Haber

Instagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Öğrenme 2024

Instagram hesap açılış tarihi öğrenme, genelde Instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenme yöntemlerini çok fazla kişi araştırıyor. Sevgiliniz, kardeşiniz ya da çocuğunuz Instagram hesabını ne zaman açmış görmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda kendi hesabınızın da hangi tarihte açıldığını öğrenmek istiyorsanız Eniyisor olarak buna nereden bakacağınızı buradan anlattık.

Facebook, Twitter bir zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarıydı. Bu uygulamalar milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta. Ardından 6 Ekim 2010 tarihi itibariyle Instagram‘da hayatımıza girdi. Bu uygulama fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak çıktı ve güncellemeler alarak kendini geliştirmeye devam etti. Sesli ve görüntülü aramalar, mesajlaşmalar, Reels ve Keşfet içerikleri ile birçok kişi uygulamayı aktif şekilde kullanıyor. Peki, instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenme nasıl yapılır? Detayları siz de haberimizden hemen öğrenin.

Instagram Hesabının Hangi Tarihte Açıldığını Öğrenme

Android cihazınızdan ya da iPhone telefonunuzdan bir Instagram hesabının ne zaman hangi tarihte açıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

 • Telefondan Instagram uygulamasını açın, Profil’e gidin ve ayarlar menüsüne giriş yapın.
 • Ayarlar‘dan Güvenlik bölümüne girin.
 • Açılan ekrandan Erişim Verileri kısmı bulunmaktadır.
 • İnstagram hesap açılış tarihini Erişim Verileri menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Bu ve buna benzer teknoloji haberleri için sayfayı takipte kalın. Bu sayede aklınıza takılan problemleri kolayca çözebilirsiniz.

Başkasının Instagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Öğrenme

Çocuğunuzun, Kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın, eşinizin veya sevgilinizin ya da herhangi birinin Instagram hesabını ne zaman açtığını öğrenmek mümkün. Instagram hesap açılış tarihleri nereden öğrenilir bilmeyenler için araştırıp bulduk.

Hesabın açılış tarihine uygulama üzerinden rahatça bakabilirsiniz. Ancak bütün hesaplar için Insatgram‘a kaydolduğu tarih görünemeyebiliyor. Bunun nedeni ise instagram yalnızca çok sayıda takipçisi olan ya da instagram tarafından tanıtılmakta olan hesaplar ile ilgili bilgiler vermektedir. Örneğin; Instagramda gezerken “İnstagram’da Yeni” notunu görebilirsiniz. Bu uyarı olan hesaplar genelde 1 hafta içinde açılmış olan hesaplardır.

Eşimin, kardeşimin, çocuğumun Instagram hesabını ne zaman açtığını görme yöntemleri nelerdir diye merak edenler için burada çözüm yöntemlerini sunduk. Buradaki yöntemleri kullanarak herhangi b irinin Instagram hesabını ne zaman açtığını görebilirsiniz.

Instagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Bulma

Bir başkasına ait Instagram hesabının hangi tarihte açıldığını öğrenmek için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

 1. Instagram uygulamasına giriş yapıp, hangi tarihte açıldığını öğrenmek istediğiniz hesabı bulun.
 2. IPhone telefonlarda 3 yatay noktaya ya da android için 3 dikey noktaya dokunarak Ayarlar bölümünü açın.
Instagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Bulma
Instagram Hesabının Ne Zaman Açıldığını Bulma

3. Bu hesap hakkında bölümüne giriş yapın.

4. Bu kısımdan ilgili hesabın instagram’a katılma tarihini görebilirsiniz.

Eğer Instagram kullanıyorsanız ve birine ait hesabın hangi tarihte ne zaman açıldığını görmek istiyorsanız Eniyisor‘un anlattığı yöntemler sayesinde öğrenebilirsiniz. Sevgiliniz size Instagram kullanmadığını söylediyse ve siz onun hesabına ulaştıysanız o hesabın da ne zaman açıldığına bakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Instagram’da ayarlar bölümüne girip Erişim Verileri menüsünden hesap açılış tarihini kontrol etmek.

Birinin Instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenme yöntemi Instagram kullanıcılarının merak ettiği konular arasında başta gelmektedir. Daha çok kendinden gizli olarak açılan hesabın ne zaman açıldığını merak edenler ve ben Instagram hesabımı ne zaman açtım sorusuna yanıt arayanlar tarafından kullanılmaktadır.

Instagram’da da birçok sosyal medya uygulamasında olduğu gibi hesabın ne zaman açıldığını görüntüleyebiliyorsunuz. Başkasının instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenmek için de çeşitli yöntemler izleniyor. Hemen burada anlatılan yöntem ile hesabın ne zaman açıldığına bakın.

Instagram Hesabımı Ne Zaman Açtım?

Herhangi birinin ya da kendi Instagram hesabınızın ne zaman açıldığını öğrenmek oldukça basittir. Yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi herhangi birinin ya da kendi hesabınızın açılış tarihini kontrol edebilirsiniz.

Instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenmek için:

 • Profilinize girin.
 • Sağ üst köşedeki menü seçeneğine dokunun.
 • Buradan Ayarlar bölümüne girmelisiniz.
 • Açılır ekrandan Hesap sekmesine giriş yapın.
 • Burada Kişisel Bilgiler seçeneğinin altında bulunan Hesabın Hakkında bölümüne gidin.
 • Bu sayede Katılım tarihi, hesabın bulunduğu konum, önceki kullanıcı adları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Herhangi birinin Instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenmek ya da kendi hesbaınızı tam olarak hangi tarihte açtığınızı öğrenmek istiyorsanız bu adımı uygulayın. Eşiniz ya da sevgiliniz sizden habersiz instagram kullanıyorsa ve daha yeni açtım gibi bir şey söylüyorsa bu bilgi sayesinde doğru söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir