savunursanız o kadar az yıldız kaybedersiniz.

Kopyalama Linki

Köy binasını kendi oyununuzda uygulamak için hemen yukarıdaki kopyalama bağlantısını kullanın. Her bir görselin altındaki kopyalama linki bağlantısı o görsele aittir.

Kopyalama Linki

5. seviyeye ulaştığınızda çeşitli üretim ve savunma ögeleri de açılır. Bununla beraber yeni duvarlar da örebileceksiniz. Bu düzende duvarları da kademeli olarak yükseltmeyi unutmayın.

Kopyalama Linki

Kopyalama Linki

Kopyalama Linki

Clash Of Clans İnşaatçı Üssü 5. seviye köy düzeni arayanlar yukarıdaki kopyalama düğmelerini kullanarak direkt olarak kendi oyunları için uygulayabilirler. Normal köy için Clash of Clans 5. seviye köy düzeni başlığını ziyaret edebilirsiniz. Bu başlıkta da yine direkt olarak kopyalayabileceğiniz seçenekler sunulmuştur. Bu başlıkta da onlarca farklı ganimet korumak için düzenler listelendi.

Clash Of Clans 5. Seviye İnşaatçı Üssü Köy Düzeni 2024

SıraKopyalama Linki
1Köy Düzeni Kopyala
2Köy Düzeni Kopyala
3Köy Düzeni Kopyala
4Köy Düzeni Kopyala
5Köy Düzeni Kopyala
6Kopyala
7Kopyala
8Kopyala
9Kopyala
10Kopyala
11Kopyala
12Kopyala
13Kopyala
14Kopyala
15Kopyala
16Kopyala
17Kopyala
18Kopyala
19Kopyala
20Kopyala
21Link
22Link
23Link
24Link

Oyunu oynayan herkesin kullanabileceği Clash Of Clans inşaatçı üssü 5. seviye köy düzeni 2024 seçeneklerinden beğendiklerini buradan kopyalayıp kullanabilirler. İkinci köyünüzü 5. seviyeye ulaştırdıktan sonra yeni bir köy düzenine gereksinim duyabilirsiniz. Duvarları tek tek dizmek oldukça zahmetli olacaktır. Bu zahmetten kurtulmak ve inşaatçı üssü binasını koruyabilmek için buradaki düzenlerden birini tercih edebilirsiniz.

Clash of Clans inşaatçı üssü düzenlerinde de asıl amaç üssü yani köy binasını korumaktır. Köy binasını koruyamazsanız rakibiniz sahip olduğunuz kaynakla birlikte kupaları da çalacaktır. Buradaki köy düzenlerini kullanabileceğiniz gibi benzer düzenler de yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir