Haber

Almanya Dyson Süpürge Fiyatları 2024 (v15, v12)

Dyson marka elektrik süpürgeleri Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de en çok beğenilen markalardan biri oldu. Fakat fiyatının pahalı oluşu sebebiyle satın almak da oldukça zor. Peki, Almanya dyson süpürge fiyatı ne kadar? Dyson yalnızca elektrikli süpürge değil, farklı aletler de üretip müşterilerine sunmaktadır. Elektrikli süpürge konusundaki başarısını, diğer ürünlerde de sürdürmüştür. Dyson sadece süpürge makinesi değil, saç bakım ürünleri, hava temizleyici ve kulaklık üretimi de yapmaktadır. Kalitesini, süpürge makinesinde olduğu gibi sürdürmeye devam ediyor.

Almanya‘dan Dyson süpürge ya da bu markaya ait farklı bir ürünü getirmek isteyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bir süre öncesine kadar iPhone model cep telefonları çok sık getiriliyordu. IMEI kayıt ücreti ödenerek açtırılıp kullanılıyordu. Ancak IMEI kayıt ücretinin 20.000 TL’ye yükseltilmesinin ardından bu durum neredeyse son buldu. Fakat farklı elektronik ürünler getirerek Türkiye‘de kullanabilirsiniz. Özellikle Almanya‘dan Dyson süpürge, saç şekillendirici ve kulaklık gibi ürünler getiriliyor. Süpürge olarak Dyson v15 ve Dyson v12’nin tercih edildiğini görüyoruz. Bu yazımızda hem iki ülke arasındaki Dyson ürün fiyat farkını hem de Almanya‘daki fiyatını paylaşıyor olacağız.

Dyson Süpürge Almanya Fiyatı 2024

Dyson süpürgenin Almanya fiyatının bu kadar fazla araştırılmasının nedeni ülkemizde oldukça pahalı olması. Ayrıca KDV’de %18’den %20’ye çıkarıldığından ve çeşitli vergiler uygulandığından bu tür ürünler oldukça pahalı fiyatlara satışa sunuluyor. Bunun en basit örneğini cep telefonlarında gördük. Peki, Almanya’da Dyson süpürge fiyatları ne kadar birlikte inceleyelim:

  •  Dyson V15s: 949 euro.
  • Dyson Gen5detect 752w: 900 euro
  • Dyson V12 545 W: 600 euro.
  • DYSON Bodenstaubsauger Big Ball Parquet 2, 600 W: 300 euro.
  • DYSON Akku-Hand-und Stielstaubsauger V10 Absolute, 525: 499 euro.
  • DYSON Akku-Hand-und Stielstaubsauger V8™, 425 W: 379 euro.
  • DYSON Akku-Hand-und Stielstaubsauger Dyson V15 Detect Absolute Nickel/Gelb, 660 W: 699 euro.
  • DYSON Akku-Hand-und Stielstaubsauger Dyson V15s Detect Submarine™, 240 W: 949 euro.

Dyson v15 Almanya Fiyatı

DYSON kablosuz el tipi ve dikey elektrikli süpürge Dyson V15s 240 W elektrikli süpürgenin Almanya fiyatı: 949 eurodur. Türkiye fiyatı ise: 23.999 Türk Lirasıdır. Almanya‘dan akrabalarınız gelirken ya da ziyaretinizde bir Dyson elektrikli süpürge getirmeyi düşünüyorsanız iki ülke arasındaki fiyat farkını incelemenizi öneririz.

Fakat şunu da hatırlatmak isteriz, ülkemizdeki online alışveriş sitelerinde olduğu gibi Almanya’daki sitelerde de indirimler yapılabilmektedir. Bu indirimleri de takip ederek Dyson ürününüzü çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Yılbaşına yakın dönemde yapılan indirimler daha yüksek olduğundan, bu süreçte kesinlikle fiyatları takip etmenizi öneririz.

Dyson v12 Almanya Fiyatı

Dyson v12 elektrikli süpürgenin Almanya fiyatı; 600 eurodur. Türkiye fiyatı ise bu içerik oluşturulurken resmi internet sitesinde 20.999 TL olarak görünmektedir. Ancak hemen hemen her ay elektronik ürünlere zam geldiğinden dolayı en güncel fiyatı resmi internet sitesini tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Dyson Airwrap Almanya Fiyatı 2024

  • DYSON Multihaarstyler Airwrap: 549 euro

DYSON Multihairstyler Airwrap Complete Kısa Multi Saç Şekillendirici, 6 aparat dahil, saç maşası, saç kıvırıcı elektrikli sıcak hava, kısa saçlar için özel aparatların da bulunduğu ürünün fiyatı; 900 eurodur. Bu ürünü hem uzun saçlar için hem de kısa saçlar için kullanabilirsiniz. Ürün birden fazla aparata sahip olduğu için normal Airwrap ürününe göre daha pahalı.

Almanya‘dan Dyson Almak

Almanya‘dan Dyson marka ürün almak isteyenler kargo yöntemiyle ya da farklı yöntemlerle ürünü getirebilirler. Ancak kargo ücreti çok pahalı olacağından dolayı, tanıdığınız ve güvendiğiniz insanlarla getirmenizde fayda var. Eğer akrabalarınız yaz tatilinde ya da kısa süre sonra Türkiye’ye gelecekse ürünü oradan almalarını talep edebilirsiniz. Bununla birlikte Almanya ziyaretinizde siz de Dyson süpürge alarak Türkiye‘ye gelebilirsiniz.

Dyson süpürge alacak olanlar, fiyatın çok yüksek oluşu sebebiyle alternatiflere başvuruyorlar. Burada paylaşmış olduğumuz fiyat bilgisi Almanya online internet alışveriş sitelerinden alınmıştır. En güncel fiyatları görüntülemek için, Almanya alışveriş siteleri başlığında bahsettiğimiz sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Buna ek olarak Almanya Telefon Fiyatları yazımızı da ziyaret ederek, iPhone, Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi cep telefonlarının fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Dyson süpürge ve saç düzleştirici gibi ürünler hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir