Genel

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge Özellikleri ve Fiyatı

Dyson V15 Detect Absolute şarjlı süpürge özellikleri ve fiyatı, sıkça araştırılan şeylerden biri haline geldi. Hemen hemen herkes evine bir Dyson elektrikli süpürge almak istiyor. En popüler model olan v15 Detect Absolute diyebiliriz. Bu içeriğimizde hem özelliklerini hem de fiyatını açıklıyor olacağız. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için alt başlıkları incelemeyi unutmayın. Alt başlıklarda hem ürün özellikleri hem fiyatı hem de kullanıcı yorumları bulunuyor.

Dyson V15 Detect Absolute özellikleri, içinde en fazla dikkat çeken, 4.5 saat şarj süresi ve 60 dakikaya kadar çalışma süresi diyebiliriz. Motor gücü en yüksek 660 W olan bu ürünün ses seviyesi 76 dB’dir. Emiş gücü 240 AW olan bu süpürge kedi ve köpek tüylerini de çok rahat temizliyor.

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge Özellikleri

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge özellikleri

Dyson V15 Detect Absolute süpürge özelliklerinden bahsedecek olursak, 1 saate kadar çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca ses seviyesi 76 dB olan cihazı düşük modda ve yüksek emiş modunda kullanabilirsiniz. Genel ve donanımsal özelliklerini ise aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Genel ÖzelliklerDonanımsal Özelliikler
Süpürge TürüŞarjlı SüpürgeToz TorbasıYok
Şarj Süresi4.5 saatToz HaznesiVar
Pil TipiLi-ionSu HaznesiYok
Çalışma Süresi60 dkToz Kapasitesi0.75 L
Emiş TürüKuruTeknolojiAnti Tangle
DLS Teknolojisi
Hyperdymium Motor
Root Cyclone
Motor Gücü (En Yüksek)660 WAksesuarAnti Tangle Dijital Motorlu Başlık
Anti Tangle Mini Motorlu Başlık
Başlık Saklama Klipsi
Dar Aralık Ucu
Laser Slim Fluffy
Mobilya Altı Adaptörü
2’si 1 Arada Fırça
Emiş Gücü (AW)240 AWTutma YeriVar
Ses Seviyesi76 dBTeleskopik BoruYok
Diğer ÖzelliklerEl Süpürgesi Olarak Kullanılabilen Özel Gövde
Çıkarılabilir Pil
Duvara Asma Aparatı
Emiş Gücü Ayarı
Gerçek Zamanlı Gösterge
Hareketli Başlık
Otomatik Güç Ayarı
Renkli LCD Ekran
Temassız Hazne Boşaltma
Yeşil Lazer Işık
Yıkanabilir Filtre
Zemin Sensörü
Süpürge YapısıDikey
EPA/HEPA FiltreVarEn250 mm
Siklon FiltreVarBoy1150 mm
Diğer FiltrelerMetal FiltreNet Ağırlık3 KG

Yaklaşık olarak 4.5 saatte tam şarj olan bu ürün 60 dakika kesintisiz çalışabiliyor. Toz torbası yok fakat özel toz haznesi var. Toz kapasitesi ise 0.75 L’dir. Ürünün emiş türü kurudur, yani sulu temizlik yapmıyor.

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge Kullananların Yorumları

Kullanıcı yorumlarına da baktığımızda bu ürün için genel olarak olumlu yorumlar yapıldığını görüyoruz. Ayrıca isterseniz ürünün satıldığı online alışveriş sitelerinden de satın alan kişilerin yaptığı olumlu ve olumsuz yorumları inceleyebilirsiniz. Ürünü satın alıp kullanan birinin yorumu ise şu şekilde; Süpürgeler bana göre Dyson ve diğerleri olarak ikiye ayırmak gerekiyor. Toz, tüy ve kıl gibi bütün pislikleri alıyor. Eğer evi kısa sürede temizlemek istiyorsanız kesinlikle sahip olmanız gereken bir ürün.

Ürünün olumsuz yorumlarını incelemek istediğimizde ise, ürün ile ilgili bir problem olmadığını ve genelde satıcı hataları ya da kargo ile ilgili problemlerin olumsuz yorumlarda yer aldığını görüyoruz.

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge Fiyatı

Dyson V15 Detect Absolute Şarjlı Süpürge fiyatı ise satıcıya göre değişkenlik gösterebiliyor. Fakat bu ürünün ortalama fiyatı 24.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir. Ürün ile ilgili problem yaşamamak için yetkili satış noktalarından ya da direkt olarak ilgili markanın mağazasından alışveriş yapmanızı öneririz.

Dyson ile ilgili diğer başlıklar;

Amerika Dyson Fiyatları (v12 – v15) Süpürge
Almanya Dyson Süpürge Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir