Faydalı Bilgiler

Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala

Instagram uygulamasında öne çıkanlar bölümüne videolar ve fotoğraflar eklenebiliyor. Bizlere gelen sorulardan biri de Instagram öne çıkanlar boşluk kopyala yöntemi oldu. Bu yöntemi araştırarak burada sizler için paylaştık. Bu sayede kolayca boşluğu kopyalayıp, öne çıkanlar açıklama kısmına ekleyebileceksiniz.

Instagram öne çıkanlar boşluk, özel bir boşluk karakteridir. Yani direkt olarak telefon ya da bilgisayar klavyesinden yaptığınız boşluk karakteri işe yaramayacaktır. Eniyisor olarak bu konu hakkında araştırma yaptık. Sonucunda ise boşluk kopyala sayfasında bulunan bir yöntem ile karşılaştık. Bu sitede anlatılan yöntem ile hem Discord, Whatsapp, Instagram gibi uygulamalarda boş mesaj gönderilebiliyor, hem de öne çıkanlar açıklaması boş bırakılabiliyor.

Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala

Instagram uygulamasında öne çıkanları boşluk bırakmak için aşağıda verdiğimiz yöntemi kullanın bu yöntem sayesinde artık Instagram’da öne çıkanlar başlığını boş bırakabileceksiniz. İşte yapmanız gerekenler;

ㅤㅤㅤㅤ Kopyalandı!
  • Yukarıdaki kopyala butonuna dokunun.
  • Instagram’a giriş yapın.
  • Boş bırakacağınız öne çıkanları açın.
  • Öne çıkanlar boşluk alanına basılı tutun ve çıkan Yapıştır seçeneğine basın.
  • Bunu yaparak öne çıkanları boş bırakabilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Nedir?

Instagram Öne Çıkanlar, Instagram kullanıcılarının profillerinde hikayelerini kalıcı bir şekilde göstermelerini sağlayan bir özelliktir. Bu özelliği kullanıp, sizin için önemli olan anları profilinizde kalıcı olarak gösterebilirsiniz. Öne çıkanlar kısmında hem fotoğraf hem de videolu hikayelerinizi sabitleyebiliyorsunuz. Öne Çıkanlar, profilinizi daha dolu gösterir ve sizi takip eden kişilerin profilinizde çok daha uzun vakit geçirmesine olanak sağlar. Bu özellik özellikle işletme hesaplarının ürünlerini tanıtması için büyük önem taşımaktadır. Bildiğiniz gibi Instagram hikayeleri 24 saat boyunca profilinizde gösterildikten sonra silinir. Fakat öne çıkarılan hikayeler kalıcı olarak bu kısımda kalacaktır.

Instagram Öne Çıkanlar Nasıl Boşluk Bırakılır?

Instagram Öne Çıkanlar oluşturmak oldukça kolay ve basittir. İlk yapılması gereken, hikayeleri arşivlemektir. Bunu yapmak için profilinizde bulunan ayarlardan “Hikayeyi Arşive Kaydet” seçeneğini etkin hale getirmeniz gerekir. Sonrasında, Öne Çıkanlar koleksiyonunu yapmak için profilinize girin. Öne Çıkanlar menüsünde bulunan “+” simgesine dokunup yeni bir koleksiyon oluşturun. Bu koleksiyona eklemek istediğiniz fotoğraf ya da videoların seçimini yapın. Son adım, koleksiyonunuzu adlandırmanız ve işlemi tamamlamanız gerekir. Boşluk bırakmak isteyenler yukarıdaki başlıkta anlattıklarımızı yapmalıdır. Yeni oluşturduğunuz isimsiz Öne Çıkanlar profilinizde herhangi bir başlık olmadan görünmeye başlayacaktır.

Instagram öne çıkanlar başlıksız yapmak için yukarıda bahsettiğimiz gibi adımları uygulamalısınız. Ayrıca sosyal medya ya da oyunlarda boşluk kullanmak için görünmez boşluk kopyala sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyunlarda ya da farklı alanlarda da bu karakteri kullanabiliyorsunuz. Eğer bu konu ile alakalı olarak sorun yaşadıysanız yorumlar kısmından bize nasıl yapılacağını sorabilirsiniz. Öne çıkanlar için kapak fotoğrafı arıyorsanız Instagram Öne Çıkanlar Kapağı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir