Faydalı Bilgiler

Vodafone Hediye Çarkı Hangi Gün? Çeviremiyorum

Vodafone hediye çarkı, hem faturalı hem de faturasız abonelerin katılabileceği bir kampanyadır. Peki, “Vodafone hediye çarkı hangi gün” ve ne zaman? Bu soru da Vodafone aboneleri tarafından sıkça sorulmaktadır. Mevcut aboneler ve yeni aboneler hediye çarkı, çarkıfelek kampanyasından her hafta faydalanabilirler. Kampanyaya 1 haftada en fazla 1 defa katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde, çeşitli markalardan indirimler, bedava internet, dakika, sms ve sınırsız pass paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

Vodafone hediye çarkı nerede, bilmeyenler için hem nerede olduğunu hem de ne zaman çevirebileceğinizi anlatıyor olacağız. Hediye çarkından bedava internet kazanmak istiyorsanız her hafta bu kampanyaya katılmanız gerekir. Hediye çarkı ile ilgili bazen sorunlarda yaşanabiliyor. Çeşitli platformlarda hediye çarkı hilesi şeklinde bilgiler var, fakat böyle bir hile mevcut değildir. O halde hadi hediye çarkı hakkındaki detayları inceleyelim.

Hediye Çarkı Nedir?

Hediye Çarkı, Vodafone müşterileri, tarafından çeşitli hediyeler alabilecekleri bir uygulamadır. Vodafone hediye çarkına katılabilmek için Yanımda uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekir. Daha sonrasında telefon numarası ve S yazıp 7000’e gönderdiğinizde gelen şifreyi kullanmalısınız. Her hafta 20 GB’a kadar internet, dakika, Her Şey Yanımda ve Market Yanımda’da ve çeşitli markalardan indirimler kazanabilirsiniz.

Hediye çarkı kampanyasına, haftada 1 defa katılabilirsiniz. Yanımda uygulaması Sosyal medya uygulamalarında, Youtube gibi uygulamalarda da sınırsız hediye internet verebiliyor. Alt başlıklarda Vodafone hediye çarkı hediyelerini de listeliyor olacağız.

Vodafone Hediye Çarkı Hangi Gün 2024?

Vodafone Hediye Çarkı; her hafta Pazar günü 23:59’da yenilenmektedir. Yeni haftanın başlangıcı Pazartesiden itibaren 1 hafta boyunca çark istenen bir gün çevrilebilir. Haftada sadece 1 gün çevrilebilir ve her çevirmede 1 hediye alabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Nerede?

  • Yanımda uygulamasını yükleyin ve giriş yapın.
  • Avantajlar menüsüne girin.
  • Açılan menüden Fırsatlar Dünyası bölümüne gidin.
  • Yeni bir ekran açılacak. Bu ekrandan da Tümünü Gör seçeneğine basın.
  • Hediye çarkını çevirin ve hediyenizi alın.

Hediye çarkını çevirmek için dokunun ve kampanyaya katılın. Kampanyaya katıldıktan sonra indirim, promosyon, bedava dakika, sms ve internet içeriklerinden birini kazanırsınız. Kazandığınız hediyeyi geçerlilik süresi içinde kullanmanız gerekir.

Vodafone Hediye Çarkı Bir Şeyler Yanlış Gitti Ne Demek?

Hediye çarkı kampanyasına katılmak isteyenler, bir şeyler ters gitti uyarısı ile karşılaşabiliyorlar. Bu uyarı genelde internetiniz kapalı olduğunda, uygulama güncel olmadığında ya da uygulama ile ilgili sistemsel bir problem olduğunda karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunu aşmak için, internetiniz kapalıysa internetinizi açın.

Ayrıca uygulamadan kaynaklanan bir problem söz konusuysa mecburen sorun çözülene kadar beklemeniz gerekecek. Bunun dışında herhangi bir şey yapmayın.

Vodafone Hediye Çarkı Çeviremiyorum

Yanımda uygulamasında çarkı çevirebilmek için faturasız hatların o ay TL yüklemesi ya da paket satın almış olması gerekir. Eğer paket satın almadıysanız ya da TL yüklemediyseniz hediye çarkını çeviremezsiniz. Ayrıca hediye çarkı haftada 1 defa çevrilebilir. Bununla beraber, uygulama güncel değilse, internetiniz yoksa ya da uygulama sistemsel hata veriyorsa çarkı çeviremeyeceksiniz.

Vodafone Hediye Çarkı İnternet Vermiyor

Vodafone hediye çarkı internet vermiyor, internet kazanma konuları da sıkça merak edilen konulardan biridir. Haftalardır hediye çarkına katılıyorum fakat internet gelmiyor diyorsanız bu durum sadece size özel değil. GSM operatörleri, hediye verirken genelde internet vermemeye özen gösterirler. Bunun dışında diğer hediyeleri vererek farklı kampanyalara yönlendirirler. Hediye çarkından direkt internet alma yöntemi gibi bir yöntem yoktur.

Benzer konulardan biri olan Türk Telekom Sil Süpür hangi gün ve Turkcell Salla Kazan hangi gün başlıklarını da ziyaret edebilirsiniz. Bu kampanyalar da diğer operatörlerin Hediye Çarkı benzeri kampanyalarıdır. Daha fazla bilgi için lütfen yorum kısmından aklınıza takılanları bize sorun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir