Haber

Harry Potter Serisi Nereden İzlenir?

Harry Potter serisi, adeta Lord of The Rings gibi efsane olan serilerden biridir. Her iki sinema filmi de, kitaplardan uyarlanmıştır. Peki güncel olarak Harry Potter nereden izlenir? Harry Potter serisinin tamamını tek platformdan izlemek isteyenler bu konu hakkında araştırmalar yapıyor. 8 Harry Potter filmini de tek platformdan ve nereden ücretsiz izleyebilirim? Harry Potter’ı Netflix, Prime Video gibi ücretli platformlardan izleyebilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz olarak çeşitli kaynaklardan da bu filmi izlemek mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey, online ücretsiz film izleme sitelerini ziyaret etmektir.

Harry Potter filmleri nereden izlenir, konusunda araştırma yapanlar için hem ücretli hem de ücretsiz seçenekleri burada listeliyoruz. Bu sayede serinin ilk filminden başlayıp, son filmine kadar izleyebilirsiniz. Ayrıca Harry Potter izleme sırasını merak edenler için burada film serisinin izleme sırasını da listeledik. İşte, Harry Potter nereden izlenir ve izleme sırası nedir? Konu hakkında başlıklar halinde bilgi veriyoruz.

Harry Potter İzleme Sırası

Harry Potter serisinin çıkış tarihine göre izleme sırası aşağıdaki şekildedir. Eğer direkt olarak film çıkış tarihine göre seriyi izlemek istiyorsanız:

 1. Harry Potter ve Felsefe Taşı (2001)
 2. Harry Potter ve Sırlar Odası (2002)
 3. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (2004)
 4. Harry Potter ve Ateş Kadehi (2005)
 5. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2007)
 6. Harry Potter ve Melez Prens (2009)
 7. Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1 (2010)
 8. Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2 (2011)
 9. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? (2016)
 10. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları (2018)
 11. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları (2022)

Eğer olay örgüsü yani kronolojik sıralamaya göre filmi izlemek isterseniz; başlangıçta fantastik canavarlar ile başlayıp daha sonrasında Harry Potter serisine geçmelisiniz.

Harry Potter Nereden İzlenir?

Netflix Harry Potter ve benzeri bazı filmleri listesinden kaldırdı. Ancak Prime Video platformunda halen daha Harry Potter serisi bulunabilir. Netflix’in satın alınma nedenlerinden biri olan Harry Potter filmleri, günümüzde bu platformda bulunmuyor. Ancak Prime Video aboneliğiniz varsa buradan uygulama ile ya da direkt olarak internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Eğer Harry Potter nereden ücretsiz izlenir diye merak ediyorsanız bu sorunun yanıtı da oldukça basit. Pek önerilmese de, çeşitli film sitelerinde Harry Potter filmleri bulunmaktadır. Ancak bu film sitelerinde oldukça fazla reklam var. Bu reklamlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca film sitelerinin bazılarında virüs olduğundan dolayı, bu tür siteleri ziyaret ederken dikkat etmelisiniz.

Harry Potter Netflix’e Geri Gelecek Mi 2024

Bildiğiniz üzere, Harry Potter, Netflix platformundan kaldırıldı. Peki Dünyanın en tanınan ve en fazla izlenen filmi olan Harry Potter serisi Netflix’e tekrar gelecek mi? Bu konu Netflix kullanan ve Harry Potter hayranı olan kişilerce sıkça araştırılmakta. Lakin, konu ile ilgili olarak Netflix tarafından bir açıklama yapılmadı. Bu tür büyük yapımlar, online platformlarda yıllık ya da sınırsız anlaşma yaparak projelerini yayınlayabiliyorlar. Büyük olasılıkla tekrar anlaşma yapılması halinde Harry Potter film serisini tekrar Netflix’te göreceğiz.

Yine aynı dönemin filmi diyebileceğimiz, Yüzüklerin Efendisi İzleme Sırası başlığını da ziyaret edebilirsiniz. Bu başlıkta da LOTR izleme sırası listelenmiştir. Harry Potter ile ilgili olarak merak ettiklerinizi yorum alanından yazarak bizlere sorun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir